آگوست 8, 2022

رهام چت

چت آنلاین

گارانتی گوشین ایفون

اما با این وجود راهکارهایی هم برای بهینه سازی این تعمیرات وجود دارد که می توانید در نمایندگی رسمی تعمیرات گوشی سامسونگ این ترفندها را مشاهده نمایید. عضو بعدی که در صفحه نمایش گوشی های موبایل بکار رفته فریم ال سی دی است که درواقع نقش یک قاب را ایفاء میکند و منجر به کیپ و یکپارچه نگه داشتن اجزای صفحه نمایش در کنار هم میشود. ممکن است بروز مشکلات متعددی شامل: شکستن ال سی دی گوشی، داغ شدن ال سی دی، کند شدن سرعت گوشی، کار نکردن تاچ ال سی دی، نفوذ مایعات در ال سی دی و محو شدن نور صفحه نمایش موجب تعمیر یا تعویض ال سی دی موبایل سامسونگ شود.

گارانتی گوشی اپل
پیش از اینکه به شرح این توضیحات بپردازید، توصیه میکنیم چند دقیقه زمان بگذارید و مقاله “چگونه از شکستن صفحه نمایش گوشی جلوگیری و از آن محافظت کنیم؟ این مقوله در گوشی های سامسونگ باعث می شود که جنس اصلی جای سیم کارت ضدآب (waterproof) بوده و طوری به کار رفته که از ورود آب به سیم کارت جلوگیری می کند. کارشناسان نمایندگی Samsungدر ایران تمام توان خویش را به کار بسته اند تا ارائهدهندۀ خدماتی در خور و شایسته نام این برند باشند. از دیگر ویژگی­های نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ، استفاده از به­ روزترین تجهیزات الکترونیکی و حرفه­ای و در اختیار داشتن قطعات اصل شرکت سامسونگ بدون هیچ واسطه­ای که این امر موجب می­شود تا قیمت تمام شده برای مشتریان نیز کمتر حساب شود و کاربران می­توانند با خیال راحت به اصل بودن آن اطمینان کنند.

تکنسینهای نمایندگی سامسونگ جهت تعمیر میکروفن گوشی با استفاده از ابزاری به اسم مولتی متر به تست و عیبیابی دقیق میکروفن گوشی میپردازند و درصورتی که امکان تعمیر آن وجود داشته باشد به تعمیر آن میپردازند اما در غیر این صورت آن را تعویض میکنند. در غیر این صورت امکان تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ وجود ندارد و باید آن را تعویض کرد. البته در اکثر مواقع امکان تعمیر ال سی دی گوشی وجود ندارد و باید آن را تعویض کرد. در صورتی که این اقدامات جوابگو نباشد آنگاه برای تعمیر موبایل سامسونگ باید باتری را تعویض کرد. گاهی نیز شارژ نشدن باتری و خالی شدن شارژ نشانه ای از خرابی باتری است. اما اگر گوشی شارژ نشد، احتمالا مشکلی برای باتری موبایل آن به وجود آمده است. چندین روش برای تشخیص آیفون اصل از تقلبی وجود دارد اما سادهترین راه، استفاده از شماره سریال محصول است. من نمیدونم تو سایت اپل کجاش وارد کنم سریال گوشی رو؟

گارانتی اصلی اپل در ایران
درصورتی که اسپیکر موبایل سالم باشد و آسیب چندانی به آن وارد نشده باشد و تنها اتصالات آن با مین برد گوشی قطع شده باشد میتوان آن را تعمیر کرد اما در غیر این صورت باید اسپیکر را تعویض کرد تا مشکلات ناشی از خرابی آن مانند: قطع شدن صدای دستگاه یا کاهش کیفیت صدای دستگاه برطرف شوند. یکی از اتفاقاتی که ممکن است برای اکثر کاربران موبایل رخ دهد، شکستگی و خرابی تاچ موبایل سامسونگ در اثر وارد شدن ضربه به گوشی یا افتادن آن از ارتفاع است. از آن جایی که تاچ رابط میان کاربر و دستگاه است خرابی آن موجب از کار افتادن گوشی و بی استفاده شدن آن میشود از اینرو سریعا نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. مشکلات سخت افزاری هواوی بعد از یه سال کار کردن نمایان میشه.

تشخیص گارانتی اپلاگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از گارانتی رسمی آیفون فونات دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.