ژوئن 22, 2021

رهام چت

چت آنلاین

چگونه کارت های کسب و کار کمک می کند در تبلیغات/بازاریابی (Persian)

[ad_1]

محیط کسب و کار مدرن است که به طور فزاینده به چالش کشیدن. شرکت در حال حاضر مجبور به تبدیل شدن به بیشتر های نوآورانه برای شناور ماندن در رقابتی بسیار چشم انداز است. با بازار جهانی رقابت سنگین تری است و این می آید در برابر یک پس زمینه از افزایش هزینه های عملیات. به عنوان یک کارآفرین شما باید به فکر می کنم در خارج از جعبه هنگامی که ساختمان خود را استراتژی تبلیغات.

تکنیک های که استفاده می کنید به بیشتر موثر است ؟ در حالی که بازاریابی دیجیتال ابزار همه خشم مطالعات اخیر نشان داده اند که کارت های کسب و کار هنوز هم باقی می ماند همه کاره استراتژی تبلیغات حتی در جهان معاصر از تجارت است. این یک ابزار است که کمک می کند تا اتصال به راحتی با چشم انداز جدید. اگر شما شده است تعجب که آیا این ابزار هنوز هیچ اهمیت خود را در استراتژی های تبلیغاتی, نگه داشتن خواندن.

مزایای استفاده از با استفاده از یک کارت کسب و کار

برخی از دلایل سرمایه گذاری در این تکنیک تبلیغاتی عبارتند از:

 1. آن شخصی است روش باز کردن مخاطبین و از این رو آن را موثر تر از تکنیک های دیجیتال. از طریق تماس با چشم و واقعی تعامل شما شانس بهتری برای ایجاد یک رابطه جدید.

 2. این موثر بازاریابی مستقیم ابزار: در مقایسه با روش های دیگر مانند ایمیل و تبلیغات پرداخت می شود به خوبی طراحی کارت کسب و کار است که بخشی از استراتژی بازاریابی مستقیم. یک جلسه در شخص و تبادل اطلاعات منجر به موفقیت.

 3. ادامه داد: بازاریابی: حتی پس از فراق با یک آینده نگر و سرب و اطلاعات خود را آسان خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن و ادامه خواهد داد ترویج نام تجاری خود را. آن می تواند رد و بدل شود و یا ذخیره شده برای مراجعات بعدی.

 4. برداشت اول: اگر شما می خواهید برای ایجاد یک تصور خوب با منجر خود را و سپس بحث به تاسیس چاپ محصولات شرکت در شهر شما.

گرفتن بیشتر از یک کارت کسب و کار

بسیار وجود دارد شما می توانید با به اشتراک گذاشتن اطلاعات شرکت خود در یک چاپ با فرمت. بنابراین برای دریافت بیشتر از این ابزار تبلیغاتی زیر را در نظر بگیرید:

 • اضافه کردن آرم و شعار برای اثربخشی بیشتر و شناسایی آسان تر.

 • نام و نام خانوادگی و عنوان شغلی برای اعتبار.

 • مطمئن شوید که وجود دارد این است که اطلاعات تماس مستقیم برای ارتباط آسان تر.

 • اضافه کردن وب سایت خود و ارسال آنها را به صفحه مربوطه.

 • اضافه کردن پروفایل های رسانه های اجتماعی برای اتصال سریع.

 • جلوگیری از ریختن مقدار زیادی از اطلاعات و به جای استفاده از فضای سفید به طوری که اطلاعات مهم است به عنوان خوانده شده به راحتی.

 • اهرم خلاقیت به طوری که شما ارائه می ایستد و جلب چشم فورا.

البته شما باید دریافت بسیاری از کارت های کسب و کار بسیاری از آنها به پایان رسید تا در سطل زباله. برای جلوگیری از همین سرنوشت را برای چاپ مواد تبلیغاتی مطمئن شوید که شما آن را به یک هدف. شما همچنین می توانید با استفاده از یک کد QR برای پیگیری اثربخشی آن است. با حمایت از یک علت ارزش در جامعه خود و نشان دادن آن در یک چاپ محصول شما به راحتی اسیر توجه منجر آینده نگر.

هنگامی که توزیع آن اطمینان حاصل شود که این مناسبت به یاد ماندنی است. گیرنده را به یاد داشته باشید آن را بعد از آن و کشیدن آن را به عنوان خوانده شده بیشتر است. رفتن و تماس با معتبر چاپگر در شهر شما شروع به اعمال نفوذ این مهم روش های تبلیغاتی است.

[ad_2]