آگوست 8, 2022

رهام چت

چت آنلاین

25 فیلم ترسناک خوب که پایانی افتضاح دارند • دیجیکالا مگ

از نظر ظاهری، فیلم پیچ و تاب خوبی دارد، اما با توجه به اینکه فیلم هیچ نشانهای از نتیجه را ارایه نمیدهد، احساس میشود که درگیر شده و مجموعهای از حفرههای داستانی غیرقابل توضیح را بوجود آورده است. این بسیار لاوکرافت است و میتواند در کتاب موثر واقع شود، اما وقتی با افکتهای اوایل دهه ۹۰ و بودجه سریال تلویزیونی سروکار دارید، چیزی که به دست میآورید موجودی است که بهترش را حتما در فروشگاههای محلی میتوانید پیدا کنید! این کتاب مجموعهای از آراء فیلسوفان سینما در غرب، فیلسوفان هنر در ایران (از فیلسوفان ایران باستان تا فیلسوفان اسلامی و معاصر) است و هرکسی نمیتواند آن را ترجمه کند. وی در بخش دیگری از دیدار صمیمی از دغدغههای دیگرش هم گفت و خبر داد: کتاب آخرم با عنوان «فلسفه مارتینهایدگر» به خاطر نداشتن بودجه برای ترجمه، نیمهکاره مانده است.این کتاب مهجور مانده است. اگر جزو افرادی باشید که یکی از سرگرمی ها و عادات روزانه شما، مشاهده فیلم و سریال می باشد، حتما با این مشکل مواجه شده اید که سایت های دانلود رایگان فیلم و سریال بسته شده اند یا فیلم ها قابل دانلود نیست.

البته قسمت اول آن کیفیت بالاتری داشت.
ولی چیزی جلودار ما نشده است که از همین یک فصل لذت ببریم چون درامی قوی و تماشایی دارد که برای خیلیها قابل درک است و با شرایط زندگی این خانواده و رابطهی مادر و دختر سریال همذاتپنداری میکنند. مایک مکماهان در حالی منتظر پخش سریال «مخالفان خورشیدی» است که قسمت جدید انیمیشن پیشتازان فضا با عنوان اصلی «Star Trek: Lower Decks» را نیز در اواخر سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد کرد. البته قسمت اول آن کیفیت بالاتری داشت. جالبترین نکته این سریال این است که هر فصل روایتگر 24 ساعت میباشد که هر قسمت 1 ساعت از آن را روایت میکند. این دومین باری بود که هیلاری سوانک نقش یک فضانورد را بازی میکرد. بعد از فیلم تلماسه (۱۹۸۴) به کارگردانی دیوید لینچ، این دومین اقتباس سینمایی از این رمان است. اقتباس سینمایی ۲۰۱۷ از «آن» نوشته استیون کینگ چیزهای زیادی را نسبت به منبع اصلی تغییر میدهد، اما به دیدگاه کلی کینگ وفادار است. پخش این مجموعه حدود ۴ سال طول کشید و فصل اول و دوم آن مخاطبان زیادی نیز پیدا کرد اما مانند سریال قهوه تلخ پس از مدتی دچار حواشی و اختلاف شد. داستان در شهری کوچک به نام «ددوود» در جنوب ایالت داکوتای فعلی در اواخر سال ۱۸۰۰ میلادی روایت میشود.

فیلمهایی هستند که همیشه و در هر دورانی بینندگان را ناامید میکنند. در این نسخه، مایک در آتش میمیرد و روح جسد سوختهاش ظاهر میشود تا ساموئل ال جکسون را، قبل از اینکه روح او را برای همیشه در اتاق ۱۴۰۸ به دام افتاده ببینیم، مبهوت کند. در طول این بیش از یک دهه حضور، همیشه در بین بهترین سریالها قرار داشته و کلی سریال فرعی بر اساس آن ساخته شده است. پایان به طور کامل از مدار خارج میشود و تمام روایتهای درخشان به دلیل فاش شدن بیمقدمه از بین میرود. در این بین پول زیادی وجود دارد. «اوج فشار» الکساندر آژا، یکی از آثار اولیه در نهایتگرایی نوین فرانسه (اصطلاحی که برای فیلمهای هنجارشکن فرانسوی به کار میرود)، یک غرق شدن در خون است که مسئول برخی از ترسناکترین لحظات سینمای وحشت دهه ۲۰۰۰ است. این پایان یک ترکیب عجیب و غریب است: یک پایان ضعیف که همچنین به شدت احمقانه است و با وحشت روانی بقیه فیلم همخوانی ندارد. هر فصل از این سریال داستانی مجزا دارد که در پایان همان فصل، داستان پایان مییابد اما اکثر بازیگران اصلی سریال، در تمام فصلها با نقشهای متفاوت حضور دارند. بخش زیادی از تمرکز سریال روی مرگ تیم کونو است که شواهد میگویند او خودکشی کرده و به قتل نرسیده است، اما سریال رفته رفته این سؤال را در ذهن بیننده ایجاد میکند که واقعا تیم کونو کیست و علت مرگ او چیست؟

آخرین فیلمهای او میتوان به «قاعده بازی»، «سوء تفاهم» و «راه رفتن روی سیم» اشاره کرد. حداقل میتوان گفت که این … در صورتی که سهوا چنین فیلمی در آرشیو سایت قرار گرفته باشد کاربران عزیز میتوانند از طریق کامنت ها گزارش دهند تا آن فیلم مورد بازبینی مجدد قرار گیرد. با این حال، در حالی که پلیس در حال بررسی این جنایت است، فیلم امنیتی قصابی یک فروشگاه از پمپ بنزینی که ماری و الکس در آن توقف کرده بودند را بررسی میکند تا نشان دهد که مردی که ما شاهد او در حال کشتن افراد بودیم، تصویری از ماری بود. در حال حاضر، دیدن افراد بالغ و کاملا توانا که با یک موجود مواجه میشوند کمتر هیجانانگیز است تا دیدن گروهی از کودکان که در برابر این شرور واقعی قد علم میکنند. بدتر از آن این است که فیلم پایان کینگ را که در آن باشگاه بازندگان اساسا پنی وایز را تا سر حد مرگ مورد زورگویی قرار میدهند را کنار میگذارد. من در بسیاری از لحظات، رحیم را خود فرهادی میبینم. اگر منصف باشیم، پایان کینگ جایی که بازندهها با یک بیگانه عنکبوتی غول پیکر میجنگند و قلبش را میشکافند بهترین هم نیست.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد دانلود فیلم غریزه اصلی 1992 با زیرنویس فارسی چسبیده بدون سانسور بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.