می 14, 2021

رهام چت

چت آنلاین

Amazon Kindle کتاب بازاریابی ملزومات

[ad_1]

بسیاری از نویسندگان/نویسندگان را کشف کرده اند که قدرت و پتانسیل Amazon Kindle بازار برای فروش کتاب های خود را.

برای کتابها قیمت از $0.99 $به 2.98 و کتابها قیمت در $10.00 یا بیشتر آمازون می پردازد 35 درصد در حق امتیاز را در تمام محصولات به فروش می رسد. برای کتابها قیمت بین $2.99 و $9.99 آمازون پرداخت حق امتیاز برابر با 70 ٪ در تمام محصولات به فروش می رسد.

بدون شک برخی از نویسندگان کتاب های در حال ساخت مطلق قتل توسط انتشارات کتاب در آمازون است. دوست خوب من در حال ساخت یک و نیم میلیون از یک سال با کتاب او در روشن شدن پلت فرم.

آن را ممکن است برای ایجاد یک زندگی خوب فروش غیرداستانی در آمازون اما مردم جمع آوری بزرگترین خانواده سلطنتی چک کسانی هستند که در حال نوشتن داستان.

ملزومات چاپ و نشر

Amazon Kindle یک مکان جذاب برای انتشار کتاب به دلیل کاملا هر کسی که مایل به راه اندازی یک Kindle چاپ و نشر دیجیتال به حساب می ها مقاله و شروع به فروش کتاب های خود را در عرض 24 ساعت در اکثر موارد.

آمازون نیز بزرگترین خریدار “موتور جستجو” در اینترنت به این معنی است که مردم با استفاده از آمازون ابزار جستجو به دنبال محصولات برای خرید.

هنگامی که شما کتاب خود را به وب سایت آمازون وجود دارد چند قطعه کلیدی از اطلاعات شما نیاز به شامل را با کتاب ها:

 • باید ورود به یک حساب کاربری آمازون;

 • عنوان;

 • نویسنده (نام قلم قابل قبول);

 • توضیحات;

 • دسته بندی;

 • کلمات کلیدی;

 • توضیحات;

 • تصویر نمایندگی جلد کتاب;

 • کتاب مقاله;

 • قیمت;

 • انتخاب اختیاری آمازون برنامه های تبلیغاتی.

کتاب بازاریابی ملزومات

در اکثر موارد اولیه ابزارهای بازاریابی شما نیاز به شش آیتم:

 1. عنوان که خواهد گرفتن خریداران توجه;
 2. جلد کتاب که اطمینان خریداران است که این کتاب آنها را به آنچه آنها می خواهند;
 3. دسته انتخاب خواهد شد که اجازه می دهد آن را به مخاطبان خود;
 4. کلمات کلیدی که می تواند کمک به مردم با استفاده از تابع جستجو و پیدا کردن کتاب;
 5. کتاب شرح که مبادرت به فروش کتاب به فرد به دنبال در کتاب;
 6. محترم و قابل قبول قیمت.

تصور غلط رایج در مورد کتاب بازاریابی به طور کلی

بسیاری از مردم بر این باورند که همه آنها نیاز به انجام است برای ایجاد یک کتاب و ارسال آن به آمازون به منظور شروع به ساختن پول. در بخشی از این درست است.

هنگامی که این کتاب ارسال شده است و تایید شده توسط آمازون, سپس شما می توانید شروع به ساخت و فروش.

اما خود کتاب بازاریابی ملزومات نیاز به جامدبه منظور برای شما به واقع پیدا کردن خریداران است.

شما باید یک کتاب جالب عنوان شده است.

شما باید یک جلد کتاب است که تجدید نظر به خواننده است. بزرگ چیزی که در اینجا است که شما می خواهید جلد کتاب شما را به نگاه مانند آن را حرفه ای طراحی شده به جای طراحی شده توسط خود کاربر دبیرستان فرزند یا نوه.

