آگوست 18, 2022

رهام چت

چت آنلاین

10 واقعیت در مورد شرکت های طراحی وب سایت شما باید بدانید

[ad_1]

وجود دارد تن از شرکت های طراحی وب سایت که طراحی وب سایت و همه توجه خود را به عنوان بهترین. آنها طراحی آرم آنها در نوشتن یک کپی از رسانه های اجتماعی آنها رئوس مطالب طرح بازاریابی.

اما آنها نه همه جا. من می دانم که همه آنها می گویند که آنها مناسب برای هر مشتری بر روی زمین اما حقیقت این است که زمانی که شما در B2B گاهی اوقات شما خواهد بود شبکه ای با شرکت های دیگر و گاهی اوقات شما خواهد شد.

بنابراین اگر شما در حال خرید برای طراحی و توسعه وب سایت شرکت اینجا برخی از چیزهایی که (بدون منظور) است که شما نیاز به در نظر گرفتن تحقیقات خود را:

1. قیمت: بسته به نوع کسب و کار خود و وضعیت قیمت ممکن است بزرگ اگر نه عامل تصمیم گیری که طراحی و ایجاد وب سایت خود را.

2. نمونه کارها: چه شرکت را برای شرکت های دیگر ؟ آیا شما مانند گذشته خود را کار می کند ؟ نگاهی به طراحی وب سایت و توسعه شرکت با تکمیل این پروژه به شما اجازه می دانم آنچه را که آنها می تواند برای شما انجام دهد. مطمئن شوید که به توجه به جزئیات کار خود را به طوری که شما می توانید به آنها بگویید که چه دوست دارید و یا آنچه شما فکر می کنم مناسب است برای کسب و کار شما.

3. شریک زندگی / ارزش افزوده: این شرکت می تواند شریک زندگی خود را? آن است که باز به ایده های خود را? خواهد شد آن زمان برای شما برای ساخت یک محصول است که شما افتخار خواهد بود ؟ اگر به شما پرداخت خواهد شد که ارزش اضافه کردن به سایت شما ؟ آن است که به همان اندازه مهم است که شیمی خود را با تیم طراحی وب سایت در شیمی با دیگر روابط حرفه ای است. فراموش نکنید که اعتماد و صبر بیش از حد!

4. زمان: چقدر زمان می کند این پروژه نیاز دارد ؟ دانستن است که هنگامی که شما ثبت نام یک پروژه با طراحی وب سایت و توسعه شرکت نیاز به زمان برای دریافت اطلاعات مرتبط با شما را به ساخت یک وب سایت است که واقعا نشان دهنده کسب و کار شما. شما می توانید انتخاب کنید به نوشتن مطالب خود را برای وب سایت خود را, اما اگر شما می خواهید به استخدام یک نویسنده بررسی کنید اگر شرکت ارائه می دهد این سرویس است.

5. سبک: برخی از طراحان نیاز به یک نگاه ساده در حالی که طراحان دیگر را انتخاب کنید روشن و جسورانه است. برخی از طراحان این خوب دو. بحث در مورد کسب و کار خود و سبک و درخواست شرکت به شما نشان می دهد آنچه آنها فکر می کنم درست است برای چشم انداز خود را. امیدوارم که بینایی خود را سازگار با آنها را!

6. حجم: چگونه است که این شرکت چگونه در حال مشتریان به طور منظم? طراحی وب سایت برای بودجه کسب و کارهای کوچک بسیار متفاوت از طراحی وب سایت برای شرکت های بزرگ است. اگر کسب و کار را درک نمی کند و نیازهای خود را و چگونه برای پر کردن در (یک در یکی از جلسات توانایی تغییر محتوا در سیستم های مدیریت محتوا به دنبال کمک به پس از این پروژه تکمیل شده است), شما ممکن است نیاز به در نظر گرفتن کسب و کار است که بیشتر مناسب برای سایز s شرکت.

7. بسته بندی: این تعداد بسته بندی از شرکت می تواند اطمینان لازم در برنامه نویسی سفارشی به طوری که سایت خود را مطابق با این راه شما می خواهید برای اجرا ؟ آنها کار با سیستم عامل های تجارت الکترونیک?

8. هدف: آنچه که وب سایت خود را هدف ؟ آیا این طراحی وب سایت و توسعه شرکت کمک به شما توسعه یک استراتژی برای رسیدن به این اهداف است ؟ شما باید بدانید که چگونه این شرکت قصد دارد به درک کسب و کار شما, آنچه شما می خواهید کسب و کار خود را و چگونه شما می خواهید برای رسیدن به.

9. گاهشمار: آیا شما نیاز به این پروژه ؟ است وجود دارد یک تاریخ خاص شما می خواهید برای شروع ؟ به اطمینان حاصل شود که این شرکت می تواند به توسعه یک جدول زمانی معقول و یا مطابق با جدول زمانی به نظر شما کمک به این پروژه ادامه هموار. فراموش نکنید که بپرسید که چگونه ارتباط بین شرکت شما و ارتباط آن ادامه خواهد داد هنگامی که این پروژه بسته شده است. هنگامی که این سایت راه اندازی خواهد شد و آنها همچنان به کمک و یا هنگامی که آنها در جهان زندگی می کنند کار خود را انجام خواهد شد.

10. تیم: که مخاطبین خود را در این شرکت ؟ اگر شما در حال تلاش برای حل آنچه که شما نیاز به ارائه و یا فقط می خواهم به بررسی کنید که شما می توانید تماس با شما باید ملاقات چهره به چهره و ببینید که اگر هر گونه کار بر روی سایت خود را برون سپاری می شود. این مهم است که توجه داشته باشید که ساختار تیم خود و این که آیا این شرکت می تواند با مردم شما می دانید و اعتماد به ساخت کسب و کار شما. آیا آنها در نظر بگیرید ایده و یا هیئت مدیره ؟ خواهد آنها صحبت به طراح که ایجاد کارت کسب و کار شما? اگر شما نیاز به یک شرکت برای بازی کردن با دیگر اعضای تیم پس از آغاز به بحث در مورد این موضوع.

[ad_2]