نوامبر 26, 2022

رهام چت

چت آنلاین

کمپین Retargeting

[ad_1]

Retargeting است همچنین شناخته شده به عنوان بازاریابی مجدد. این یک تبلیغات آنلاین است که کمک می کند تا بازاریابان برای حفظ نام تجاری خود را در مقابل یک منعکس ترافیک پس از آن در سمت چپ بازاریاب's سایت. برای اکثر وب سایت ها تنها دو درصد از ترافیک وب در حال تبدیل در اولین دیدار. با retargeting, مبارزات انتخاباتی, شرکت توانایی رسیدن و تبدیل نود و هشت درصد از کاربران که تبدیل کند حق دور.

بهترین چیز در مورد این کمپین این است که آن را نگه می دارد در زیر افرادی که قبلا بازدید سایت.

چگونه یک کمپین Retargeting کار می کند ؟

این کمپین یک کوکی گرا تکنولوژی است که باعث می شود استفاده از یک کد جاوا اسکریپت به دنبال مخاطبان از وب است. این است که چگونه این کار می کند: شما باید برای قرار دادن یک محجوب و قطعه کوچک از کد در وب سایت. این کد به عنوان پیکسل. این صفحه یا کد محسوس است به بازدید کنندگان سایت. این نه هیچ تاثیری در عملکرد سایت.

هر زمان که بازدید کننده, بازدیدکننده داشته است سایت انتظار می رود که این کد قطره برای “ناشناس مرورگر کوکی.” بعد از آن به عنوان cookied بازدید کنندگان نگه داشته و در مرور وب کوکی به روز رسانی retargeting دهنده در مورد زمان مناسب برای تبلیغات به خدمت گرفته شود. تبلیغات در حال خدمت به مردم است که باید بازدید سایت قبل از.

این کمپین موثر ثابت شده است که تبلیغات بر مردم است که در حال حاضر با نام تجاری آشنا. آنها در حال حاضر به دست آورد که نشان از علاقه این افراد است. اکثر بازاریابان ترجیح می دهند به استفاده از این کمپین به دلیل افزایش نتایج ROI.

هنگامی که این نوع از مبارزات انتخاباتی کار می کنند ؟

یک کمپین retargeting شناخته شده است به عنوان قوی ترین تبدیل بهینه سازی و برندسازی ابزاری است که با این نسخهها کار بهترین برای وب سایت کسب و کار. این شناخته شده است به بهترین کار ارائه شده است که آن را به یک بزرگتر استراتژی های دیجیتال.

جدای از آن این است که شناخته شده به خوبی کار می کنند هنگامی که در ترکیب با خروجی و ورودی بازاریابی است. یا بهتر است تقاضا نسل استفاده شده است. استراتژی است که درگیر لغات هدف نمایش و بازاریابی محتوا نیز بسیار عالی در جذب ترافیک است. با این حال, این هنوز هم کمی استفاده کنید برای تبدیل بهینه سازی.

با کمپین retargeting این ثابت شده است ضروری به افزایش تبدیل. اگر چه این ممکن است رانندگی مردم را به وب سایت موفقیت نهفته در استفاده از یک یا چند ابزار. این ابزار می تواند کمک به در retargeting و رانندگی ترافیک. بنابراین شما می توانید بیشتر از ترافیک است.

چرا یک کمپین Retargeting است موثر است ؟

یک کمپین retargeting ثابت شده است موثر باشد در تولید بالاتر فروش آنلاین. این است که بهترین در نگه داشتن و قرار دادن نام تجاری در مرکز. پنجره خریداران نیز به ارمغان آورد لحظه ای که آنها در نهایت آماده برای خرید.

هر زمان که مشتری می بیند تمام هدف تبلیغات تجاری است که به سرعت به دست آوردن شناخت و کشش. افزایش تبدیل و بالا کلیک کنید از طریق نرخ از retargeting مبارزات به قرار گرفتن در معرض مکرر و خوب برند.

بهترین عمل در یک کمپین retargeting است بخش بندی بازدید و طراحی retargeting مبارزات انتخاباتی آگهی برای هر گروه. بهترین کمپین retargeting بهترین ارتقاء به پیشنهاد و تماس به عمل!

[ad_2]