مهم ترین شما باید یک فوتی و فوری کتاب شرح است. عنوان و پوشش مردم را به باز کردن صفحه فروش خود را, اما آن است که توضیحات خود را خواهد کرد که فروش این کتاب را برای شما.

این غم انگیز است اما بسیاری از خود منتشر شده نویسندگان را صرف چندین سال نوشتن کتاب و کمتر از ده دقیقه تهیه خود کتاب شرح است. در عین حال خریداران آینده به دنبال این کتاب به شرح آنها را متقاعد کند که آیا آنها باید یا نباید خرید کتاب خود را.

اگر توضیحات بدبو و سپس فروش خواهد بد بودن بیش از حد.

اگر شما ساخت یک فوتی و فوری توضیحات شما به خوبی می تواند کتاب خود را در لیست بهترین فروشندگان.

بررسی واقعیت در مورد فروش کتاب در آمازون

مردم به من بگویید که در همه زمان ها است که آنها لازم نیست به نگرانی در مورد بازاریابی کتاب های خود را به دلیل آمازون خواهد شد و همه از بازاریابی خود را برای آنها.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به درک در مورد آمازون بازاریابی کتاب های خود را برای شما.

بله آمازون می خواهد برای فروش بیشتر محصولات به طوری که آنها را به مشتریان خود در مورد کتاب خود را.

اما در اینجا چیزی است… آمازون بازاریابی داخلی دستگاه کاملا رانده شده توسط الگوریتم کامپیوتر. یک الگوریتم یک برنامه کامپیوتری است که به دنبال محصولات به اشتراک گذاشتن با مشتریان خود را.

آمازون کامپیوتر الگوریتم های طراحی شده برای پیدا کردن قوی فروش محصولات و به ترویج آن دسته از آیتم های بالا به فروش به مشتریان خود را.

آمازون قصد ندارم به فشار یک محصول است که تنها ده نسخه به فروش می رسد در ماه گذشته. آن را در حال رفتن به فشار محصولات که در حال حاضر فروش صدها واحد در روز, چرا که آنها در حال تلاش برای به حداکثر رساندن تعدادی از محصولات آنها می توانید فروش. آنها در حال رفتن برای ترویج یک محصول است که ولرم فروش.

اگر شما می خواهید به فروش تعداد زیادی از کتاب در آمازون شما باید خودداری از دفن سر خود را در شن و ماسه.

به منظور دریافت آمازون به بازار کتاب خود را برای شما, شما باید برای کمک به کتاب خود را با گرفتن فروش آن آغاز شده و در امان باشد.

البته شما می توانید سعی کنید این روش بازاریابی است که بیشتر نویسندگان را — ها و دعا.

و یا شما می توانید سرمایه گذاری کمی زمان و یا پول خود را دریافت کنید فروش نورد به طوری که آمازون فروش الگوریتم می توانید کتاب خود را و ترویج آن را به مشتریان خود.

شما می توانید تبلیغات خود کتاب به صورت رایگان در تعدادی از Facebook گروه در توییتر و یا وبلاگ خود را. شما لازم نیست که یک وبلاگ ؟ چرا که نه ؟

و یا شما می توانید با صرف کمی پول و تبلیغ کتاب خود را در یک سایت مثل Bookbub و یا هر یک از وب سایت های نشان داده شده در اینجا.

شما در صندلی راننده

به عنوان یک خود منتشر شده نویسنده کتاب شما نه تنها خود را ناشر, اما شما همچنین خود تیم بازاریابی.

همه شما واقعا نیاز به انجام است به گریس چرخ به طوری که آمازون فروش داخلی الگوریتم می توانید کتاب خود را و مشتریان خود را بگویید در مورد آن.

هنگامی که آمازون پیدا کرده است کتاب خود را پس از آن آمازون خواهد شد و همه از خود کتاب بازاریابی برای شما.

تا زمانی که شما می توانید فروش خود را در حال حرکت رو به جلو تنها امید است که کتاب خود را برای فروش خوب است یکی-دعا سخت است.

[ad_2]