سپتامبر 19, 2021

رهام چت

چت آنلاین

8 راه خود را در بازار Kindle Ebook

[ad_1]

فقط یه سوال من ایمیل از یک نویسنده که پرسید:

“هنگامی که شما ایجاد یک kindle ebook, چگونه مشتریان بالقوه آن را پیدا کنید ؟ وجود دارد برخی از نوع جستجوگرها مورد نیاز به طوری که زمانی که جستجو برای یک کتاب مال شما خواهد شد تا پاپ? من فقط تعجب می کنم که پس از در نظر گرفتن زمان برای ایجاد آن چگونه انجام شما قرار گرفتن در معرض آن.

پاسخ من:

سوالات خوب. آنها را پیدا خواهد کرد خود را از کتاب در آمازون Kindle فروشگاه کتاب همان راه آنها خود را پیدا کنید website…by بازاریابی است.

  1. یکی از راه های بهتر برای بازار است مانند آنچه در آن برنج می کند. او دارای یک فن (کسب و کار) صفحه را در Facebook و تعامل با خوانندگان خود را.
  2. راه دیگر این است که بازاریابی مقاله است. هنگامی که شما با ارسال مقاله خود را به مکان هایی مانند EzineArticles.com خود را در جعبه منبع مقاله خواهد نقطه بازگشت به صفحه که در آن شما نشان می دهد این جلد از کتاب خود را با شرح چرا خواننده را در پیدا کردن آن مفید است. سپس پوشش و یک لینک متنی (زمانی که کلیک) آنها را به کتاب خود را در آمازون است.
  3. شما همچنین می توانید انجام رایگان میزبانی teleseminars ها با استفاده از چیزی شبیه به freeconferencecalling.com که در آن شما پاسخ به سوالات و یا به برخی واقعا بزرگ اطلاعات است که کمک خواهد کرد که دیگران. هر دو این کمک با نام تجاری شما به عنوان یک متخصص.
  4. از مردم شما می دانید به خواندن کتاب خود را و “پیشنهاد” که نوشتن یک بررسی در آمازون است. شما شگفت زده می شود که چگونه مفید این می تواند برای افزایش فروش.
  5. ثبت نام برای هشدار گوگل با استفاده از کلمات کلیدی با استفاده از “مناطق” مورد علاقه که خود کتاب را پوشش می دهد. هنگامی که شما دریافت هشدار در پیدا کردن که در آن شما می توانید اضافه کردن اطلاعات با ارزش برای وبلاگ. شاید این وبلاگ را پیروی نمی کنند بنابراین شما نمی توانید یک لینک را به افراد دیگر خواندن نظر شما و کلیک کردن از طریق به سایت شما. مطمئن شوید که شما اضافه کردن آدرس وب سایت (URL) قبل از ارسال نظر شما.
  6. آیا فیلم ها و قرار دادن آنها در YouTube.com. پوشش برخی از بخشهای کتاب خود را و مطمئن شوید که در بخش توضیحات لینک خود را به کتاب خود را اول است. نه لینک به کتاب خود را در آمازون اما به صفحه وب که در آن شما باید پوشش خود را و کسب اطلاعات بیشتر. بعد از آن شما یک لینک را در سایت خود را به خرید از شما و یا لینک به آمازون خود را ebook.
  7. مهمان وبلاگ برای دیگران در منطقه خود از تجربه و تخصص.
  8. مطمئن شوید که سایت شما یک محل برای مردم به ثبت نام بنابراین شما می توانید نگه داشتن در تماس با آنها از طریق پاسخگوی خودکار. ایجاد روابط و کلمه از دهان را بیش از و به کمک خود را با فروش کتاب.

با استفاده از این 8 راه به بازار کتاب روشن شدن و شما باید فروش خود را بهبود یافته است.

[ad_2]