اکتبر 2, 2022

رهام چت

چت آنلاین

7 دلایل رشد اهمیت بازاریابی محتوا در سال 2017

[ad_1]

زیر 7 دلایل رشد اهمیت بازاریابی محتوا در سال 2017:

1.) آن کمک بازاریابان بیشتر پول بیشتری تولید, فروش و بکشید در غیر منتظره مشتریان

• این یک جمله خلاصه آن را برای من اگر به عنوان یک استراتژی بازاریابی به شما کمک کند سود; کسب و کارهای کوچک بستگی بزرگ فروش و بازاریابی محتوا است.

2.) این کمک می کند تا شما ایجاد روابط ارزشمند است و آن را ارزان تر از سایر اشکال بازاریابی

• آن کمک می کند تا بازاریابان ایجاد روابط ارزشمند با مخاطبان و فروش است.

• این می تواند کمک به ساخت معاملات و روابط برای افزایش فروش توسط نشست چشم انداز در هر کجا که هستند در فرایند خرید و cajoling آنها را به جلو با دادن دانش آنها نیاز به تصمیم بعدی خود را گشاد گشاد راه رفتن. اگر شما این کار را در یک راه راست, شما می توانید آنها را تبدیل به راه رفتن آنها را در مسیر خود را و افزایش ROI.

3.) این افزایش تصویر نام تجاری خود را و کمک می کند تا شما را به یک ارتباط شخصی

• کسب و کار از انواع مختلف می تواند به منظور ارتقاء تصویر نام تجاری خود را با ایجاد انواع مختلف brandings و به اشتراک گذاری محتوای با کیفیت. پس از آن ایجاد یک محتوای برنامه بازاریابی می تواند یک قدرت کامل تعویض بازی برای کسب و کار خود را آنلاین رشد.

• آن را بسیار قدرتمند در ایجاد یک رابطه شخصی با کاربران است. محتوا است که تماس های شخصی خود را کمک می کند تا شما شانس خود را برای افزایش پیروان در بازار است. قرار گرفتن در معرض از محتوای با کیفیت بالا به طور مداوم شما می توانید توسعه اعتماد مخاطبان خود را که کمک خواهد کرد که شما را به ایجاد نام خود را به عنوان یک نام تجاری و امروزه مردم تنها مانند علامت های تجاری. این کمک خواهد کرد که شما خود را به منظور ارتقاء بازاریابی دیجیتال تصویر نام تجاری شرکت به عنوان به خوبی.

4.) این افزایش تعامل مشتری & کمک می کند تا شما را ضرب و شتم رقبای خود را

• بازاریابی محتوا اجازه می دهد تا بازاریابان دیدن اعدام از طریق live on Facebook پلت فرم آن خواهد شد افزایش ترافیک بیشتر در صفحه خود و فرصتی برای ایجاد رابطه بهتر با کاربران است. این است که بسیار شخصی و ابزار امروزه به محتوای موثر است. زیرا مخاطبان خود عشق آن است که کم هزینه و موثر آن درگیر مشتریان خود تولید بیشتر محبوبیت و کمک می کند تا شما را ضرب و شتم رقبای خود را در راه سازگار با محیط زیست.

• ارزش بازاریابی محتوا است که اگر شما دو سیستم عامل با مشابه پروفرما را ترجیح می دهند درگیر شدن با کسی است که شامل محتوای خود را در استراتژی بازاریابی آنلاین مانند Facebook و LinkedIn Google+. این پایدار تلاش خود را می سازد شرکت خود را منحصر به فرد است که کمک می کند تا شما لذت بردن از برتری در صنعت خود را در قوی تر شیوه ای.

5.) بازاریابی محتوا می تواند با هر صنعت می توانید اجازه دهید سود سود و می تواند جذب افراد با بهره واقعی در نام تجاری خود را

• قدرت بازاریابی محتوا در سال 2017 است که مردم به دنبال خواهد داشت هر چیزی که آنها نمی دانند و از آن خواهد شد آگاه است. از آن خواهد شد زمان مصرف مردم را از طریق اتصال به جهان با کمک مطالب و اینترنت.

• بسیار مهم است که شما برای ساختن رابطه قوی و خوبی هدفمند و محتوای سفارشی استراتژی بازاریابی با کمک شرکت بازاریابی دیجیتال.

6.) آن را بسیار قدرتمند در بهبود تجربه مشتری & رشد بلند مدت مخاطبان

• اهمیت بازاریابی محتوا شامل در توانایی خود را برای بهبود تجربه مشتری و تضمین بلند مدت امکانات از مخاطبان است. محتوای بزرگ مواد می دهد برندها چیزی برجسته به بحث در مورد با مشتریان خود را فراتر از شکایات و مشکلات تعارف و یا سوالات. هر تعامل شما با یک چشم انداز و یا مشتری می تواند به شما دانش و افزایش سوالات/مسائل مربوط به آنها.

• از طریق بازاریابی محتوا شما می توانید پاسخ این سوالات به وضوح و در اوایل فرایند است که به شما کمک می کند کاهش میزان شکایات و ابهامات است. هر بخشی از محتوای ارائه می دهد یک فرصت عالی برای قلاب جدید شخصیت و رشد پایه فن خود را. مانند جمع مخاطبان رشد می کند; شما باید یک مقدار بیشتر پایه از افراد مایل به اشتراک گذاشتن مطالب خود را که بزرگ استفاده از محتوای دیجیتال بازاریابی است.

• به جای ابتدا و بدون هیچ گونه آماده سازی در بازاریابی سنتی شما می توانید ایجاد خود را با موفقیت از طریق بازاریابی محتوا با راه شما می خواهید. شما می توانید با استفاده از دنبال کردن استراتژی با کمک بازاریابی دیجیتال و یا ایمیل پرورش و بازاریابی رسانه های اجتماعی که به شما کمک کند لذت بردن از سود ثابت در کاربران خود را.

7.) آن می تواند کمک به بازاریابان افزایش, ایمیل, نرخ پاسخ & تشویق Virality

• مطالب و محتوا بازاریابی شرکت اهمیت شامل توانایی خود را به افزایش, ایمیل, نرخ پاسخ و تشویق Virality از جمعیت اینترنت کمپین های بازاریابی. ایمیل قاچاق افزایش خواهد یافت و نرخ آن به طور موثر می تواند افزایش یافته و با نگه داشتن ارتباط حرفه ای دست نخورده از طریق کارآمد بازاریابی محتوا با درک سایت مخاطبان و channelizing مناسب سفارشی مبارزات.

• تمام فعل و انفعالات است که شما باید با یک چشم انداز و یا مشتریان از طریق Facebook و LinkedIn و گوگل. آیا در فرد در تماس تلفنی در ایمیل و یا از طریق دیگر روش های سنتی بازاریابی شما باید با تمرکز بر ارزش دادن و راستگو ماده است.

• موثر در آن شما نیاز به ایجاد چیزی است که بسیار جالب و سرگرم کننده مانند یک پست جالب در Facebook, Twitter و Google. سپس شما آماده برای دیدن نوع خاصی از Virality برای نام تجاری خود را که دیگر هیچ کانال بازاریابی ارائه می کنند.

[ad_2]