آگوست 5, 2021

رهام چت

چت آنلاین

که مدل کسب و کار برای شما مناسب است ؟

[ad_1]

اینترنت پر کهنه است با راهنمایی ها و تکنیک برای شروع در کسب و کار آنلاین خود را و آن را آسان برای تبدیل شدن به غرق آن همه است. کلید به یک استراتژی موثر در درک مدل کسب و کار شما. بدون درک شرکت از این همه تکنیک ها در جهان خواهد بود ناتوان است. درک چگونگی و زمانی که به اعمال این تکنیک های پایه ای برای یک سرمایه گذاری موفق.

3 محبوب ترین مدل های کسب و کار عبارتند از:

1) بازاریابی وابسته

این را به عنوان ساده ترین راه ورود به اینترنت, کسب و کار, آن را کمی تعجب است که آن را به محبوب ترین مدل. وابسته به برنامه باز است تقریبا به تمام و رایگان برای پیوستن به و آن را جذاب و سریع راه به بازار است. پس از امضا وابسته به بازاریابان می توانید شروع به ترویج محصولات و یا خدمات را مستقیما به دور است. این مدل کسب و کار است بدون هیچ زحمتی رایگان. حمل آن بدون خطر به عنوان فروشنده وابسته می کند پرداخت نمی کند برای ایجاد محصول. آنها نه رسیدگی به خدمات به مشتریان دارد و آنها هیچ مبلغ سرمایه گذاری مالی خود را برای شروع کسب و کار آنلاین.

این عوامل بالا لیست از چیزهایی که مردم می خواهید برای جلوگیری از هنگام ورود به یک کسب و کار اینترنتی به همین دلیل است که این نوع مدل کسب و کار محبوب ترین است. در واقع, آن است که چنین سرمایه گذاری که ایجاد اینترنت تبلیغات و آگهی ها که ما با بمباران ما روزانه معاملات اینترنتی.

اما این یک مورد حداقل تلاش بازده کوچکترین دست آوردن. تنها 5 درصد از بازاریابان وابسته را به هر گونه پول و تنها “فوق العاده وابسته به” کسب دیگران بزرگ.

2) E-book و اطلاعات انتشارات

در افراطی دیگر هستند نویسنده کتاب الکترونیکی. این مدل کسب و کار نیاز به یک در مجموع بیشتر ساختار چشم انداز در بازاریابی اینترنتی است. به وضوح بزرگتر مالی سرمایه گذاری مورد نیاز است از برای بازاریابان سهامداران وجود دارد این است که هیچ چیزی برای هیچ چیز در این بازی است.

عمق بیشتر از دانش و درک است و خواستار این مدل و سرمایه گذاری بیشتر است نیاز به دریافت خود را کسب و کار آنلاین کردن علامت. اگر چه این مدل نیاز به تلاش بیشتری آن را می گرداند مقدار سود بیشتر است.

بازده بالاتر هستند به ساده اقتصاد است. E-book بازاریابان و “Infopreneurs” باید حداقل تولید و هزینه های تعمیر و نگهداری. محصولات دیجیتال را می توان کپی و ایجاد شده برای هیچ چیز. این به این معنی است که هر گونه راه اندازی هزینه های است که به سرعت بهبود فقط در چند فروش بالا-حاشیه کتاب الکترونیکی. کسب و کار اینترنتی شما خواهد شد و سپس درخواست تجدید نظر به بازاریابان وابسته است که با کمال میل بیش از فروش.

به طور طبیعی این است که ساده دید. E-book و اطلاعات انتشارات طول می کشد بسیاری از کار سخت است اما هنگامی که به درستی انجام می شود پاداش زیادی می باشد.

3) اینترنت بر بازاریابی شبکه ای

این مدل کسب و کار است که احتمالا بهترین راه حل برای کسانی که در تلاش برای شکستن به بازاریابی آنلاین اما این مدل حداقل درک. بازاریابی شبکه ای است که اغلب اشتباه گرفته با بازاریابی وابسته.

تلاش برای درک این مدل کسب و کار و قرار دادن در محل کار پرداخت خواهد شد در دراز مدت.

اینترنت یک ابزار برای کمک به شما ساخت کسب و کار خود و نه استفاده از آن در حال اجرا. این تنها هدف این است که شما را در تماس با مردم شما نیاز به صحبت و ایجاد ارتباط با. حتی اکثر سلام فن آوری, کامپیوتر نمی تواند جایگزین انسان به انسان در ارتباط است. اینترنت به معنی اجازه دهید به شما کمک دیگران شروع کسب و کار خود را.

اصل اساسی این است که برای ساخت یک سیستم ساده است که مردم می توانید دنبال کنید و از نو خلق کردن برای خود. ساده تر بهتر. آن نیاز خواهد داشت بنابراین تلاش بیشتری به دیگران آموزش برخی از پیچیده سیستم شما مطمئن نیستید که شما حتی خودتان را درک کنید!

اکثر بازاریابان واقعا نمی خواهید به شما بگویم تمام نکات و اسرار است. پس از همه آنها صرفا ایجاد رقابت خود را و هیچ کس می خواهد هوشمندانه رقبا.

در عین حال مبتنی بر اینترنت بازاریابی شبکه ای می تواند تنها اگر شما به اشتراک گذاری است که شما می دانید. در اینجا شما هرگز اجرا یک کسب و کار آنلاین موفق مگر اینکه شما بگویید بارهای از مردم چگونه به آن را انجام دهد. بنابراین آن را حس می کند که کسانی که تازه به دنیای آنلاین شروع کسب و کار از این مدل کسب و کار. این بهترین راه برای یادگیری طناب. و هیچ کس در حال رفتن به شما فروش توله سگ تا زمانی که سود خود را بستگی دارد موفقیت خود را.

صرف نظر از این که مدل کسب و کار احساس می کند مناسب برای شما ضروری است که شما را در درک که مدل به طور کامل. بدون انجام این کار, شما در معرض خطر به هدر رفتن پول در چیزهایی که برای خود کسب و کار است که واقعا مناسب نیست و از دست دادن آهنگ از هر جهت روشن شما یک بار بود. یادگیری به انتخابی با اطلاعات شما را دریافت نگه دارید مربوط به مسائل و دور مزخرف است. آنها کلیدی است که در آموزش آن است که.

[ad_2]