اکتبر 3, 2022

رهام چت

چت آنلاین

کتاب نوشتن نکات: چگونه برای ایجاد یک PDF eBook و بازار آن

[ad_1]

است وجود دارد یک کتاب در داخل از شما ؟ شروع با یک کتاب PDF. که در آن دروغ مورد علاقه خود را? داستان و یا کمک به خود کتاب ؟ در این مقاله من آدرس هر دو.

برای ایجاد یک PDF کتاب یا داستان یا, کمک, بهتر است شما شروع به تایپ در سند ورد.

اگر آن را یک داستان و یا کمک به خود کتاب به شما خواهد شد نوع بهتر است شما نوشتن یک مقاله نویس و سپس نوع آن را به سرعت در سند ورد.

شما فقط نمی خواهید به نوشتن معمولی یا متوسط داستانی یا کمک به خود کتاب. این که آیا آن پرداخت و یا رایگان کتاب شما ارسال خواهد شد برای گرفتن توجه خود کافی مخاطبان آن را بهترین برای نوشتن درخشان نوآورانه کتاب که مخاطبان خود خواهد بود.

داستان کتابها نوشتن برخی از داستان جالب از زندگی خود را تجربه. در این صورت شما نمی خواهد که به کار سخت به شخصیت خیالی و آمد تا با یک طرح. شما فقط باید برای نوشتن داستان به عنوان شما می دانید و نوع آن در MS ورد.

از سوی دیگر کتاب های خودیاری می تواند در حوزه بهداشت و درمان و تناسب اندام, بهبود اعتماد به نفس یا قدرت تمرکز و بسیاری. وجود دارد بسیاری از کتاب ها در این سوله و بنابراین شما باید آمد تا با یک قاتل با عنوان فوق العاده محتوای نوآورانه.

این کتاب الکترونیکی شما ارسال کمک به خود باید به روشنگری راه حل(ع) به یک مشکل و یا دو. باید آن را چیزی جدید است که کمک می کند تا به جذب خوانندگان خود را در طاقچه.

داستان و کتاب های خودیاری باید اطلاعات کپی رایت تکذیبنامهها فهرست مندرجات شماره صفحه, مقدمه, مقدمه و فصل آینده در داستان خود را در مورد داستان و یا در کمک به خود به عنوان شما را انتخاب کرده اند برای کمک به خود کتاب.

پس از نوشتن و تایپ کردن در حال تکمیل proofread فصل کاملا سه بار. این به شما می دهد لبه در ساخت کتاب خود را به صورت رایگان از دستوری/اشتباهات املایی.

خود کتاب یا داستان و یا کمک به خود باید فریبنده e-پوشش نیز هست که شما می توانید طراحی خود را با گرفتن تصاویر مناسب از وب و با استفاده از تطبیق/کنتراست رنگ برای فونت خود عنوان کتاب و نام نویسنده. شما همچنین می توانید انتخاب مناسب سبک های فونت. و یا اگر شما نمی خواهید برای رفتن از طریق درد, شما می توانید کمک های حرفه ای.

هنگامی که خود را در MS Word document در محل و آماده تبدیل آن به PDF با استفاده از “ذخیره به عنوان PDF” گزینه است. شما سپس می توانید فایل خود را آپلود به صفحه فرود خود را دانلود URL در باطن. بعد از ارسال انتخاب کردن در آدرس صفحه به مشترکان خود را برای کتاب جدید خود و همچنین ترویج آن خود را در Facebook صفحه و وب سایت. شما به احتمال زیاد به جذب تعداد زیادی از مشترکین که دانلود خود را پرداخت و یا رایگان کتاب. به این ترتیب شما نه تنها جذب مشترکین بلکه به دست آوردن تبلیغات از کتاب خود را(بازدید کنندگان). و یک بار کلمه است بیشتر مردم به اشتراک خبرنامه خود را و خرید و خواندن کتاب های الکترونیکی است. برای تلفن های موبایل خوب است ؟

[ad_2]