اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

یک راهنمای مناسب برای به دست آوردن حداکثر دید برای مشخصات لینک خود را

[ad_1]

ساده مورد استفاده قرارگرفته حساب هرگز در خدمت هدف دارنده حساب در LinkedIn. کاربران باید به دنبال ساده مراحل اساسی به بهانه مورد نیاز توجه و دید برای خود پروفایل LinkedIn که چشمگیر تاثیر به بازدید کنندگان است.

1. پایه ورودی برای مشخصات: یک فرد مشخصات لینک بازتابی از خود تصویر حرفه ای آنلاین. از این رو مهم است که برای پر کردن تمام زمینه های مورد نیاز از مشخصات اصول اولیه برای انتقال شخصیت مثبت به دیگران است.

• به بصری چشمگیر تاثیر ‘نمایش تصویر باید نگاه حرفه ای است. مهم این است که برای آپلود یک تصویر با کیفیت بالاتر به خوبی روشن سر-عکس 200*200 پیکسل.

• گام مهم بعدی این است که برای سفارشی کردن مشخصات آدرس’ به طوری که مردم می تواند به شما در پیدا کردن به راحتی. برای سفارشی کردن مشخصات آدرس’ اولین قدم این است که با کلیک بر روی ” من ” آیکون در بالای لینک صفحه اصلی و پس از آن را انتخاب کنید ‘نمایش مشخصات’. کاربر پس از آن نیاز به کلیک بر روی ‘ویرایش مشخصات عمومی & URL’ به سمت راست از صفحه نمایش خود را. گام بعدی این است که به کلیک بر روی ‘ویرایش’ آیکون در کنار مشخصات عمومی URL و سپس قرار دادن نام بدون فاصله و سپس با کلیک بر روی “ذخیره”.

• گام مهم دیگری است که برای بهینه سازی ‘تیتر’ به نظر می رسد که در زیر نام و مشخصات کاربر به عنوان تیتر ترین و قابل جستجو و قابل رویت چیز. شخصیت محدود از این فیلد 120 و مهم است به استفاده از کلمات کلیدی مرتبط است که اغلب توسط مخاطبان.

برای اضافه کردن و یا به هر گونه ویرایش در ‘تیتر’ کلیک بر روی ” من ” آیکون در بالای صفحه را انتخاب کنید ‘نمایش مشخصات’. گام بعدی این است که به کلیک بر روی ‘ویرایش آیکون و سپس وارد کردن مطالب جدید به معرفی جعبه گفت و گو, و سپس کلیک کنید “ذخیره”.

• آینده بسیار گام برای سفارشی کردن ‘اطلاعات تماس’ آن را به عنوان پاداش به کاربر با وضوح بیشتر است. با کلیک بر روی ” من “آیکون برای اضافه کردن اطلاعات تماس و سپس را انتخاب کنید “مشاهده پروفایل’. با کلیک بر روی ‘ویرایش’ آیکون در سمت راست در کنار تماس و اطلاعات شخصی.

• در LinkedIn حرفه ای می توانید آنها را معرفی و کار خود و دستاوردها از طریق ‘تصویری’. یک فیلم متوسط عالی برای معرفی به عنوان آن را بلافاصله باعث می شود تفاوت با دیگران است. یکی همچنین می توانید آپلود یک ویدئو مقدماتی به یک میزبان سایت و سپس به اشتراک گذاری لینک از ویدئو به لینک.

برای اضافه کردن ویدئو معرفی به پروفایل یک کاربر نیاز به کلیک بر روی ” من “آیکون و گزینه” نمایش مشخصات ” و سپس با کلیک بر روی ‘ویرایش’ آیکون و سپس در پایین حرکت به “رسانه” بخش. و سپس قرار دادن لینک به ویدیو خود را و سپس بر روی دکمه ‘اضافه کردن’. سپس با وارد کردن عنوان و شرح تصویری در رسانه ها جعبه گفتگو و سپس کلیک کنید و ‘درخواست’ و ‘ذخیره’.

