آگوست 14, 2022

رهام چت

چت آنلاین

6 راه موثر برای آمد تا با صدها نفر از وبلاگ ایده های ارسال

[ad_1]

آیا شما پیدا کردن آن به چالش کشیدن به آمده تا با یک مهمان و وبلاگ ارسال ایده ها ؟

برای بسیاری از وبلاگ نویسان و محتوای بازاریابان این مورد است.

اگر آنها نمی توانید ایده های خوب آنها نمی خوب ایجاد کنید – و یا هر محتوای.

آنها معمولا بدفع الو قت گذراندن و به تعویق انداختن نوشتن پست های وبلاگ خود را به دلیل آنها نمی دانند که چگونه برای شروع و آنچه را برای یک پست وبلاگ خوب.

و اگر آنها را ایجاد کنید و سپس آنها قادر نخواهد بود برای دریافت نتایج خود را با وبلاگ نویسی.

اما به منظور به موفقیت آنلاین با وبلاگ نویسی و ارسال مهمان شما نیاز به سازگار باشد. بنابراین اگر شما به طور منظم به انتشار مطالب می توان آن را به چالش برای به دست آوردن هر نوع حرکت و ساختن مخاطب است.

اگر شما هنوز هم پیدا کردن آن به چالش کشیدن به آمده تا با وبلاگ خوب و مهمان ایده ها و سپس از آن زمان به چیزی متفاوت را امتحان کنید.

شما می توانید زیر استفاده کنید 6 ابزار برای تولید مقدار نامحدودی ایده برای وبلاگ شما و پست مهمان.

1. Quora

با استفاده از Quora – یک سایت است که مصالح پرسش و پاسخ به موضوعات – راه بسیار خوبی برای به دست آوردن بسیاری از ایده های برای مطالب خود را. با جستجو در Quora پایگاه داده برای موضوع خود را, آن را به شما به سوالات مردم در مورد آن موضوع به عنوان به خوبی به عنوان پاسخ از کارشناسان.

به منظور استفاده از Quora, شما نیاز به ثبت نام یا ورود با یکی از حساب های رسانه های اجتماعی.

هنگامی که شما در آن برای پیدا کردن یک وبلاگ خوب و یا پست مهمان ایده خود را وارد کنید موضوع و سپس مشاهده بالا پرسش و پاسخ.

برای مثال اگر شما انتخاب کنید “راه اندازی مشاوره و استراتژی” برای راه اندازی این مجموعه پس از آن شما می خواهید نتایج زیر:

یکی از سوالات این است: چه هستند برخی از ابزارهای آنلاین برای راه اندازی?

از امروز در این پست دریافت کرده است 166 پاسخ ها و 174 در 629 views.

این نشان می دهد که مردم علاقه مند به این موضوع و می خواهید بدانید که بهترین ابزار و منابع در دسترس است.

اگر این تو رفتگی در دیوار خود را و سپس برای پست وبلاگ خود را, شما می توانید آمد تا خود را با لیستی از بهترین ابزار برای راه اندازی: 5 تحقیقات بازار ابزار برای راه اندازی و یا 7 ابزار است که بهبود خود را در جستجوگرها ،

ایده این است که به جستجو برای گنجینه که دارای بیشترین فعالیت خود را در تو رفتگی در دیوار و ایجاد وبلاگ و یا پست مهمان در اطراف آن است. معنای واقعی کلمه وجود دارد ده ها هزار نفر از سوالات برای هر موضوع پس از آن بعید است که شما از ایده های اجرا هر زمان به زودی.

2. Alltop

Alltop یک خبرخوان سایت که پست ها همه خبرها از بهترین وبلاگ ها و سایت ها در وب است. پاسخ به این سوال “چه اتفاق می افتد ؟” عملا برای هر موضوع قابل تصور است. آن فیلتر کردن همه سر و صدا بنابراین شما تنها سمت چپ با بهترین از بهترین محتوای آنلاین. بنابراین اگر فقط یک محل برای دریافت ایده های بزرگ برای وبلاگ, پست, این آن خواهد بود.

شما می توانید پیدا کردن همه بالای وبلاگ ها و داستان ها با انجام یک جستجو برای موضوع خود و سپس انتخاب آن. برای مثال اگر موضوع خود را در کسب و کار شما با کلیک بر روی “کار” و سپس “کسب و کار”.

هنگامی که شما انجام کسب و کار دسته صفحه و سپس شما تمام آخرین سایت ها و داستان های از سایت های بالا.

یک راه برای ماندن در بالای همه آخرین داستان است برای عضویت در مرتبط ترین و جالب وبلاگ ها در رده خود. شما نیاز به ایجاد یک Alltop حساب برای انجام این کار. هنگامی که شما به سیستم وارد شده, همه شما نیاز به انجام است برای انتخاب سایت و اضافه کردن آن را به خود Alltop خوراک. به این ترتیب شما فقط می خواهید مطلع می شود زمانی که این سایت پست آخرین داستان و یا پست های وبلاگ.

