اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

گوگل موتور جستجو جستجوگرها آلی تأثیر به روز رسانی برای سال 2017

[ad_1]

نزدیک شدن به پایان سال 2016 گوگل شروع به اجازه دادن به مدیران سایت می دانید در مورد تغییرات قریب الوقوع خود را رتبه بندی موتور جستجو سیستم که تاثیر در چه سایت های می تواند در سال 2017. برای ادامه به رتبه خوبی در سال 2017, وب سایت نیاز به آمار برخی معیارهای اضافی. در این مقاله من بحث در مورد این کلید تغییرات جدید است که تاثیر خود را در وب سایت جستجوگرها آلی رتبه بندی در موتور جستجو گوگل.

اولین آیتم در لیست خود است که مطمئن شوید که سایت شما منتشر شده گواهی SSL در محل. در حال حاضر تا آنجا که جستجو در گوگل رتبه رفتن شما آغاز خواهد شد به جریمه اگر شما یک گواهینامه SSL در محل را در سایت خود.

یکی از اولین حرکت در این زمینه در حال حاضر در حال حاضر در محل است که اگر شما یک گواهینامه SSL را در سایت خود مرورگر گوگل کروم را درج و علامت تعجب “!” در URL خط اجازه دهید به یک پتانسیل صفحه نمایشگر آگاه باشید که این سایت شده است امن. کلیک کردن بر روی علامت تعجب به ارمغان می آورد تا اطلاعات امنیتی تخلف. این آیتم جدید در حال حاضر در حال حاضر در محل در این مرورگر را ژانویه سال 2017 کروم “56” مرورگر به روز رسانی.

گواهینامه های SSL نیست هزینه عمده این روز و شما می توانید آنها را در محل قرار داده برای به عنوان کم به عنوان حدود 26 دلار در هر سال اگر شما در حال اجرا یک سایت تجارت الکترونیکی و حدود 70 دلار و یا اگر شما در حال. گوگل بسیار علاقه مند به مشتریان محافظت می شود به عنوان آنها را به وب سایت های کارگردانی شده توسط گوگل و آنها می خواهم به اطمینان حاصل شود که مشتری اطلاعات وارد شده در این سایت رمزگذاری شده است و اطلاعات یک فرد را در امان نگه داشته شود. در این راستا بنابراین آنها را از اینرو “جستجو آلی-حکیم” آن دسته از وب سایت هایی که قرار نیست یک گواهی SSL در محل. اگر در بر داشت توسط گوگل ارگانیک برای شما مهم است این است که در یک مرحله شما نیاز به با سایت خود ،

بعدی در دستور کار خود پنجره می افزاید: در صفحات وب به خصوص در دستگاه های تلفن همراه. گوگل مشتریان پیدا می افزاید که پنجره در صفحات وب آنها مراجعه می شود بسیار مزاحم و آزار دهنده و گوگل شده است گوش دادن به شکایت خود را. گوگل نشان داده است که پنجره می افزاید: اغلب می تواند پوشش کل صفحه نمایش در یک دستگاه تلفن همراه و حتی می تواند سخت به خلاص شدن از شر. بنابراین در حال حاضر به عنوان Googlebot خزد صفحات وب خود را و به ویژه تلفن همراه خود را در صفحات وب داشته باشید که آنها خواهد شد به دنبال در پنجره می افزاید: با صراحت بيان و صفحه شما را جریمه خواهد شد اگر پنجره می افزاید یافت می شوند.

گوگل حرکت در اینجا است که آنها مایل به ارائه محتوای با کیفیت به جستجوی خود را و “لغات” مشتریان از طرف تبلیغ خود. آنها در شکار برای کیفیت محتوای صفحات به خدمت – نه “کرک” صفحات که هدف اصلی است برای به پنجره اضافه به فروش چیزی است. تبلیغات در وب در حال رفتن به شروع به تغییر به دلیل این رتبه بندی موتور جستجو نیاز بنابراین اگر شما مایل به یافت می شود و شما در حال حاضر در حال اجرا پرهای بر روی صفحات خود شما خواهد بود مایل به شروع به انجام برخی از دوباره کاری در این صفحات. فراموش استاندارد تبلیغات از طریق لنگر متن لینک و لینک دار کردن تصاویر در صفحات به جای گوگل را به شما پاداش برای آن به جای استفاده از اینرو شما.