• بعد انتظار چیزی که برای کاربر است برای به دست آوردن توصیه و پیشنهادات’. یک کاربر نیاز به استفاده از حجم بالا, عبارت جستجو, به نمایش گذاشتن مهارت های خود را و توانایی برای به دست آوردن تایید شده است. اولین گام برای دریافت تایید شده است برای اضافه کردن مهارت های خود را با کلیک کردن بر روی ” من ” آیکون و پس از آن را انتخاب کنید ‘نمایش مشخصات’. و سپس اضافه کردن مهارت های جدید در مهارت ها و حمایت بخش, و سپس کلیک کنید اضافه کردن. توصیه مهم در ایجاد چشم انداز. برای دریافت توصیه های, با کلیک بر روی ‘درخواست می شود توصیه می شود لینک’, پر کردن فیلد و درخواست خود را ارسال.

• چیزی که بعد از بزرگ است برای به اشتراک گذاشتن مدرک تحصیلی, گواهینامه, جوایز و گواهینامه های حرفه ای آن را به عنوان جنبه حیاتی از یک پروفایل LinkedIn.

برای اضافه کردن جزئیات بیشتر در مورد مدرک تحصیلی با کلیک بر روی “ثبت نام” در بخش آموزش و پرورش. جزئیات را وارد کنید در جعبه گفت و گو در مورد مدرسه و کالج ها و درجه است. یکی همچنین می توانید اضافه کردن یک ویدیو که مربوط است. برای اضافه کردن موفقیت یا گواهینامه با کلیک بر روی علامت+در موفقیت بخش و از لیست انتخاب کنید. یکی همچنین می توانید وارد جزئیات مورد نیاز در جعبه گفت و گو.

2. پالایش ارتباطات:

برای مشخصات لینک, مهم این است که به شخصیت به عنوان کاربر در برقراری ارتباط با بازدید کنندگان به طور مستقیم. بنابراین مهم است که برای نوشتن در فرد برای اولین بار به عنوان اگر شما در حال صحبت کردن به طور مستقیم با شخص شما در حال حاضر به اقدام در شرایط حرفه ای است.

ارتباط با کاربران حداکثر می تواند مشخصات خود را دید با کمک مقالات. باز ‘LinkedIn انتشار ابزار با کلیک کردن بر روی ‘ارسال مقاله’. برای ویرایش این پیش نویس با کلیک بر روی ” من ” آیکون را انتخاب کنید و سپس ‘پست ها و فعالیت های’.

برای قرار گرفتن در معرض بیشتر شما همچنین می توانید مقاله خود را در سیستم عامل های دیگر مانند توییتر, توسط, درخواست, لینک, ویراستاران به ویژگی های مقالات خود را صدای جیر جیر “نکته@LinkedIn ویراستاران” همراه با لینک به مقاله خود را.

3. گسترش شبکه:

شما می توانید گسترش شبکه خود را در ارتباط با استفاده از چند استراتژی. استفاده از ‘جستجو’ ویژگی برای پیدا کردن مخاطبان هدف خود را و یا شما ممکن است همچنین شامل یک لینک برای اتصال به پست الکترونیکی خود را, امضا, وبلاگ و وب سایت به طور مستقیم با مخاطبان است.

اگر شما خوشحال هستند با لیست از افرادی که در شبکه شما آنها را ارسال دعوت نامه توسط کلیک کردن بر روی ” اضافه کردن اتصال.

LinkedIn نیز توصیه گروه را برای شما به گسترش شبکه خود را. این سایت اجتماعی حرفه ای است و همه نوع از گروه های است که شما را از قرار گرفتن در معرض گسترده به مخاطبان هدف خود را.

شروع جستجوی خود را “گروه” با قرار دادن کلمات کلیدی و یا نام گروه در کادر جستجو و کلیک کنید ‘جستجو’.

4. تولید آینده نگر لینک های ورودی:

واردات لینک های ورودی به مشخصات لینک خود را از هر نقطه بر روی وب را به مشخصات خود را بیشتر معتبر. اگر شما نشر وبلاگ یا مقاله در هر سایت محبوب لینک آن را به عقب به مشخصات لینک خود را. این افزایش خواهد یافت مشخصات خود را ظاهر در نتایج جستجو.

[ad_2]