اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

کرم لایه بردار قوی [100+ محصول] خرید کرم لایه بردار AHA و BHA – روژه

بعضی ها هم این کار را با پوست بادام یا زردآلو انجام می دهند یا سراغ سفیدآب می روند. کرمهای لایهبردار را در هر فصلی میتوان استفاده کرد، بهشرطیکه مراقبت از نور خورشید بهخوبی انجام شود. در زمان استفاده از اسکراب ها و ژل لایه بردار و پماد لایه بردار باید پوست دست خود را تمیز کنید، چرا که وجود هر گونه آلودگی بر روی پوست می تواند موجب بروز حساسیت شود. از لایه برداری روی پوست خشک خودداری کنید ، زیرا پوست را به شدت خشك مي كند.گلیکولیک اسید به از بین بردن سلولهای مرده روی سطح پوست و به گردش سالم آنها کمک می کند.

در کنار روش های گفته شده، استفاده از ماسک های لایه بردار خانگی با کمک میوه هایی مانند لیمو، تمشک و یا زرد چوبه و دارچین نیز می توانند بدون آسیب رساندن به پوست، پوست های مرده را از بین ببرند. همچنین بیماران مبتلا به آکنه یا جوش صورت یا مبتلایان به لکهای پوستی (مثل لک پوستی) نیز میتوانند از فواید این کرمها، زیر نظر متخصص پوست بهرهمند شوند.

امروزه در کنار این روش های سنتی و خانگی، از روش هایی مدرن نیز استفاده می شود. دسته اول به صورت ژل و محلول تولید می گردد که برای انواع پوستها از جمله پوستهای مستعد آکنه استفاده می گردد و دسته دوم همه به صورت کرم تولید میگردند.استفاده از کرم های لایه بردار رواج زیادی دارد زیرا لایه برداری سطحی و باعث درمان آکنه می شود.

مساله بعدی احتمال عود تبخال توسط لایه برداری پوست است، به خصوص در لایه برداری شیمیایی باید مراقب عود تبخال بود و بیمارانی که به طور مکرر تبخال می زنند، باید پزشک را از این مساله آگاه سازند تا روش های پیشگیری از بروز تبخال به کار گرفته شود زیرا این عفونت می تواند موجب ایجاد جوشگاه شده و در پوست تحریک شده توسط مواد شیمیایی لایه بردار وسعت زیادی پیدا کند. زيرا پوست را بیشتر تحریک می کند و منجر به قرمزی می شود. بله؛ در روش های مکانیکی از فیبرها و پارچه های ضخیم، پوست بادام یا زردآلو، اسفنج، برس و بخش های خشک و فیبری گیاهان برای این منظور استفاده می شود.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کرم لایه بردار خارجی بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.