بعد از تغییر مورد نیاز برای سال 2017 در حال رفتن برای دیدن بسیاری از مردم در تکاپوی خود را برای بهبود طراحی وب سایت معماری. تقریبا نیمی از همه دسترسی به اینترنت این روزها انجام می شود تلفن همراه دستگاه های از جمله قرص است.

در یک مطالعه اخیر تکمیل شده توسط گوگل شرکت تابعه مشخص شد که میانگین زمان لود شدن یک صفحه وب بر روی یک دستگاه تلفن همراه است که هنوز هم نشسته و در حدود 19 ثانیه برای بارگذاری. این مطالعه نشان می دهد که کاربران دستگاه تلفن همراه از سوی دیگر تنها یک دامنه توجه برای بارگذاری صفحه در حدود 3 ثانیه. پس از 3 ثانیه بیش از 53 درصد از کاربران سقط جنین, که بدان معنی است که سرعت بارگذاری صفحات تلفن همراه است که گوگل در حال حاضر می فرستد به مشتریان از طریق موتور جستجوی خود و به نمایندگی از خود را AdWords تبلیغ نمی شوند لود می شود.

بنابراین همه چیز در حال تغییر است. گوگل در حال حاضر راه اندازی کاملا جداگانه موتور جستجو “صفحه نمایه سازی” در پایگاه داده سیستم خود را برای تلفن همراه شما ، بارگذاری شیرین-نقطه برای یک صفحه 2-4 ثانیه و اگر تلفن همراه خود را در صفحه طول می کشد برای بارگذاری از این عنوان آن است crawled شده توسط Googlebot گوگل را توجه داشته باشید از آن و صفحه خود را دیگر نمی خواهد در نتایج جستجوی خود را برای کاربران تا زمانی که شما می توانید این ثابت شده است.

این آخرین تغییر در حال رفتن به اثرات قابل توجهی در آن کارآفرینان در حال اجرا وب سایت با استفاده از قالب صفحه وب سیستم به عنوان این تمایل به ایجاد بسیاری از بسیار “چربی” صفحات وبی که بار ضعیف. صفحات وب با استفاده از بسیاری از “جاوا اسکریپت callouts” مانند زمانی که “ابزارک” در حال استفاده در یک وب سایت وردپرس; بسیار چاق و سرعت بارگذاری خواهد شد و عملا هیچ شانسی برای عبور از “Googlebot” خزنده سرعت مورد نیاز برای دستگاه های تلفن همراه.

با بیش از 50 ٪ از تمام سایت تعاملات در حال حاضر به آینده از تلفن همراه این است که پتانسیل خود را برش کل بازدید کنندگان وب سایت توسط تقریبا نیمی هنگامی که صفحات خود شده اند پرچم Googlebot, به عنوان در حال بارگذاری کند – که نه موبایل بود و کار را برای شما به هر حال با حدود 53 درصد از مردم قبل از کلیک کردن بر روی صفحه خود را همیشه رو لود می شود در وهله اول.

در واقع بسیاری از ارائه دهندگان تم وردپرس در حال حاضر در تکاپوی ساخت و بازار به عنوان add-ons برای وردپرس موجود مشتریان “موبایل و دوستانه” سایت قطعات. هیئت منصفه هنوز در این حال به اینکه آیا یا نه آنها قادر خواهد بود برای رسیدن به 2-4 دوم زمان بارگذاری صفحه “sweet spot” الزامات در حال حاضر مورد نیاز توسط گوگل است.

به آمار بارگذاری بار است که به طور مداوم این سرعت را خیلی نیاز به ساخت و ساز از “بومی کدگذاری پاسخگو” صفحات وب که با استفاده از ویدجت از هر نوع. و حتی زمان را به تبدیل محتوای چربی های موجود در صفحه را سریع بارگذاری محتوا پر موبایل صفحه طول می کشد زمان که ممکن است هنوز خود را نگه دارید صفحه از بارگذاری سریع رده.

در خلاصه موتور جستجوی گوگل این روزها به دنبال حرفه ای ساخته شده بومی کدگذاری صفحات وب به خدمت محتوای جامد به مشتریان خود در دستگاه های تلفن همراه. برای موفقیت یک سایت اینترنتی ارگانیک در آینده به عنوان یک نتیجه نیاز برای بسیاری از کارآفرینان آنلاین نیاز به بازسازی وب سایت های موجود.

[ad_2]