اکتبر 26, 2021

رهام چت

چت آنلاین

3 قوانین برای به دست آوردن پول به عنوان یک خود نویسنده منتشر شده

[ad_1]

مشکل بودن خود نویسنده منتشر شده است که شما باید به انتشار کتاب های خود را خودتان. اما شما نمی خواهید به یک ناشر است. شما فقط می خواهید به نوشتن کتاب.

اگر شما می خواهید به انتشار تمام کتاب های خود را و سپس شما باید آن را خودتان انجام. به همین دلیل آنها را از آن “خود” چاپ و نشر.

خبر خوب این است که آن را دشوار است و هنگامی که شما انجام می شود آن را آسان به آن را دوباره و دوباره برای همه کتاب های شما.

اما قبل از انجام هر کاری وجود دارد 3 چیز است که شما باید انجام دهید با هر کتاب شما ارسال اگر شما می خواهید به موفقیت یک نویسنده منتشر شده. و این 3 چیز خیلی مهم که من آنها را به نام “قوانین” از آنجا که اگر شما هر یک از آنها شما بود – با کم و یا هیچ کتاب فروش.

بنابراین در اینجا 3 قوانین شما باید دنبال کنید:

1. نوشتن یک کتاب است که به اندازه کافی خوب برای ارسال به یک ناشر است. به این معنا نیست نوشتن زباله و انتظار مردم برای خرید آن است. به جای نوشتن یک کتاب که خیلی خوب است که شما می دانید که اگر شما آن را به یک ناشر آنها می خواهم فکر می کنم آن را آنقدر بزرگ است که آنها می خواهم به شما ارائه یک بازی بزرگ در پیش است. که چقدر خوب کتاب خود نیاز به.

2. نوشتن از ده نقطه طرح بازاریابی – و آن را انجام دهد. اگر شما و ارسال یک نسخه از مقاله خود را به یک ناشر آنها انتظار می رود آن را به همراه با یک لیست از 10 راه است که شما قصد دارید به آن بازار است. ناشران همیشه انتظار نویسندگان برای انجام بازاریابی خود را و شما نیز باید آن را انجام دهید برای خود کتاب های منتشر شده به دلیل بازاریابی واقعا مهم است. آن را تفاوت به اینکه کتاب خود را به فروش می رساند یا نه. بنابراین باید طرح خود را آماده قبل از نوشتن کتاب خود را به طوری که شما نیز می دانید که دقیقا هدف شما چه کسانی هستند خوانندگان.

3. نشر چاپ کتاب و همچنین دیجیتال. آن را بسیار آسان و رایگان به مجموعه ای از کتاب خود را به عنوان یک غلاف چاپ کتاب و eBook (به صورت رایگان) استفاده از خدمات آنلاین مانند آمازون کیندل, دیجیتال, چاپ و نشر (kdp.amazon.com). نه تنها می تواند به شما در تنظیم کتاب خود را به چاپ بر روی تقاضا بدون هیچ هزینه به شما, اما آنها نیز رایگان پوشش-نرم افزار ایجاد و به طور خودکار ایجاد یک نسخه دیجیتال از کتاب خود را بیش از حد. ارائه کتاب خود را به عنوان یک نسخه چاپ و همچنین به عنوان یک کتاب کمک می کند تا برای باز کردن آن به یک بازار بسیار گسترده تر.

و کسانی که من 3 قوانین.

نوشتن یک کتاب خیلی خوب است که ناشران مبارزه خواهد کرد بیش از آن.

باید خود را در 10 نقطه بازاریابی طرح آماده است.

ارائه و چاپ کتاب edition برای خوانندگان.

و به یاد داشته باشید:

شکستن این قوانین در خطر خود شما.

[ad_2]