آگوست 14, 2022

رهام چت

چت آنلاین

10 فرمان برای اقامت در خارج از مشکل قانونی خود را با وب سایت

[ad_1]

فرمان #1: همیشه یک توافقنامه شرایط استفاده. باید آن را لینکهایی از پایین هر صفحه وب. این به ویژه مهم است پس کودک حریم خصوصی آنلاین عمل آمد.

فرمان #2: همیشه یک سیاست حفظ حریم خصوصی – حتی اگر آن را فقط می گوید: چند خط در مورد آنچه شما را با اطلاعات شما را جمع آوری. آگاه باشید که بسیاری از اینترنت تحویل سیستم استفاده می کنید ممکن است جمع آوری اطلاعات دیجیتال بدون اطلاع شما. شما باید خود را به سیاست حفظ حریم خصوصی را بیش از حد محدود از آنجا که شما ممکن است خودتان را در نقض آن ناخواسته.

فرمان #3: همه فروش به بینندگان سایت نیاز به یک توافقنامه خرید و سلب مسئولیت است که مجموعه این حقوق و تعهدات خریدار و فروشنده است. موقعیت این و جمله بندی بسیار مهم است.

فرمان #4: محتاط با “ادعا درآمد” در کپی فروش خود را که در آن خود را به فروش زمین است که بر اساس کسی که قادر به ایجاد درآمد هنگامی که آنها به خرید محصول خود را. شما نیاز به به طور خاص توصیه می کنند که هر کس نمی خواهد پول.

فرمان #5: محتاط با “نتایج ادعا می کند” در کپی فروش خود را که در آن شما ادعا می کنند که محصول خود را تحویل نتایج خاص. شما باید همچنین توصیه می کنند که آن را نمی خواهد ارائه نتایج مشابه برای همه است و ممکن است ارائه هر گونه نتایج جستجو برای برخی از.

فرمان #6: محتاط با “درآمد ادعای” خود کپی فروش خود را که در آن خرید و فروش زمین بر خود موفقیت مالی و یا موفقیت دیگران که محصول خریداری شده. شما همچنین باید بگویم مردمی که هر کس نمی خواهد پول را و شما لازم نیست ادعای این نتایج به طور متوسط است.’

فرمان #7: هرگز گمراه کننده و یا فریبکارانه اطلاعات بر روی وب سایت خود را و هرگز استفاده از چنین اطلاعاتی برای ترویج یک محصول یا خدمات است. شما ممکن است در نهایت در زندان اگر شما انجام دهد.

فرمان #8: بسیار مراقب باشید با تمام اطلاعات که شما را به اشتباه به اطلاعات غلط. شما باید همیشه توصیه مشتریان خود و یا بازدید کنندگان که آنها را قبول تمام مسئولیت برای آسیب های ناشی از نبود اطلاعات است.

فرمان #9: آیا ترویج هرم طرح Ponzi در طرح و یا نامه های زنجیره ای طرح های روی وب سایت خود را. همه آنها غیر قانونی است. گاهی اوقات آنها سخت به نقطه حتی برای حرفه ای ها.

فرمان #10: آیا ترویج ‘درمان’ برای هر چیزی. این واقعیت است که آن را ممکن است درمان یک بیماری یا مشکل ممکن است درست باشد. اما شما باید به یاد داشته باشید که هیچ چیز درست است در همه موارد. فوق العاده موفق به مواد مخدر مدرن است که با این نسخهها کار برای 80 درصد از موارد عملا یک معجزه است. بنابراین هیچ چیز به جز یک معجزه است که یک درمان است. علاوه بر این هرگز با استفاده از کلمه ‘درمان’ (که یک FTC داغ دکمه) شما باید توصیه مردمی که خود را در طرح درمان و یا مکمل طرح کار می کنند نه برای همه – و البته آنها توصیه می کنند که آنها فقط باید هر چیزی را انجام دهید پس از مشاوره با یک پزشک و یا سایر مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.

اطلاعات بیشتر در مورد تمام این افراد و بسیاری دیگر به عنوان به خوبی به عنوان فرم شما باید با استفاده از (به طور کامل با مجوز برای استفاده شما) را می توان در کتاب اینترنت رعایت قانون راهنمایی کنید.

این اطلاعات باید تلقی شود به عنوان حرفه ای مشاوره حقوقی و یا جایگزینی برای بررسی وضعیت شخصی خود را توسط یک وکیل صالح به خوبی در اینترنت قانون آن را به عنوان مربوط به FTC و دیگر سازمان های نظارتی. در نظر بگیرید این فقط نظر روشن مرد است که یک وکیل و یک کارآفرین اینترنتی موفق.

مشاوره در مورد چگونگی اجرای قانون و سازمان های نظارتی در برخورد با مشکلات و آنچه که شما می توانید در مورد آن مفصل بحث شده

اینترنت رعایت قانون راهنمای فراهم می کند ساده توضیحات و پاسخ به مسائل حقوقی رو به مدیران سایت و اشکال اساسی است که پاسخگویی به این نیازهای اساسی. الزامات ذکر شده در بالا هستند و نه فقط یک ایده خوب است. آنها قانون است. اگر شما انجام کسب و کار آنلاین شما باید مطابق با آنها. قرار نیست در برخورد با این مسائل است. کسب و کار خود را به درستی تنظیم در حال حاضر.

برای سفارش این کتاب همراه با فرم و یا دریافت اطلاعات بیشتر به http://www.internetlawcompliance.com

[ad_2]