آگوست 5, 2021

رهام چت

چت آنلاین

که من هستم, من از کجا آمده و چگونه من شروع کسب و کار آنلاین من

[ad_1]

من از جنوب شرقی جزیره سنگاپور هستم و یک internetpreneur حرفه ای. در صورتی که شما تعجب آنچه internetpreneur است آن است که من جایگزین اصطلاح کارآفرین پس از من در حال اجرا یک کسب و کار آنلاین.

من شروع به کسب و کار آنلاین در جولای سال 2008 اما قبل از آن من استفاده می شود به یک hassler است و در بسیاری از مشاغل با توجه به سردی در مطالعات نمرات ضعیف و محدود دانش است.

من آغاز شده به عنوان یک مدیر و دستیار در ماه جولای سال 1996 پس از تکمیل خدمات ملی. اما از آنجا که پرداخت شد و نه کم در $650, من در نهایت ترک به انجام ورود اطلاعات در محلی مستقر در هنگ کنگ شرکت متخصص در کامپیوتر و تجهیزات اداری ، هر چند پرداخت کمی بالاتر بود در 800 $من تصمیم گرفتم به دنبال بهتر چشم انداز بعد از کار دوباره برای 1 سال.

در حال حاضر آنچه اتفاق افتاد این بود که یک سری از سوار coaster غلتکی که من نمی خواهم برای به اشتراک گذاشتن آشکارا به دلیل تصمیم گیری های ضعیف و جهل است که باعث شده خانواده و بستگان و دوستان اصطلاح به نگاه کردن من.

من سمت چپ من اطلاعات ورود به کار را برای آنچه که قرار بود پر سود بیمه حرفه ای در مشخصاتش American International Assurance و Manulife Financial.

برای اولین بار از 2 شرکت من به عنوان یک telemarketer رفع ملاقات برای عوامل به ملاقات چشم انداز در حالی که نشسته برای من بیمه امتحانات است که باید در کشور برای هر کسی که به گواهی به عنوان یک خدمات مالی مشاور یا مشاور قبل از شروع حتی حرفه ای خود را.

اما از آنجا که من شکست خورده من بیمه پایه دو و سرمایه گذاری مرتبط با سیاست های 3 بار من می تواند همچنان به عنوان 2 اولین مدیران شرکت من کار می کرد نمی توانست تحمل من امتحان کاستی و دیدم هیچ ارزش در ادامه خدمات من به عنوان مسئول مربوطه آمد تا با بهتر اکتشاف سیستم از فقط تلفنی.

برای Manulife Financial, من متهم به تقلب در سرمایه گذاری مرتبط امتحانات که تمام من بود را در فرمول جدول پس از ریاضیات شده است و من ضعیف ترین موضوع در طول زندگی در مدرسه. و با توجه به این واقعیت است که من فقط 1 هفته به مطالعه و درک اصول, من نمی تواند انجام این کار و تحت فشار زیادی برای اکسل به منظور به طور کامل گواهی به عنوان خدمات مالی مشاور.

من اخراج شد توسط Manulife و اخراج از درگیر شدن در تمام بیمه های مربوط به شغل و حرفه ای برای 5 سال است. و من می توانم به شما بگویم آنچه اتفاق افتاد پس از آن بود که همه چیز رفت از سراشیبی وجود دارد از نظر مالی ذهنی و معنوی.

که در آوریل 2000 و مشاغل رقابت تبدیل شده بود بی رحمانه تر از قبل. من دیگر نمی تواند پیدا کردن شغل من استفاده می شود به انجام به عنوان بسیاری از شرکت ها ترجیح داده و در نهایت کاهش هزینه های نیروی کار گرفتن خودکار نرم افزار و سیستم های به انجام تمام وظایف مدیر.

و برای 7 سال آینده مشغول به کار در مشاغل مختلف به عنوان در تلفنی برای مراکز تماس در کارت های اعتباری, نرم افزار حسابداری شرکت ها و بهره وری منقسم زمانی شرکت. من نیز به عنوان مستقل مدیر یک شرکت کارگزاری و گرفتن کامل پرداخت از $1500 با وجود آن است.

اما در 2008-2009 دقیقا 10 سال پیش بود که زمانی که من بر خودم و خانواده ام. به خاطر 3 چیز اتفاق افتاده است که در نهایت ساخته شده انتقال غیر مستقیم.

اول 2 شد آنچه که همه می دانستند. باراک اوباما رو انتخاب به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده و بحران مالی جهانی در حالی که سوم شد, اثر بحران مالی جهانی تا به حال در پدر من است.

در حال حاضر علاوه بر اینکه یک معلم, پدرم بود, بورس و سهام سرمایه گذار نیز هست. اما اینکه آیا او سرمایه گذاری به برادران لمان چقدر او سرمایه گذاری کرده و از دست کسانی که سوال باقی ماند یک رمز و راز به من و خانواده ام. چیزی که من نمی دانم اما پس از این خبر اعلام شد, او را به افسردگی و نا امیدی که نگاه به هر کس به عنوان جنون.

