اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

چیزهایی که باید در مورد درمارولر باید بدانید

این مورد شامل درمارولر هم می شود. بعد از استفاده از درمارولر اسکیناوو ، می بایست برخی نکات بهداشتی و ایمنی را رعایت کنید. کرم صورت و کرم پوست شما پس از استفاده از درما رولر، 100 درصد جذب پوست می شوند. عارضه های درمارولر در صورت رعایت موارد بهداشتی و ضدعفونی کردن درمارولر و پوست بسیار اندک می باشد. این نوع طولانی ترین سوزنی که در نواحی صورت استفاده می شود.

اما به طور کلی می توان گفت که هزینه این عمل زیبایی به نسبت سایر روش های جوانسازی پوست بسیار کمتر است. با افزایش کلاژن سازی پوست سبب جوان سازی و درخشندگی پوست می شود. با استفاده از این شیوه جوان سازی پوست، ضخامت پوست بیشتر شده و مقاوم تر می شود.

درمارولر یه غلتک پوشیده شده از سوزن های خیلی ریز و ظریف هست. زمانیکه درمارولر روی پوست غلت می خورد ، سوزن های ریز و ظریف روی غلتک پوست را سوراخ سوراخ می کنند. می توانید غلتک را هفته ای یک بار در یک محلول آب گرم و یک قرص تمیز کننده پروتز خیس کنید.

دستگاه میکرونیدلینگ 6 کاره دی آر اس ، شامل 4 سر رولر سوزنی تیتانیومی در سایز های مختلف، 1 برس تمیز کننده صورت سیلیکونی، 1 جعبه ذخیره ضد عفونی شده و 4 رولر قابل تعویض است. آسان کرده است. این درمارولر 4 کاره شامل 4 سر رولر سوزنی تیتانیومی، 1 برس تمیز کننده صورت سیلیکونی، 1 جعبه ذخیره ضد عفونی شده و 4 رولر قابل تعویض برای رفع نیازهای پوستی است. بیشتر ترمیم پوست حدود ۲۵ تا ۲۷ روز به طول می کشد پس تا کاهش التهاب های پوستی تحمل کنید. این عوارض معمولاً 2 تا 7 روز بعد ناپدید می­شوند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از درمارولر مناسب صورت ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.