نوامبر 26, 2022

رهام چت

چت آنلاین

6 ارسال ها برای نگه داشتن طراحی وب سایت خود را برای همیشه لطفا برای جوان برای نام تجاری شرکت ها

[ad_1]

سایت پیری است که شبیه به انسان در پیری است. به عنوان شما نیاز به مراقبت خوب از خودتان بنابراین آیا شما نیاز به نگه داشتن کسب و کار خود و سایت در وضعیت بسیار عالی? نگه داشتن آن را نوسازی در استانداردهای معاصر. پس از همه, این است که در آن از شما پول دریافت کنید.

هر طراحی وب سایت پروژه های بزرگ و یا کوچک همراه با ملاحظات خاص و contemplations. با گذشت زمان آن شروع می شود ظاهر می شود مانند یک دودکش است که نیاز به نوسازی. شدید عواقب نه نگه داشتن سایت خود را به روز در حال کاهش تعامل کاربر با کاهش بالقوه منجر و در نهایت تهی, نرخ تبدیل.

خود را به هویت شرکت طراحی وب سایت راهنما

اغلب خرده فروشان آنلاین فکر می کنم هنگامی که توسعه وب سایت را حفظ خواهد کرد در نورد کاربران آینده نگر در پی یک ساختمان از پایه مصرف کننده وفادار. این درست نیست. شما نیاز به سازگار حمایت از خود را استخدام آژانس طراحی وب در انگلستان برای حفظ وب سایت خود را یک منبع دائمی از نسل درآمد. در اینجا شما نیاز به حداکثر سود از شرکت خود هویت کسب و کار.

در زیر من به شما قابل هک وب سایت خود را طراحی ظاهر می شود و جوانی همیشه سبز با قابلیت.

1. صرفنظر از داده های ناخواسته & سود محتوا:

آیا چشم پوشی از داده های ناخواسته مرده فایل ها و همچنین محتوای آن را بیشتر مفید برای کسب و کار خود و رشد و توسعه است. بدون در نظر گرفتن حجم پروژه و اینکه آیا یا نه شما سایت در حال رشد ارگانیک و حذف رها محتوا و داده های ناخواسته. این دلیل خوبی برای انجام این کار به نگه دارید تا با عالی درخواست تجدید نظر بصری و عملکرد وب سایت.

2. پیدا کردن و رفع منسوخ توابع:

به نگه داشتن سایت خود را برای همیشه لطفا برای جوان پیدا کردن و رفع تمام توابع. رها تمام نامشخص برنامه نویسی بلوک است که در انواع مختلف از قطعه های موجود در سایت به دلایل مختلف. اگر شما می خواهید سایت خود را به کار در یک نگاه, سپس مراقبت خوب از استاندارد های برنامه نویسی. به عنوان مثال, شما ساخته شده است یک سایت در پی اچ پی و افزود: مسئول قطعه کد اما در حال حاضر آنها بخشی از منسوخ نسخه زبان است که شما باید ادامه نمی کنه.

3. معیوب لینک های خارجی:

در طول سال شما ممکن است پیدا کردن صدها نفر از لینک های شکسته. یا آنها را برای همیشه و یا رفع آنها. بدون توجه به آنچه بالقوه جستجوگرها شما سرمایه گذاری در تجاری بازاریابی و فروش اگر شما در برخورد با این مشکل شما خواهد بود رفتن به نابود کردن همه چیز شما ساخته شده است دیر یا زود. هیچ نظر دوم در آن است. لینک های خارجی پس از دریافت معیوب را ترک خواهد کرد و تاثیر منفی خود را در گوگل رتبه. اگر شما نمی خواهید به تجربه این درد و رنج پس از آن آیا تاخیر در رفع مشکل لینک کلیک کنید.

4. شکسته لینک های داخلی:

شما نمی توانیم به چشم پوشی از این مشکل به عنوان به خوبی. اگر شما نمی توجه و مقابله با عوارض جانبی از لینک های شکسته و یا خطاهای 404 آن صدمه دیده خواهد شد کسب و کار خود را به هسته. آن ممکن است شما را از رقابت چرا که اگر تشخیص داده نشده و حل و فصل به موقع و سپس آن را تحت تاثیر قرار رتبه بندی سایت شما و در نتیجه کاهش دید موتور جستجو.

5. بداهه نوازی CMS نامگذاری:

قوی سیستم مدیریت محتوا است که سنگ بنای کسب و کار سایت. شما می توانید آن را هر زمان که وجود دارد یک به روز رسانی جدید. اما اغلب شما ممکن است واضح و روشن در مورد به روز رسانی سیستم مدیریت محتوا یا نه. امروز آن را به عنوان یک استاندارد چیزی که به انجام است. در ادامه ترکیب از سیستم عامل های مختلف به همراه است.

اجازه ندهید که سیستم مدیریت محتوای خود را به نوبه خود وحشی; این معمولا اتفاق می افتد زمانی که سایت را روشن سازه تبدیل به یک پیچ و خم. برای مثال اگر شما می خواهید برای اضافه کردن یک پایگاه داده پرس و جو و نویسنده نمی داند که چگونه به انجام این کار در زمان مدیریت محتوا و فلنج-کوه HTML کد سایت متفقین با یک خارجی پایگاه داده MySQL برای ارائه اطلاعات مورد نیاز. من شک اگر آن را به مشکل شما در حالی که ارائه خود را ارائه دهد.

6. برو آخرین با همراه اول شاخص:

آن را خوب به چوب به خوبی تثبیت روند طراحی وب مانند پاسخ منظر تعامل قابل توجه CTAs مناسب روند پرداخت و ناوبری آسان ، اما به عنوان یک طراح وب سایت, جلوگیری از رفتن را از طریق درب اشتباه. این معنی را به خوبی مطلع فن آوری اصل تصمیم گیری.

همه کسب و کار نیاز به مانع-وب سایت رایگان طرح از سال نقطه. بنابراین آنها باید سایت هایی که کار به درستی بر روی همه انواع از دستگاه های تلفن همراه. اما در عین حال هیچ کسب و کار می تواند به استطاعت از دست رفته هر روند مانند گوگل به تازگی معرفی تلفن همراه برای اولین بار شاخص از ویژگی های.

حکم:

اگر شما نیاز به یک برای همیشه لطفا برای جوان و مولد سایت و سپس نگه داشتن آن طراحی و بازرسی و نگهداری در فواصل منظم – حصول اطمینان از بدون درز رابط کاربر که منجر به استثنایی تجربه کاربر. نگه داشتن وب سایت خود را طراحی ساده و پاسخگو در حالی که حمایت از تمام دستگاه های مرورگرهای اینترنتی و بازاریابی دیجیتال سیستم عامل برای افزایش تبدیل و ماندن در کسب و کار منجر شود.

[ad_2]