دسامبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

که اختراع اینترنت – چه آینده ای ؟

[ad_1]

قبل از اینترنت در واقع اینترنت آن را به نام گردد. ARPA-چه کسی ؟ آن را خنده دار صدایی نام برای مطمئن. به خصوص با توجه به آنچه در اینترنت است که امروز به معنای واقعی کلمه شامل هر جنبه ای از زندگی ما است. گردد مخفف آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته شبکه است. در اواخر 1960s پروژه های تحقیقاتی پیشرفته سازمان و وزارت دفاع را در یک ماموریت. آنها در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای ساده سازی ارتباطات و اشتراک گذاری داده ها اما نه با استفاده از تلفن قدیمی روش ‘مدار سوئیچینگ’ برای انتقال صدا و داده ها و ارتباطات است. این روش تنها قادر به ارسال از یکی به دیگری در مد خطی – از پایان برای پایان دادن.

می گردد پس از تنظیم به عنوان ابتدایی به عنوان آن را در ابتدا (اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80) با استفاده از سوئیچینگ بسته را فعال کنید که ارسال و دریافت اطلاعات و ارتباطات به مکان های مختلف. بنابراین TCP/IP پروتکل های ارتباطی متولد شد. شما احتمالا می تواند با تشکر از رابرت کان و Vint سرف اغلب به عنوان پدر اینترنت برای که. چه آغاز شده به عنوان یک دفاع پروژه به سرعت گسترش یافت و بنیاد ملی علوم (NSF) و دانشگاه – که اجازه به اشتراک گذاری اطلاعات در زمان واقعی است. در سال 1989 arpanet تعطیل جای NSFnet.

اولین استفاده تجاری از اینترنت

اول عمومی و استفاده تجاری از اینترنت آمد که در اواسط سال 1989 زمانی که Compuserve و MCImail اضافه شده سرویس ایمیل برای هر کسی که آن را می خواستم. بعد PSInet راه اندازی بخش بازرگانی به اینترنت ستون فقرات. سپس در پایان سال 1990 Tim Berners-Lee آمد تا با انتقال ابرمتن, پروتکل, و است که باید صدا بسیار آشنا برای همه; HTTP. بعد آمد; اچ تی ام ال, دانلود مستقیم و FTP (پروتکل انتقال فایل). اینترنت شد و در حال اجرا و تنها در وحشی ترین رویاهای خود را خواهد آنها تصور کرده اند که امروز بیش از 4 میلیارد نفر در حال حاضر متصل آنلاین در سراسر جهان – به زودی همه متصل خواهد شد و زندگی خود را تحت تاثیر قرار در برخی از راه.

اینترنت تغییر کرده است راه ما انجام کسب و کار برای همیشه لطفا برای

قبل از اینترنت, کسب و کار با استفاده از ماشین فکس, فدرال اکسپرس تحویل بسته و Zap, پست, پست الکترونیکی حلزون (USPS) و بسیار محدود انتقال اطلاعات با آلفا پیجر (بسیار مختصر پیام های متنی که شما می توانید پاسخ Y یا N به صورت بله یا خیر). در آن زمان مردم ناراحت بودند با آشغال فکس تبلیغات کمی انجام آنها می دانند که آینده از دادن بود رفتن به یک گاز بزرگ از مزخرف که البته تنها به آن را 1000 بار بدتر است. قبل از دادن مسدود کننده های کاربران عینک حروف خاموش “حذف” کلید ظرف یک ماه پس از خرید یک کامپیوتر جدید است.

اینترنت با سرعت بالا جریان اطلاعات و سرعت کسب و کار به نقطه ای که در سال 1999 بیل گیتس نوشت: یک کتاب; کسب و کار @ سرعت فکر. البته در اواسط 1990s تقریبا هر کسب و کار مشروع و بزرگ و کوچک یا حال و یا ساخت یک وب سایت. چرا باید یک بروشور آنلاین در دسترس 24/7 بدون نیاز به چاپ و پست کردن اطلاعات به مشتریان بالقوه ؟ بله صنعت چاپ دچار چاپ مغازه ها در سراسر کشور بودند بیرون رفتن از کسب و کار تقریبا به عنوان سریع به عنوان فیلم-توسعه بخش ناپدید شد با ظهور دوربین های دیجیتال.

