اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

YTB و جهان سرمایه گذاری – مقایسه اجمالی – قسمت 1 از 3

[ad_1]

در جستجو برای یک وسیله اضافی درآمد نگاه بسیاری از مردم به 7 تریلیون سفر میباشد. بسیاری از این افراد به مدت طولانی پس از اخراج خود عامل سفر و تصمیم گرفتند به کتاب خود flights, hotels, کشتی, اجاره اتومبیل و حتی گشت و گذار آنلاین خود را. آن را موجب صرفه جویی در زمان و پول می شود خیلی بیشتر به راحتی و به راحتی نسبت به رزرو از طریق یک آژانس. این هیچ جای تعجب است که وجود دارد چند سفر فرصت های کسب و کار ظاهر آنلاین. اما آنچه شما باید به دنبال? آنچه شما باید اجتناب کنید ؟ در اینجا یک نمای کلی از 2 بازیکن اصلی در این 7 تریلیون بازی.

YTB به عنوان تاسیس شده در فوریه 2001 – ساخت آن را تقریبا از 8 سال. جهان سرمایه گذاری است که تقریبا 3 سال داشتن تاسیس شده است در دسامبر 2005. در 2 سال اول کسب و کار YTB استخدام 2,000 RTAs (اشاره مسافرتی) و در مورد ایستد 80,000 عوامل امروز نسبت به جهان سرمایه گذاری 52,000 LTCs (اوقات فراغت سفر مشاوران) استخدام در اول آن 2 سال است. TYB خط تولید شامل یک نوع عضویت که ایجاد خرده فروشی درآمد قبل از مذاکره سفر در عمده فروشی برای آن تکرار و ارائه می دهد یک سطح چند جنبه و دیگری نوع عضویت ایجاد شده برای غیر سود که استفاده از این محصول به صورت فله سفر. یک مثال از این است که یک ورزش جوانان لیگ است که اعضای آن سفر به بازی در شهرهای مختلف هر چند ماه. به طور مشابه, جهان سرمایه گذاری دارای 2 خط تولید – عضویت یکی که ایجاد خرده فروشی درآمد و از سوی دیگر عضویت فراهم می کند قبل از مذاکره “رویای سفر” در قیمت عمده فروشی. (بیشتر در مورد جزئیات محصول در بخش 2 این 3 بخش مقاله).

تا آنجا که مالکیت وضعیت YTB است که عموم معامله ذکر شده در ورق های صورتی به عنوان مخالف به یک بورس. صورتی را ورق ها یک نقل قول از خدمات است که نیازی نیست که شرکت ها برای ثبت نام با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و یا باقی می ماند فعلی در تناوبی براده. در مقابل جهان سرمایه گذاری های بخش خصوصی برگزار شد توسط بنیانگذاران آن است. 2 دلیل اصلی برای یک شرکت عمومی است که باید برای هر کدام یک استراتژی خروج و یا اضافی عامل سرمایه برای رشد. جهان سرمایه گذاری بنیانگذاران دولت آنها علاقه مند هستند در ابتدا و بدون نیاز به دومی.

این قسط فقط یک شرکت بررسی اجمالی مقایسه YTB و جهان سرمایه گذاری. وجود پتانسیل عظیمی برای ایجاد یک درآمد قابل توجهی آنلاین در این سفر میباشد. اما برای انتخاب درست را برای نیازهای شما 2 نقطه اصلی برای مقایسه محصول و طرح پرداخت غرامت. هر یک از این دو نفر خواهد بود پوشش داده شده در قسمت 2 و 3 این مقاله است. در ارتباط باشید!

[ad_2]