3. Buzzsumo

اگر شما نمی مانند حدس زدن و می خواهند بدانند که چه مطالب خوبی انجام در حال حاضر و سپس Buzzsumo به شما کمک خواهد کرد که با سهولت.

شما می توانید با استفاده از Buzzsumo با جستجوی یک موضوع را انتخاب کنید و ببینید که محتوای می شود که بیشتر سهام برای هر یک از کانال های رسانه های اجتماعی.

شما همچنین می توانید فیلتر بر اساس نوع محتوا در سمت چپ برای محدود کردن جستجوی خود را. برای مثال اگر شما قصد ایجاد یک دادهنمایی برای پست های خود را و سپس شما می توانید آن را انتخاب کنید و Buzzsumo تنها نشان می دهد که بهترین infographics با بیشترین سهام.

شما همچنین می توانید فیلتر های تاریخ, بنابراین اگر شما می خواهید برای دیدن محبوب ترین مطالب 24 ساعت گذشته یا هفته گذشته پس از آن شما می توانید آن را انتخاب کنید از سمت چپ.

یک دلیل وجود دارد که چرا Buzzsumo استفاده از پرکار ترین و معتبر اثرگذارندهها در وب – به دلیل آن را به خوبی کار می کند برای پیدا کردن بهترین مطالب را که می خواهید مردم به خواندن. این یکی دیگر از شگفت انگیز منبع برای تولید ایده های محتوا.

4. حرکت شبیه چمچه زنی.آن

یکی دیگر از راه به آمده تا با پست وبلاگ ایده های بزرگ – و یا حتی عنوان وبلاگ ایده ها – استفاده از حرکت شبیه چمچه زنی.آن. حرکت شبیه چمچه زنی.این یک گزینش مطالب و محتوا بازاریابی نرم افزار است که اجازه می دهد تا شما در پیدا کردن معاون کشیش بخش و انتشار محتوای بزرگ.

حتی اگر شما برنامه را به معاون کشیش بخش هستند و شما فقط به دنبال ایده هایی برای محتوا و سپس حرکت شبیه چمچه زنی.آن است که هنوز هم بسیار مفید است به عنوان یک ابزار.

شما می توانید پیدا کردن پست وبلاگ ایده های خود را به سادگی با استفاده از نوار جستجو برای موضوع خود را. این را نشان می دهد تمام پست بالا برای رده خود.

شما می توانید فهرست خود را از طریق مقالات و ببینید که چه موضوعات شما می توانید نوشتن در مورد. اگر چه شما نمی خواهد همان سطح از تجزیه و تحلیل به عنوان برخی از ابزارهای دیگر وجود دارد خارج وجود دارد, آن را هنوز هم یک راه عالی را به سرعت پیدا کردن مطالب مرتبط ایده برای وبلاگ شما و پست مهمان.

5. توییتر

توییتر یک ابزار شگفت انگیز برای گرفتن ایده های خود را برای پست مهمان و وبلاگ. این قابلیت جستجوی پیشرفته است که اجازه می دهد تا شما برای پیدا کردن بهترین محتوا است که روند در حال حاضر.

با رفتن به search.Twitter.com شما می توانید وارد کنید موضوع خود را و پیدا کردن همه برتر در زمان واقعی است.

شما می توانید از طریق جدول زمانی و ببینید که کدام توییتهایی بدست بیشترین علاقه مندی و دوباره توییتهایی. به این ترتیب شما می دانید که مطالب به اشتراک گذاشته شده در حال حاضر و می تواند به ایجاد محتوا در اطراف همین موضوع است.

6. پادکست

یکی از بهترین راه های تولید ایده ها برای پست های وبلاگ است برای گوش دادن به پادکست مربوط به تو رفتگی در دیوار شما. شما نه تنها می توانید بسیاری از ایده های, اما شما می توانید بسیاری از بینش های جدید و افزایش دانش خود را برای موضوع خود را که ترجمه به حتی بهتر مطالب برای خوانندگان خود را.

مرور فروشگاه iTunes, پادکست, کتابخانه, شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن همه آخرین و برترین پادکست ها به صورت دسته خود را.

پیدا کردن پادکست نشان می دهد که برای خود فضا و عضویت در آنها.

سعی کنید و گوش دادن به حداقل یک پادکست در هر روز از این بالا podcasters. در پایان این پادکست شما مقدار زیادی از ایده های جریان از طریق ذهن خود را که شما مشتاق برای دریافت بر روی کاغذ.

به عنوان شما می توانید ببینید وجود دارد راه های بی شماری برای تولید ایده برای وبلاگ شما و پست مهمان. تنها چیزی که شما را متوقف خواهد کرد از حرکت رو به جلو در تلاش است برای پیدا کردن “کامل” ایده و نوشتن “کامل” ارسال. چنین چیزی وجود ندارد. بهتر است برای گرفتن ایده ها و پیاده سازی سرعت.

بنابراین اگر شما به دنبال به سرعت تولید ایده ها و پست های وبلاگ خود را ایجاد و منتشر شده در یک زمان کوتاه و سپس شما نمی توانید به اشتباه با استفاده از یکی از این ابزار به عنوان ایده های خود را و ژنراتور.

[ad_2]