قبل از این که او با نزدیک شدن به تمام دوستان خود را – که قرض گرفته شده از او را به بازگشت پول خود را و سپس CPF (مرکزی بودجه اندیش) هیئت مدیره بود که دولت ما بدن – مدیریت ما حقوق بازنشستگی و بهداشت و مسکن پوشش به برداشت تمام حقوق بازنشستگی بود اما تبدیل کردن همه آنها را.

حدود 3 ماه بعد او تشخیص داده شده توسط پزشک برای درد و رنج از مرحله نهایی سرطان کبد که او 2 سال قبل از بحران مالی جهانی. ضرر و زیان خود را بدتر از وضعیت خود و او سرانجام در 25 ژوئن 2009.

که شد روز من تصمیم گرفتم نه بستگی به کارفرمایان و حتی دولت برای زندگی حتی در برابر مادر من آرزو می کنم.

حدود 3 ماه قبل از بحران مالی جهانی, من توسعه یافته علاقه امکان ساخت آنلاین پول است. اول 2 برنامه بودند ایمیل پردازش و کار از خانه شغل ورود اطلاعات. متاسفانه با وجود دستورالعمل های زیر از این حرف من نیست هر گونه پول.

آن را تنها در 3 برنامه من پیوست – همچنین ورود اطلاعات برنامه – که من شروع به ایجاد نه تنها من اول دلار اما من برای اولین بار 100 دلار و از وجود من به پیشرفت من اول 1700 دلار.

چرا که بر خلاف دیگر 2 برنامه من نه فقط دستور به ترویج این برنامه رو پیوست اما بسیاری از برنامه های دیگر محصولات و خدمات به عنوان. که بود و همچنین زمانی که من به دانستن آنلاین بازار مانند Paydotcom ClickBank و آمازون است.

با این حال تنها تاسف من شد و با وجود ساخت آنلاین پول به مقدار کافی نبود برای نجات پدرم از او مالی و به تبع آن مشکلات سلامت. با حق به عنوان هر گونه آسیایی باید از فرزندی من کار می کرد می تواند برای کارفرمایان فقط به پایان می رسد دیدار برای خودم و خانواده ام.

اما من نه. به جای من استفاده می شود سهم من از پدرم ارث و سرمایه گذاری بیشتر به بازاریابی اینترنتی. اولین دوره آموزشی Ewen چیا و Jaz لای – کارشناسان محلی من در سمینار بازاریابی اینترنتی و بازاریابان آنها توصیه می شود خود را به عنوان مشترک و مشتری. علاوه بر دوره های من نیز سرمایه گذاری به بسیاری از نرم افزار های ابزار و منابع است.

کلید واژه پژوهش و تولید محتوا و سازندگان وب سایت. یا دانلود دسکتاپ و مبتنی بر وب.

بود که نسبت به پایان سال 2009 و آغاز سال 2010 – که واقعا مشخص شده انتقال برای من در زندگی و کسب و کار. اما مانند هر چیز دیگری در زندگی تا به حال فراز و نشیب و همچنین حتی اگر من باید انعطاف پذیری لازم برای کار و کسب درآمد در هر نقطه در هر زمان من می خواهم.

علاوه بر اینکه کاملا اشغال شده به لیست ساختمان و ایمیل بازاریابی به عنوان اصلی, اصول بازاریابی اینترنتی, من هم وسواس با ایجاد تو رفتگی در دیوار سایت ها و رسیدن به بالا از گوگل برای جستجو رتبه بندی و ترافیک. به دلیل بالاتر سایت شما رو بیشتر قرار گرفتن در معرض شما و پول بیشتری به شما را به طور بالقوه.

اما با توجه به برخی از شیوه های غیر اخلاقی توسط بازاریابان اینترنتی که به آن بازاریابی اینترنتی صنعت شهرت بد گوگل ساخته شده یک سری از تغییرات به جمع و جور سایت ها تصور می شود با کیفیت پایین در محتوا و فقط مایل به قرار داده می شود توسط بازاریابان برای ساخت پول است.

در سال 2013 من روشن به آمازون بازاریابی وابسته. نسبت به محصولات دیجیتال به عنوان در کتاب های الکترونیکی, یادگیری الکترونیکی, فیلم ها و نرم افزار فروش محصولات فیزیکی آسان تر شد اما کمیسیون بودند بسیار پایین تر است. این بود که با توجه به انبار حمل و نقل و تحویل کارکنان را که یک زندگی کامل را به مطمئن شوید که مشتریان به آنچه که آنها پرداخت می شود در شرایط ایده آل و در زمان.

علاوه بر این, من هم زمان زیادی به ساختمان با کیفیت بالا, e-commerce فروشگاه, حتی اگر من فقط ترویج محصولات افراد دیگر و نه خود من. اما این ترفند برای موفقیت خود را وابسته به سایت باید شبیه معمولی اما آنهایی که واقعا چشم انداز شرکت به مشتریان است.

4 سال بعد من در ترکیب آنچه که من آموخته از ترویج دیجیتال و فیزیکی محصولات به هم وابسته و فروشنده محصول که در به اشتراک گذاری با مردم در آنچه که من آموخته و می دانم که تا کنون در 10 سال از بازاریابی اینترنتی است.

[ad_2]