سپتامبر 19, 2021

رهام چت

چت آنلاین

4. تراتل و کالیبراسیون کامل شد

برای جبران مایع خنک کننده تنها از آب استفاده نكنيد زيرا ضد يخ خيلي رقيق مي شود. در این مقاله سعی کریدم به این موضع بپردایم که کدام مدل پژو برای شما مناسب تر خواهد بود. سعی کردم تواین پیام اطلاعات خودم رو طی این چندوقت بدست اوردم منتقل کنم. در این پروژه بیش از 100 مهندس شرکت گارمین همکاری داشتهاند که یک تیم قوی از کارشناسان عوامل انسانی نیز آنها را همراهی میکردند. دلیل عمده دیگری که این دو خودرو بیش از بقیه مورد تیونینگ قرار میگیرند و شاید اصلیترین دلیل هم باشد، به بازار لوازم فنی آنها باز میگردد. مراقب باشید بیش از حد مورد نیاز روغن نریزید. در يك سيستم خنك كننده مدار بسته اضافه كردن مایع خنك كننده نضرورتی ندارد اگربه صورت متناوب این نیاز وجود داشت احتمالاً در سیستم نشتي وجود دارد رادياتور و تمامی مخازن و اتصالات را براي یافتن نشانه هایی از رطوبت و يا رسوب چك كنيد و آن را برطرف كنيد.

این فنر کوچکتر دو وظیفه بر عهده دارد. بنظر من رو تایم 0-100 این ماشین برای مقایسه با سایر ماشین ها نمیشه خیلی حساب کرد چون هم لانچ اتومات رو 2000 دور محدودیت داره (دنده ای رو اما از 5000 دور لانچ میکنن) هم کلا این ماشین تو رولینگ یه چیز دیگه هست. می توانید برای گرفتن و کشیدن سیم از انبر استفاده کنید یا در صورت امکان از فرد کمکی بخواهید سیم را از محفظه موتور به داخل وارد کند. 6 هنگاميكه موتور از روغن پر شد درپوش محفظه روغن را ببنديد و موتور را مدتي روشن كرده و اطراف پيچ تخليه روغن و فيلتر را از نظر نشتي بررسي نماييد. توجه: توصيه مي شود كه روغن را هنگاميكه موتور هنوز گرم است تخليه كنيد و احتياط كنيد كه با روغن يا لوله جلويي اگزوز دچار سوختگي نشويد. درب ورودی را بازکرده و روغن را داخل آن بریزید يك قيف ممكن است به دقت ریختن روغن كمك كند. درب مخزن را تا اولين مرحله باز كنيد تا فشار موجود در سيستم کاهش یابد درب را به پايين فشار داده تا دومين مرحله قرار گیرد سپس آن را از جای خود خارج کنید.

اگر سطح روغن موتور و يا مايع خنك كننده پايين باشد، هزينه تعمير موتور از رفع نشتي سيستم بسيار بالاتر خواهد بود. باید توجه کرد که آب بندی بین دندانه های دو چرخدنده به روغن اجازه نمی دهد که از وسط پمپ عبور کرده و به قسمت ورودی پمپ باز گردد. تقريباً بین علامتهای بالا و پایین 1 لیتر روغن اختلاف می باشد. اکثر ای سی یو های ساژم مورد استفاده در ۲۰۶ ( البته به ندرت بعصی از بوشها هم همینطور ) بعد از مدتی کار کردن قسمتی از اطلاعات موجود در حافظه فلاششون یا از بین میره و یا پاک میشه! مجرای D به سمت انژکتور زمان سرد رفته و مجرای E مجرای ورودی سوخت از فیلتر بنزین است.مجرای F هم سوخت اضافی را به باک سوخت برگشت می دهد. موتورهاي مدرن بر روی روغنهایشان حساب ویژه ای باز می کنند به همین علت استفاده از روغن مناسب برا ی موتور بسیار مهم است. استفاده از ضد يخ در سيستم خنك كننده در تمام طول سال مهم است نه فقط در طول ماههاي سرد زمستان. 7 پولي ميل لنگ را دوباره نصب كنيد و پيچ سر ميل لنگ را فقط با نيروي دست محكم كنيد.

آنگاه پيچ نگهدارنده تسمه سفت كن را با نيروي گشتاور 20 نيوتن متر محكم كنيد . توجه : بايد فيلتر نو را با نيروي دست ببنديد و آنرا با ابزار بيش از حد محكم نكنيد. 5 بين ثابت كننده چرخ دنده ميل بادامك را خارج كنيد ابزار مخصوص اندازه گيري كشش تسمه بايد در قسمت جلوي تسمه نصب گردد . اگر وضعيت صحيح است پين ثابت كننده را خارج كرده و پولي ميل لنگ را خارج كنيد. اگر کوادکوپتر پرواز نامتعادل دارد و یا موقع بلند شدن به یک سمت کشیده می شود، دو احتمال وجود دارد: یا ملخ ها آسیب دیده اند و یا از حالت بالانس خارج شده اند. 2 بطور موقت پولي ميل لنگ را نصب كنيد و پين ثابت كننده را جا بزنيد تا اطمينان حاصل شود در وضعيت صحيح قرار دارد . توجه : هيچگاه ميل لنگ را در جهت عكس حركت عقربه هاي ساعت نچرخانيد . هر دو سوراخ پين هاي ميل لنگ و ميل بادامك بايد در يك رديف قرار گيرند بطوريكه بتوان بين قفل كننده را براحتي وارد كرد .

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ارز ترتل لطفا از صفحه ما بخواهید.