اکتبر 27, 2021

رهام چت

چت آنلاین

5 گام فرمول به یک محصول دیجیتال

[ad_1]

شما در حال مبارزه برای ایجاد یک محصول دیجیتال? شما لازم نیست به. ایجاد یک با کیفیت بالا و اطلاعات محصول نیست که سخت به انجام است.

اجازه رفتن را از طریق مراحل ایجاد محصول و دریافت آن ایجاد شده است.

1. پیدا کردن تو رفتگی در دیوار.

شما می توانید پیدا کردن یک تو رفتگی در دیوار که در آن شما علاقه مند و یا که در آن شما در حال حاضر باید یک مهارت است. سپس در پاسخ به این سوال “آیا مردم صرف پول در این طاقچه?”

نگاه برای دیدن اگر وجود دارد محصولات برای فروش در این تو رفتگی در دیوار. وجود کتاب در آمازون, Dummies, مجلات ؟ وجود دارد مربیگری در دسترس است ؟ اگر بله, سپس افراد حاضر به صرف پول در این تو رفتگی در دیوار.

شما هنوز هم نیاز به انجام تحقیقات برای پیدا کردن یک محصول جامد ایده که مردم را در واقع خرید

2. پیدا کردن با فشار دادن یک مشکل را حل کند.

شما نمی توانید ایجاد یک محصول و امید است که مردم آن را خرید. شما باید نگاه برای یک مشکل مردم در تو رفتگی در دیوار خود را با داشتن. و آنها باید مایل به پرداخت هزینه برای راه حل.

در حال حاضر وجود دارد برخی از مشکلات مردم اند اما مایل به پرداخت هزینه برای راه حل. به عنوان مثال: چگونه unclog یک توالت با فشار دادن یک مشکل. اما اکثر مردم نمی خرید یک دوره یا کتاب در مورد این موضوع. آنها نیاز به پاسخ در حال حاضر خواهد شد و دریافت آنلاین اطلاعات خود را به صورت رایگان.

شما می توانید پیدا کردن مشکلات که مردم از جان گذشته برای حل با رفتن به انجمن. شما باید همچنین خرید برخی از دوره ها و کتاب های خود را در طاقچه. سپس شانه را از طریق آنها و پیدا کردن آنچه که از دست رفته است, آنچه که باید از سمت چپ که به شما یاد می دهد.

3. پیدا کردن راه حل برای این مشکل.

شما در حال حل یک مشکل در اینجا است. یک مشکل یک راه حل. شما نیاز به تبدیل شدن به یک متخصص در زمینه خود را. تحقیقات راه حل است.

در حال حاضر اگر شما یک متخصص اجازه ندهید که شما را متوقف. شما فقط باید بدانید که بیشتر از مردم شما در حال فروش محصول به. شما می توانید میانی و فروش برای مبتدیان.

شما لازم نیست به دانستن همه چیز اما بیشتر به شما می دانم که آسان تر از آن خواهد بود برای ایجاد یک محصول و محصولات آینده.

4. نوشتن آن.

تعیین چگونه شما در حال رفتن به بسته بندی محصول خود را. آیا شما یک کتاب درس های تصویری و یا صوتی ،

در اینجا یک فرمول برای ایجاد یک طرح کلی برای محصولات دیجیتال.

از کتاب ها و دوره های شما خریداری شده و مورد مطالعه و نوشتن نکات مهم. استفاده از حداقل 5 تا 10 به عنوان موضوعات اصلی. در حال حاضر نوشتن 5 تا 10 زیر موضوعات اصلی هر نقطه. (نمی وحشت در اینجا به یاد داشته باشید شما را به مطالعه کتاب ها و دوره های آموزشی در این موضوع است.) در حال حاضر اضافه کردن برخی از نقاط گلوله برای هر زیر موضوع است.

نوشتن یک پاراگراف در هر یک از نقاط گلوله و زیر موضوعات.

اگر شما نمی خواهید به نوشتن ساده ترین راه برای به دست آوردن یک محصول دیجیتال است که برای ضبط صدا. با استفاده از این طرح شما فقط ایجاد شده برای بحث برای 20 دقیقه در مورد موضوع خود و سپس فروش ضبط صدا.

به بیش از چسباندن نقطه شروع شما می توانید شروع با PLR (برچسب حقوق خصوصی). شما پس از آن بازنویسی آن را به کلمات خود را. و البته شما همیشه می توانید آن برون سپاری.

5. تکرار این روند.

هنگامی که شما خود را ایجاد کنید دوم محصول دیجیتال, شما می توانید آن را به عنوان یک “تشویق برای خرید بیشتر” برای اولین محصول خود را. باور کنید یا نه پس از اول آن را می شود آسان تر و ساده تر برای ایجاد محصولات.

در حال حاضر کتاب خود را و آن را به یک ویدیو ، شما می تواند شارژ بیشتری را برای دوره های.

که در آن است. تو خود اولین محصول دیجیتال انجام می شود.

بسیاری از مردم فکر می کنم از هر بهانه ای که چرا آنها نمی توانند ایجاد محصولات خود را. شما لازم نیست که هر گونه عذر و بهانه. شما باید این فرمول است.

[ad_2]