آگوست 14, 2022

رهام چت

چت آنلاین

Amazon Kindle حزب دموکرات کردستان در مقابل لولو کتاب: کدام بهتر گزینه است ؟

[ad_1]

خوب شما در نهایت نوشته شده است کتاب خود را! در حال حاضر چه چیزی شما را با آن انجام دهید ؟ به عنوان یک نویسنده که تمرکز بر روی وب به جای چاپ, شما باید گزینه های بسیاری. بسیاری از نویسندگان مستقل امروز با استفاده از آمازون و لولو به انتشار چاپ در کتاب (نسخه PDF) و یا انجام خود را DIY چاپ و نشر. به طوری که رویکرد باید شما را ؟ مهم نیست که آنها هر دو گزینه خوب است.

اگر شما فقط شروع کار بهترین کار این است که شما لیست کتاب خود را برای فروش در هر دو Lulu.com و کیندل آمازون فروشگاه. دلیل اصلی برای این است که با قرار دادن کتابهای خود را در سایت های مختلف شما می توانید هدف قرار دادن مخاطبان گسترده تر و به حداکثر رساندن درآمد خود را. اما این پرسش هنوز هم التماس که یکی باید استفاده کنم ؟ بهتر است به بازار کتاب های من بیشتر در آمازون از با لولو? کدام سایت می توانم پول بیشتر ؟ خواندن را متوقف کند; پاسخ این است که فقط چند پاراگراف دور.

لولو کتاب

آن سخت است نه در همه به لیست کتابهای خود را در آمازون و یا لولو; روند مشابه برای هر دو. بزرگترین تفاوت این است که Lulu.com شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری قبل از اینکه شما می توانید به سیستم وارد شوید اما نگران نباشید این برنامه رایگان است. هنگامی که شما انجام می شود شما می توانید شروع یک پروژه جدید. انتخاب کنید از دو پروژه گزینه های ارائه شده; شما می خواهید برای انتخاب کتاب گزینه است. بعد شما می خواهید برای توصیف e-book و ارائه خلاصه ای; این چیزی است که خریداران را ببینید تا مطمئن شوید که آن را آموزنده و فریبنده. پس از شما انجام داده اند که شما می خواهید برای آپلود فرمت eBook و چشم نواز را پوشش میدهد. آخرین چیزی که شما باید انجام دهید این است که مجموعه قیمت فروش و نقد و بررسی لیست خود را به مطمئن شوید که شما خوب با همه چیز.

Amazon Kindle حزب دموکرات کردستان

به فروش کتاب خود را در آمازون بروید kdp.amazon.com. مراحل را دنبال کنید در سایت برای ایجاد حساب خود را که آن هم رایگان است. حرکت به پایین صفحه با کلیک بر روی لینک با عنوان “انتشار خود با ما.” را انتخاب کنید ‘Amazon Kindle” در صفحه بعدی; این شما را به آمازون کتاب دیجیتال پلت فرم. در سفارش برای مردم را به خواندن کتابهای شما در هر یک از روشن شدن دستگاه های شما را به فرمت کتاب خود را به متن دیجیتال وجود دارد تعدادی از ابزارهای موجود برای انجام این کار. هنگامی که شما ها به درستی فرمت شده و فایل آن را تبدیل خواهد شد به طور خودکار به یک کتاب به توان به یک eReader. اگر هیچ مسائل وجود دارد, همه شما باید انجام دهید بعد از ارائه توضیحات و قیمت را برای کتاب خود را.

نتيجه گيری

این واقعیت که آن را بسیار آسان به لیست خود را از کتاب در آمازون روشن شدن حزب دموکرات کردستان یا لولو کتاب شما می توانید با هر کدام یکی از شما می خواهید برای اولین بار. توصیه من این است که لولو را برای چاپ بر روی تقاضا و کتاب آمازون برای کتاب های الکترونیکی است. در هر صورت کل فرایند باید بیش از یک ساعت برای تکمیل. در واقع صرف یک روز و فراموش راست یکی پس از دیگری. شما می توانید به عنوان بسیاری از کتاب ها به عنوان شما می خواهید اگر زمان اجازه دهد; این اجازه خواهد داد که شما را به کتاب های متعدد در دو سایت مختلف.

به عنوان آن مربوط به بازاریابی شما لازم نیست که نگران باشید. آمازون و لولو نام تجاری به خوبی شناخته شده و بازاریابی خود را غالب صنايع مربوطه خود را. اما شما هنوز هم باید وقت خود را صرف بازاریابی کتابهای خود را به عنوان به خوبی. برای مثال شما می توانید انجام این کار با یک جاذب فروش صفحه لینک های خود را به کتاب صفحات تابلوهای پیام و بیشتر. ترویج در هر دو سایت آمازون و لولو اما تمرکز تلاش های خود را بیشتر در لولو. لولو اجازه می دهد تا به شما در حفظ و یک درصد بیشتر از سود در مقایسه با آمازون است.

همانطور که قبلا اعلام شده; روشن شدن یکی از خوانندگان کتاب در بازار است. حتی اگر از آن است که به طور گسترده ای استفاده می شود که هر کس صاحب یک افروختن. بنابراین خود را در بازار خواهد شد و تنها هدف این بخش از خریداران این معنا نیست که شما نمی نیاز به ترویج Amazon Kindle کتاب شما انجام دهد. اما شما نمی خواهید به ترک شما PDF e-book در Lulu.com بدون هر گونه فروش یا. از آنجا که بسیاری از مردم می توانید دانلود کتاب های الکترونیکی خود را به قرص و گوشی های هوشمند شما ایستاده به دست آوردن پول بیشتر چاپ و نشر کتاب شما در لولو.

به زبان ساده اگر شما می خواهید به فروش کتاب های الکترونیکی, سپس مطمئن شوید که شما به حداکثر رساندن سود خود را با استفاده از گزینه های مختلف فروش. لولو و آمازون دو نمونه دارد اما در سایت های دیگر که اجازه می دهد تا شما را به انجام همان. اخراج نیست دیگر استفاده از بازاریابی خود را کتاب های الکترونیکی است. ایجاد یک صفحه فرود و استفاده از رسانه های اجتماعی فقط به عنوان مفید اما لولو و آمازون در حال دو به خوبی شناخته شده و ترجیح انتشار خود برنامه.

[ad_2]