اکتبر 3, 2022

رهام چت

چت آنلاین

DOI یک ابزار بازاریابی ثابت برای رانندگی ترافیک و افزایش رتبه بندی موتور جستجو

[ad_1]

Digital Object Identifier در غیر این صورت شناخته شده به عنوان DOI جدید نیست. تاریخ DOI زمانی آغاز شد که یک گروه از عمده ناشران کتاب متوجه شدم که عصر دیجیتال قریب الوقوع بود. آنها نیاز به یک آنلاین فهرست نویسی سیستم به صورت کتاب در اینترنت نه فقط در کتاب قفسه. ISBN گرفته بود آنها را تا آنجا که آنها می توانید بروید و یک بار برنامه نویسی/فهرست نویسی سیستم برای کتاب های فیزیکی بود اما عملی نیست به صورت “مجازی قفسه” که در آن کتابها و یا رسانه های دیجیتال زنده در پایگاه داده ها و دیسک های سخت است. ناشران که با استفاده از DOI آن را “دیجیتال ISBN.” از آنجا که این, نیاز, DOI متولد شد. در حال حاضر همه کاره دیس در حال پیدا کردن راه خود را به صنایع دیگر.

در ساختار DOI بسیار شبیه آدرس به جز آن دائمی است. اما

هنگامی که شما به روز رسانی یک DOI لینک یا صفحه اطلاعات خود را به روز از طریق DOI

کنترل و تمام لینک هایی که مرتبط با DOI (از جمله وب سایت) به روز شده در 24 ساعت. بد نیست. فکر می کنم در مورد مفهوم خود را به روز رسانی لینک از یک وب سایت سنتی چشم انداز و یا حتی لینک های مرده است که می تواند منجر شما به خطای “صفحه یافت نشد.” که واقعیت نیست که با استفاده از DOI. وجود دارد هیچ

چنین چیزهایی به عنوان لینک های مرده برای یک DOI.

به علاوه یکی دیگر برای DOI آن را موتور جستجو پسند. بسیار دوستانه است. جستجو

موتورهای خوردن تا دیس. در جهانی که SEO یک کلمه وزوز و رانندگی ترافیک به سایت شما است که 24 ساعت کار در خود را بسته به DOI را پیکربندی می توانید لینک به میزان 1400%. پس چرا بیشتر کسب و کار به تصویب رسید DOI را بر این اساس به تنهایی ؟ احتمالا به این دلیل که اکثریت قریب به اتفاق افراد و کسب و کار هنوز هم مورد استفاده قرار گرفتن به سنتی آدرس و هنگامی که شما فکر می کنم که چگونه سریع تکنولوژی در حال ظهور است که می توانید آن را چرخش سر خود را. فقط فکر می کنم از DOI به عنوان کارآمد بسیار بهبود یافته است, فن آوری پیشرفته, نمونه اولیه از آنچه است که آمده “نسل بعدی URL.” گرفتن وجود دارد ؟ اگر شما نگاه کنید در زیر هود از چگونه یک DOI توسعه داده شد شما می توانید برخی از پیشرفته جاوا اسکریپت. برخی از برنامه نویسان ممکن است فکر می کنم هی که هیچ معامله بزرگ است. اما اگر شما فکر می کنم تاثیر مایکروسافت ساخته شده در رایانه های شخصی و سپس شما شروع به درک چگونه چنین ساده تکنو-ابزار به عنوان DOI افراد کمک می کند تا صاحبان کسب و کار کوچک و یا شرکت های بهینه سازی لینک های خود را به طوری که خود را رتبه بندی موتور جستجو افزایش می یابد. چقدر هزینه دارد ؟ این همه برای حدود 35 دلار در سال است. واقعا….

وجود دارد بنابراین بسیاری از استفاده برای DOI آن سخت است به لیست اما من سعی خواهد کرد. علاوه بر

ارتباط یک DOI به وب سایت Pdf, کتابهای ezines evideo و فایل های صوتی, یک

شرکت که مبادرت به فروش محصولات یا خدمات در اینترنت می توانید پیگیری

موجودی و فروش و به روز رسانی اطلاعات در سراسر وب را با چند کلید سکته مغزی است. هنگامی که شما فکر می کنم مالکیت معنوی و مالکیت مجازی, محصول, فکر می کنم در مورد زمان مصرف عامل فقط به روز رسانی این اطلاعات در وب سایت خود اجازه دهید به تنهایی تغییر تمام لینک ها در سراسر جهان است. شما خواهد بود خوشحال DOI آمد. می خواهید برای دیدن یک DOI در عمل ؟ فقط وارد کنید نام من را در گوگل جستجو Coretta هیرودیس و دیدن DOI لینک صفوف #7 در گوگل در صفحه اول تنها پس از 8 هفته. دریافت ایده ؟

طرف فنی DOI مطالعات موردی و مقالات سفید فراتر از

دامنه این ezine اما در اینجا لینک برای اطلاعات بیشتر: DOI

پایه و اساس. وجود دارد بسیاری از جدید و هیجان انگیز برای تغییرات آینده بنابراین در ارتباط باشید برای آینده ezines.

[ad_2]