آگوست 14, 2022

رهام چت

چت آنلاین

EDC طلا نقد و بررسی – EDC طلا بازاریابی شبکه ای کسب و کار را نقد کنید

[ad_1]

مایکل کورکوران و کریگ گارسیا راه اندازی EDC طلا در ماه نوامبر سال 2006. قبل از شروع EDC طلا, Michael به تاسیس یک شرکت به نام ارجاع افزار در سال 2001 در حالی که کریگ کار کرده بود به عنوان تاج گوینده و تهیه کننده با تعداد زیادی از شرکت های MLM. هر دو آنها حدود 20 سال از تثبیت تجربه در این نرم افزار به عنوان صنعت MLM.

در ابتدا کریگ و مایکل شروع به تجارت در برنامه های آنلاین از جمله در کتاب های الکترونیکی و بسیاری دیگر از بسته های نرم افزاری. با انجام این کار آنها متوجه این واقعیت است که کتاب های الکترونیکی به حال واقع شده است بهترین فروشندگان برای آنها. آنها به دست آورده میلیاردها دلار در این زمینه با توجه به که خود را با رقبا آغاز شده در حال توسعه احساس ناامنی برای آنها و شک خود را به تکنیک های نوآورانه و ایده های خلاق برای استفاده از نرم افزار برنامه نویسی.

این نیست مانع EDC طلا رشد پست. در واقع بنیانگذاران رفت پیش رو استفاده از تجربه ای که در شرکت های MLM. این شرکت بر خلاف دیگر شرکت های MLM به دنبال یک روش مناسب و معقول از صفحه اصلی بر اساس کسب و کار است. اگر شما مایل به شرکت در این کسب و کار و سپس شما به عنوان یک مشاور مستقل مجبور به خرید مقادیر زیادی از کتاب های الکترونیکی و برنامه های نرم افزاری دیگر از آنجا که همه این محصولات دیجیتال باید رساله حقوق. به عنوان این شرکت به شرح زیر MLM اصول آن ارائه می دهد فرصت کافی از کسب و کار برای مصرف کنندگان با فروش و ترویج کسب و کار خود را. وجود دارد در واقع یک دامنه گسترده ای از دفترچه در انجام کسب و کار با EDC طلا.

علاوه بر این EDC طلا سخاوتمندانه تبریک هنرمندان بالا در شرکت های متعدد اعضای چرا که این در واقع ایجاد انگیزه برای دیگر اعضا به بهترین نوازندگان. علاوه بر این EDC طلا به شرح زیر دودویی بازپرداخت گراف.

بر خلاف دیگر شرکت های EDC طلا پر شده است با جنبه های مثبت نسبت به ویژگی های منفی است. بهترین بخشی از EDC طلا صفحه اصلی بر اساس کسب و کار فرصت های است که هر دو صاحبان به همان اندازه کمک در کمک به اعضا از طریق تلفن و یا هر رسانه دیگر. علاوه بر این, آنها حتی صحبت کردن با مشتریان مربوطه از طرف اعضا و فروش محصولات. این ویژگی در دسترس است تنها با EDC طلا. اعضا می توانند با فروش این محصولات را بارها و بارها و پول بدون حتی در مورد موجودی سهام.

بعد با توجه به منفی اعضای EDC طلا پیدا کردن آن دشوار است برای ترویج محصولات خود را در بازار رقابتی به عنوان وجود دارد بسیاری از شرکت های خرید و فروش در همان ابعاد است.

در نهایت EDC طلا صرفا یک شرکت قانونی و تلاش سخت به نگه دارید تا با انتظارات خود پایه مصرف کننده.

[ad_2]