عمده تغییرات تکاملی تجاری استفاده از اینترنت

بله اینترنت اتحادش را تغییر همه چیز در جهان ما اما هیچ جا این است که این تغییر به عنوان نمایشی به عنوان آن را در دنیای کسب و کار. از سال 1990 تا سال 2000 در عرض 10 سال همه چیز تغییر کرده بود. آن زمان هرج و مرج و در عین حال یک زمان قابل توجهی را به فرصت است. همیشه وجود دارد فرصت را در تغییر است. بیشتر سریع تغییر هرج و مرج بیشتر بحران و بله فرصت است. در زیر یک لیست سریع از برخی از پارادایم شیفت اینترنت به ارمغان آورده است به کسب و کار;

  1. تجاری E-mail شد روش ارجح از ارتباطات نوشته شده

  2. شرکتها صرف نظر از اندازه ساخته شده است وب سایت – رقابت در سطح میدان بازی

  3. وب سایت های تعاملی اجازه مشتریان و کسب و کار به انجام کسب و کار آنلاین

  4. صنعت وب سایت پورتال فنر با اطلاعات در هر بخش از اقتصاد

  5. رقابت موتور جستجو به سرعت در حال تکامل به خدمت اطلاعات فوری نیازهای مصرف کنندگان

  6. تابلوهای اعلانات و سپس وبلاگ آورده 2-راه باز و شفاف اطلاعات برای ارتباطات کسب و کار

  7. اجتماعی شبکه های اجتماعی و شبکه های کسب و کار شروع به رشد می کنند

  8. تمام دنیا رفت و همراه با تلفن های هوشمند – اینترنت دنبال کرد – بقیه سابقه است

امروز اطلاعات جهان است که در راهنمایی انگشت خود را در هر کجا که شما هستند و هر زمان که شما آن را می خواهم. به زودی, SpaceX LEO (Low Earth Orbit) شبکه ماهواره ای سیستم Starlink را ارائه سرویس اینترنت به هر نقطه در این سیاره و هر کسی که با یک دستگاه تلفن همراه قادر خواهد بود برای دسترسی به اینترنت. که فقط همه چیز را تغییر میدهد و در اینجا ما دوباره. آیا شما آماده برای موج بعدی فرصت/هرج و مرج در کشتی بعدی ماهواره پرتاب موشک? آن را در حال حاضر در اینجا مستقر شده اند. آن را آنلاین در سال 2020 است. یک بار دیگر, اینترنت نا امید نمی کند – تغییر است اینترنت را تنها ثابت است. کسب و کار شما باید به طور مداوم بهره برداری از این فن آوری های جدید

چه می آید بعدی ؟ چه بزرگ بعدی تکامل برای کسب و کار محاسبات?

این معلوم می شود یکی از آسان برای پیش بینی به عنوان صنعت و بزرگترین شرکت ها در حال حاضر آماده. در نظر بگیرید اگر شما اینترنت اشیا (IoT) بزرگ داده و AI (هوش مصنوعی) همه متصل در زمان واقعی به ابر و تمام است که امن داده ها و اطلاعات آماده برای هر کسی در هر نقطه بر روی هر دستگاه تلفن همراه ؟

تصور کنید در حال اجرا در یک کارخانه زنجیره تامین, ساخت و ساز, پروژه, بیمارستان, دانشگاه, موسسه مالی یا چند مکان های خرده فروشی و دقیق اطلاعات مربوط به شما نیاز بلافاصله? تصور کنید تمام کسانی که از سیستم های یکپارچه نظام و پیکربندی بهینه برای حداکثر بهره وری در هر سایت کار و محل سکونت و ‘نیاز به دانستن اطلاعات برای هر یک از اعضای تیم در زمان واقعی است.

از منظر کسب و کار اینترنت فقط 100 برابر بیشتر مفید است, اما تنها اگر شما را به استفاده از این فرصت ها و تغییرات.

[ad_2]