آگوست 8, 2022

رهام چت

چت آنلاین

Digital Nomad, شیوه زندگی آزادی و ماجراجویی برای زندگی و کار در هر کجا که مناسب

[ad_1]

شنیدن این کلمات از سر ریچارد برنسون از سکس: “انتخاب مردم سبب و باعث می شود برای یک محتوای بیشتر نیروی کار است.یک روز دفاتر خواهد بود چیزی از گذشته”.

برای Digital Nomad, روزانه کار در یک دفتر کار سنتی است که در حال حاضر چیزی از گذشته!

کار با SW سیستم یا ترجمه

تا کنون حدود صد مشتریان در نزدیکی 20 کشور است. من هرگز ملاقات با مشتریان من چهره به چهره; تنها از طریق ایمیل, اسکایپ, کار کارگزار وب سایت و غیره… من کار کرده اند از دفاتر خانه, کافی شاپ ها, کتابخانه عمومی, اتوبوس, قطار, لابی هتل, اجاره مسافرخانه… من باید به دقت برنامه ریزی شده پروژه های من و من رفت و آمد برای رسیدن به یک هماهنگ ترکیبی از کسب و کار و لذت بردن در حالی که تامین امنیت قابل تحویل به مشتریان… من آموخته اند که مهارت های جدید زندگی و تجارت هر روز… من ملاقات افراد جدید دیده می شود مکان های جدید و… واقعا لذت بردم از آزادی و ماجراجویی است که Digital Nomad راه کار آورده!

آزادی و ماجراجویی

آزادی کار “دیجیتال Nomadically”: آزادی به کار در هر نقطه و در هر زمان آزادی برای برنامه ریزی ساعات کار به راحتی! E. g کار موثر در نسبی خنک از اوایل صبح و اواخر شب و صرف یک رابطه mid-day break lazily کاوش در محیط اطراف است.

چشم باز آموخته

از زندگی دیجیتال Nomad, شیوه زندگی آزادی و ماجراجویی است که چیزها و رفتارها هستند که برای اعطا گرفته در جوامع غربی به مراتب از خود آشکار در دیگر نقاط جهان – از جمله برق و آب, ساعت و تقویم آموزش منظم ترافیک رفتار غیر فساد اخلاق کسب و کار و غیر کار کودک… ذهن باز و استعداد به صورت معقول و منطقی سازگاری استعداد باقی می ماند درست به ارزش های اصلی خود هنوز قادر به قبول واقعیت قوی صداقت… همه مفید صفات شخصیت برای هر Digital Nomad!

یک رویا به حقیقت میپیونده!

ابتدا تصور به ظاهر غیر قابل دسترسی رویای سپس با قدرت و با الهام از کتاب معروف “4 ساعت کار در هفته” توسط تیم فلک بیشتر توسعه یافته پس از بحث و گفتگو با دیگر دیجیتال عشایر و به طور مداوم تصفیه شده در طول چندین سال از زندگی واقعی محاکمه. من توسعه منحصر به فرد خود را از راه کار که در آن کیفیت زندگی می رود دست در دست با کیفیت کار می کنند.

نه همه وظایف کار مناسب برای این شیوه زندگی و نه همه مشتریان در آغوش ایده! اما ما با اعتماد به نفس است که Digital Nomad راه کار تبدیل خواهد شد غالب برای مترجمان آزاد و مشاوران در زمینه های مختلف.

الزامات مورد نیاز برای یک Digital Nomad, محل کار

هستند و چند ساده است: یک اتصال به اینترنت خوب و شرایط مناسب برای دست نخورده کار می کنند. اگر محل کار اتفاق می افتد به واقع در یک محیط زیبا در یک مکان هیجان انگیز – که تنها افزایش خواهد یافت کار رضایت!

“Digital Nomad” اغلب اشتباه

برای دباغی هیپی-جوان مانند باربران در کوتاه و یا لباس شنای زنانه دوتکه, هزینه های تنبل ساعت در سایه ای از یک درخت نخل در ساحل گرمسیری گاهی اوقات بهره برداری idly در لپ تاپ را به خواندن آخرین پست on Facebook. که دور از واقعیت!

پول مورد نیاز است برای بقا

همچنین برای Digital Nomad. اسکان و مواد غذایی و سفر, اینترنت, هزینه, SW, مجوز, بهداشت, بیمه, کارت تلفن, اسکایپ اعتباری و غیره… به ذکر است تنها چند چیز است که باید پرداخت شود. و پول قطعا نمی رسند توسط سحر و جادو. یکی-و-تنها راه مطمئن آتش برای اطمینان از پایدار در بودجه است که به طور مداوم از بین بردن مشتریان قابل اعتماد تحویل کار برجسته در قیمت مناسب. Digital Nomad راه کار ممکن است سیل حساب بانکی خود را – را عرضه فراوان از آزادی ماجراجویی و تجربه زندگی!

بیایید با واقعیت روبرو

با کیفیت فوق العاده از کار و سنگ جامد قابلیت اطمینان از تحویل یک بیمه عمر – تنها راه برای به دست آوردن جدید و حفظ مشتریان موجود و در نتیجه اجازه می دهد برای ادامه درآمد – و باید همیشه باقی می ماند اولویت دارد. بدون توجه به جایی که در جهان دیجیتال Nomad اتفاق می افتد به پروژه تحویل داده می شود باید در زمان و با بالاترین استانداردهای کیفیت. این بدیهی است که نیاز به نظم و انضباط سخت کار خوب در محیط کار; و از زمان به زمان یک استعداد برای بداهه نوازی و خلاقیت زمانی که همه چیز به طور غیر منتظره به اشتباه!

برخورد با “استاندارد مسائل کسب و کار”

تقاضا برای سرویس ؟ یک سال از در حال حاضر ؟ بخش بازار? تخصص و یا رفتن برای عمومی? در حال مشتریان سودآور است ؟ یک سال از در حال حاضر ؟ ابزار مناسب? ابزارهای جدید در حال آمدن است ؟ یادگیری مهارت های جدید ؟ است که بازار در حال تغییر است ؟ بسته به یک یا چند کلاینت ها ؟ تعادل بین کار پرداخت می شود و پرداخت نشده!) بازاریابی ؟ حق سخت افزار و نرم افزار ؟ حسابداری و حسابرسی? تشکیل پرونده های مربوطه می گرداند و گزارش? و غیره…

هیچ دفتر شایعات بی اساس و یا چهره به چهره کولر آبی چت

با همکاران و همسالان. ماندن تا به تاریخ با بازار و کسب و کار اخبار ممکن است یک بیت از یک چالش است. مشتریان به طور کلی دور در یک منطقه زمانی مختلف. پیدا کردن مشتریان جدید آنلاین ممکن است کاملا یک روند متفاوت نسبت به پیدا کردن مشتریان محلی در شهر خانه خود را. و هنگامی که نیاز به یک خوب صحبت کردن شریک زندگی دیجیتال Nomad ممکن است دریابید که آینه تنها گزینه است!

[ad_2]