می 15, 2021

رهام چت

چت آنلاین

کتاب ارتقاء – چگونه به ترویج کتابهای خود را برای دراز مدت سود

[ad_1]

هنگامی که شما نوشته شده است کتاب خود را دیر یا زود شما باید به در نظر گرفتن کتاب تکنیک های ارتقاء به دریافت کلمه در مورد شاهکار خود را. بر خلاف انتشارات که در آن بسیاری از بازاریابی های انجام شده توسط انتشارات خانه شما را با کار در کتاب, بازاریابی بیشتر از این ارتقاء انجام شده توسط شما. اما شما را وادار به نگه داشتن 100 ٪ از سود را بر خلاف دنیای واقعی چاپ و نشر کتاب که در آن شما نسبتا کوچک پرداخت به نام حق امتیاز. نیازی به گفتن نیست, شما نیاز به کارشناسی کارشناسی ارشد هنر از کتاب ترویج, که می توان گفت حتی مهم تر از کتاب خود را.

این کار برای اولین بار در کتاب خود ارتقاء است به درک بازار هدف خود را. شما نیاز به درک خود را می خواهد و نیاز و خواسته. شما نیاز به دانستن چه اذیت آنها را در اواخر شب و آنچه باعث می شود آنها را تیک بزنید. این دانش کمک می کند تا به شما برای ایجاد بیشتر هدف کمپین های بازاریابی که واقعا نقطه ضربه و در بیشتر بازگشت سرمایه گذاری.

بعد از آن شما نیاز به ایجاد یک صفحه از فروش به فروش کتاب خود را. این است که معمولا یک صفحه فرود است که با هدف فروش و بازدید کنندگان از حق دور. آن را نیز به نام بازاریابی مستقیم فروش صفحه. شما نیاز به توجه به تیتر و مشکلات راه حل فرمت نامه های فروش خود را. به عبارت دیگر شما صحبت کردن در مورد مشکلات خود را از چشم انداز داشتن و سپس بحث در مورد راه حل این است که کتاب خود را. شما همچنین باید شامل نقاط گلوله که بحث در مورد مزایای استفاده از کتاب خود را.

پس از آن, شما نیاز به در نظر گرفتن چند تکنیک های بازاریابی آنلاین برای تبلیغات خود کتاب. بازاریابی مقاله یک راه موثر به اطلاعات بازار محصولات مانند کتاب های الکترونیکی, چرا که زمانی که مردم در حال جستجو برای مقالات به عنوان خوانده شده آنلاین آنها تشنه اطلاعات است. کتابها فقط منبع دیگری از اطلاعات که در آن ما می توانیم سیر کردن گرسنگی ما. دیگر ثابت تکنیک های بازاریابی آنلاین شامل پرداخت برای هر کلیک تبلیغات, بنر تبلیغاتی, ایمیل مارکتینگ و بازاریابی رسانه های اجتماعی. یک ایده را در نظر بگیرید برای اجرای برنامه های وابسته خود را که در آن شما اجازه می دهد دیگران برای ترویج کتاب خود را و کسب و کمیسیون در زمانی که آنها را به فروش. شما می توانید استخدام فوق العاده سهامداران شریک سرمایه گذاری مشترک که عظیم لیست مشترک برای ترویج کتاب خود را در این راه. این است که چگونه برخی از کتاب بازاریابان ساخته شده اند ده ها هزار دلار و در برخی موارد حتی صدها هزار دلار یک شبه.

کتاب ارتقاء می تواند سرگرم کننده و بسیار سودآور است. کمتری وجود دارد کسب و کار در جهان با افزایش حاشیه سود است که در بازاریابی محصولات اطلاعات دیجیتال مانند کتاب های الکترونیکی است. بنابراین شروع به گرفتن کتاب خود را خارج وجود دارد و ترویج آن!

[ad_2]