اکتبر 27, 2021

رهام چت

چت آنلاین

گوگل دوبلکس به همین دلیل سیری گریه خودش را به خواب ؟

[ad_1]

هوش مصنوعی به خانه می آید.

گوگل دوبلکس فرمت گوگل دستیار که متصل به کاربران کسب و کار به عنوان پرده برداری توسط سوندار پیچای در طی کنفرانس Google I/O کنفرانس اوایل ماه مه سال 2018 است. آن می توانید تماس های تلفنی واقعی انسان است. بسیاری از ما شده اند با استفاده از گوگل دستیار برای برخی از زمان حال و هیجان زده با آزادی و قدرت آن را به ارمغان می آورد همراه است.

عمیق تکراری شبکه عصبی است که باعث می شود استفاده از Wavenet طبیعی سنتز گفتار تکنولوژی از جمله لب برای تلفن های موبایل و تنفس اجازه می دهد این واقع بینانه مکالمات.

گوگل دوبلکس راه اندازی شده است به عنوان ساده “سیستم رزرو” که کتاب قرار ملاقات از طرف شما با مردم واقعی. مکالمات می تواند مستقیم به جلو و یا پیچیده به عنوان نشان داده شده در این کنفرانس است.

آن را نه تنها درک زمینه و تفاوت های ظریف اما همچنین در پاسخ مانند یک انسان با مکث و کلمات پرکننده – “mm-mms” و “aha-s”.

گاهی اوقات این کلمات را هم به کامپیوتر برای پردازش و در زمان های دیگر آنها فقط تقلید واقعی انسان است. آن را نه تنها ناخن لهجه و همچنین, اما همچنین دستگیره وقفه شرح و تفصیل و در پاسخ به صوتی, مسائل مربوط به. فریبکارانه? خوب شاید. برخی از مردم در حال افزایش نگرانی ها در زمینه های اخلاقی اما این بحث برای یک روز دیگر.

آن را تصویب تورینگ آزمون ؟

تست تورینگ توسعه یافته توسط آلن تورینگ در سال 1950 یک تست از یک دستگاه توانایی نمایشگاه هوشمند رفتار معادل یا غیر قابل تشخیص از, که از یک انسان است. تورینگ پیشنهاد کرد که یک انسان ارزیاب خواهد قاضی زبان طبیعی مکالمات بین یک انسان و یک ماشین طراحی شده برای تولید انسان مانند پاسخ. تست تورینگ در اصل به معنای تنها برای متن مکالمات اما گوگل دوبلکس گرفته و آن را به سطح دیگری با عبور از آن را برای صدا.

در دامنه انتصاب عبور از آن به آزمایش تورینگ.

دامنه های اعلام شده توسط گوگل است که در حال حاضر محدود به رزرو و یا خودروی مورد ساعات و نمی تواند نگه داشتن مکالمات واقعی. اما ما احساس می کنیم آن است که نوک کوه یخ است.

بیشتر وجود دارد… اینجا چرا.

گوگل DeepMind را AlphaGo ضرب و شتم لی Sedol جهان استاد باستان و پیچیده چینی بازی هیئت مدیره “رفتن” به طور کامل با بازی در برابر خود. آن را به دست آورد این شاهکار خود-یادگیری تکنیک شناخته شده به عنوان “یادگیری تقویتی’ با هیچ تاکتیکی راهنمایی و تحصیل از حرکت انسان ،

بنابراین گوگل در اصل می دانند چگونه به توسعه بیشتر دوبلکس بسیار پیچیده تر و سطح برش در سراسر لهجه زمینه ها و زبان ها و بسیار بیشتر قادر به از به تصویر کشیده شده; پس کجا این ترک telemarketers و تماس با مرکز صنعت ؟

در نتیجه آن باور نکردنی است, دستاورد فنی و فوق العاده سرد بدون درز پیاده سازی هوش مصنوعی در جهان واقعی است. این واقعا هیجان انگیز است چرا که ما در آستانه یک نام تجاری عصر جدید که در آن هوش مصنوعی شبکه های عصبی یادگیری ماشینی, الگوی شناخت ادغام باز کردن درب به فرصت های فراتر از تصور.

قبل از اینکه ما را ترک و در نظر گرفتن این سناریو…

همسر: OK Google. شما می توانید به من بگویید که در آن شوهر من بود شب گذشته ؟

گوگل: mmm… اطمینان حاصل کنید. من این سایت متعلق به یک میز برای دو نفر برای او در رستوران ستاره میچلین لو Bernardin در نیویورک. او همچنین خریداری الماس دستبند از تیفانی و پرداخت با مسترکارت.

او موقعیت یابی GPS نیز تایید می کند که او در آنجا بود تا 1 هستم. من هم شنیده ام او را دعوت دوستان خود کلارا برای مشروب قبل از خواب.

باید کتاب من یک انتصاب خود را با خانواده و وکیل ؟

OK!! شما می توانید آه امداد در حال حاضر و آماده شدن برای آینده آن را به عنوان ممکن است در حالی که برای تجاری رول برای طیف گسترده ای از کاربران است. این نگرانی ها و مشکلات, اما نمی توان این واقعیت را نادیده گرفت AI است برای رفتن به یک بخشی از ما روز به روز زندگی می کند به زودی به زودی.

[ad_2]