اکتبر 3, 2022

رهام چت

چت آنلاین

کتاب کسب و کار – نیویورک تایمز پرفروش لیست Evens زمینه

[ad_1]

نیویورک تایمز خواهد بود از جمله غیر داستانی و داستان کتاب های الکترونیکی و یا کتابها در لیست خود. چرا که معروف ترین لیست گرفته الکترونیکی غوطه? با توجه به جانت سالمند که سردبیر, اخبار, نظرسنجی برای نیویورک تایمز “آن را روشن بود که کتابها مصرف شد بیشتر و سهم بیشتری از کل فروش, و ما می خواست می شود قادر به خوانندگان ما بگویید که عناوین فروش شد و چگونه آنها مناسب همراه با چاپ و فروش است.”

برای کسانی که نمی دانم, پرفروش لیست هم توسط سردبیران “اخبار نظرسنجی” گروه و نه با NYT کتاب نقد و بررسی بخش. این فهرست وارد شده است از گزارش های هفتگی فروش از تعدادی از مستقل و زنجیره ای کتابفروشی ها و همچنین از برخی کتاب فروشان در سراسر ایالات متحده است.

از جمله کتابها در نیویورک تایمز لیست پرفروش است و اساسا مهم به دو دلیل:

1 – آن را به رسمیت می شناسد لرزه تغییر انتشارات جهان در حال حاضر تحت از چاپ دیجیتال. دوباره به گفته خانم سالمند “ما تا به حال ما چشم در فروش کتاب های الکترونیکی از کتاب های الکترونیکی آغاز شد,” خانم سالمند گفت. “واضح بود که کتاب های الکترونیکی مصرف شد بیشتر و سهم بیشتری از کل فروش, و ما می خواست می شود قادر به خوانندگان ما بگویید که عناوین فروش شد و چگونه آنها مناسب همراه با چاپ و فروش است.”

به عنوان خرید و فروش, ereaders, موشک وار رفتن و نه از جمله کتاب های الکترونیکی در نیویورک تایمز لیست ارائه شده اریب اطلاعات در مورد یک کتاب محبوبیت است. با توجه به انجمن آمریکایی, ناشران, فروش کتاب در سه چهارم از سال 2001 تا شات $199 میلیون از همان زمان در سال قبل از $105.6 میلیون دلار 304.6 میلیون. فروش کتاب انتظار می رود به افزایش و حتی بیشتر در سال 2011 با پیش بینی فروش بیش از 1 میلیارد دلار.

ریچارد Tanenhaus ویرایشگر نقد کتاب گفت که انتخاب شده بود که شامل کتاب های الکترونیکی در نیویورک تایمز پرفروش لیست “به کمال و دقیق ترین امکان پذیر است لحظهای از چه کتاب های در حال خواندن در یک لحظه شما باید به عنوان بسیاری از فرمت های مختلف به عنوان امکان پذیر است و کتاب های الکترونیکی را واقعا وجود دارد هیچ تردیدی در مورد آن.” لیست جدید را به خوانندگان “کمال تصویر ما می توانیم آنها را در مورد چگونه یک کتاب انجام شده است و هفته به هفته,” او اضافه شده است.

آمازون بزرگترین فروشنده کتاب گزارش شده است که فروش کتابها بیش از دو برابر فروش کتاب های چاپ شده.

2 – گنجاندن کتابها در نیویورک تایمز لیست پرفروش سطح زمین بازی به طور سنتی بین نویسنده منتشر شده و خود منتشر دیجیتال نویسندگان. در حالی که این بار نه آن را روشن خواهد شد اگر آنها از جمله خود منتشر کتابها در این زمان این است که برخی از آنها را به عنوان به زودی به عنوان یک زن و شوهر از خود منتشر دیجیتال کتاب های ویروسی.

کتاب های منتشر شده خود یا قدیمی “غرور فشرده” کتاب از یک دهه پیش بیشتر اخیر چاپ بر روی تقاضا و کتاب و یا خود-انتشار کتاب های الکترونیکی استفاده می شود برای دریافت بد را فشار دهید. نویسندگان آنها در نظر گرفته شد پایین تر از کسانی که موفق به زمین یک ناشر سنتی عمدتا به دلیل تمام آن را در زمان برای کسی که به خود انتشار توانایی تقبل هزینه های چاپ (نه کیفیت).

فقط به عنوان بسیاری آواز مشاغل راه اندازی شده است توسط خود میرسند نوازندگان در یوتیوب وجود دارد ملزم به نوشتن مشاغل راه اندازی شده توسط کتابها رفته ویروسی. با این شانس را شامل می شود در نیویورک تایمز لیست پرفروش, آن است که در حال حاضر حتی بیشتر مهم برای نویسندگان کتاب برای یادگیری فهم و outs از انتشارات, تبلیغات و بازاریابی است.

[ad_2]