آگوست 8, 2022

رهام چت

چت آنلاین

چگونه هر کسی می تواند پول را با کتابها پاره وقت

[ad_1]

چه اتفاقی می افتد اگر شما رویاهای بزرگ برای فرار از شغل فعلی خود را از طریق شکستن به یک کسب و کار جدید خود را, دادن به شما کنترل بیشتری بر زندگی خود شادی و منابع مالی اما شما نمی توانید به نظر می رسد به شکل از چگونه آن را به اتفاق می افتد زمانی که شما فقط چند ساعت در هر هفته از چپ به خود اختصاص کسب و کار آنلاین?

این یک مشکل بسیار شایع و پاسخ نهایی این است که برای ساخت اهرم.

اهرم این است که همه چیز در مورد ساخت خود را محدود به زمان کار برای بیش از و بیش از دوباره.

یک مثال فوق العاده از اهرم یک کتاب یا ضبط. شما در نوشتن کتاب خود و فرض آن است که در تقاضای بالا شما می توانید آن را بارها و بارها برای سال بدون هیچ گونه تلاش اضافی. کتابها و نویسندگان کتاب تجربه این شکل از اهرم پایگاه خود را از کل کسب و کار چند هفته با انتشار یک محصول و کشیدن در درآمد برای ماه ها و سال های آینده است.

متداول ترین آنها مبتنی بر دانش و کتابها و دوره های آموزشی و یا کتاب است که به اطلاع خوانندگان خود را چگونه برای به انجام رساندن چیزی غلبه بر یک مشکل و یا جلوگیری از درد در یک وضعیت داده شده است.

برخی از نمونه هایی از موضوعاتی که تبدیل شده اند بسیار موفق مبتنی بر اطلاعات کتابها عبارتند از: کاهش وزن, انگیزه, حیوان خانگی آموزش آشنایی و ارتباط مشاوره چگونه به استفاده از دوربین های دیجیتال خود را و بسیاری از بسیاری دیگر.

در ابتدا شما به احتمال زیاد به سوال شما توانایی برای نویسنده این اطلاعات محصولات تفکر است که شما باید یک نویسنده و یا حرفه ای از برخی از مرتب کردن بر اساس زمانی که در واقع اکثریت قریب به اتفاق از اطلاعات بالا محصول ناشران به دور از نویسندگان بزرگ, نویسندگان و یا حرفه ای.

6 عوامل مهم برای نوشتن کتاب موفقیت

در حالی که شما نیاز به یک نویسنده حرفه ای این کار کمک می کند به دنبال این دستورالعمل ساده اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به یک اطلاعات کارآفرین:

1. بود در مقابل موج! بسیاری مشتاق کتاب نویسندگان شکل که آنها می تواند متفاوت باشد و این بدان معناست که آنها باید وارد بازار وجود دارد که در آن رقابت بسیار کمی. این قطعا قابل تحسین بود و متفاوت از نظر محتوا به شما ارائه و حتی سیستم شما استفاده برای بسته بندی مواد خود را, اما موضوع شما باید یکی که مقدار زیادی از رقابت از جمله یک معامله خوب از اثبات این که اطلاعات فروش است. بسیار کمی وجود دارد بازارهای جدید در خارج وجود دارد, آنچه شما می خواهید انجام دهید این است که هدف یک تقاضای بالا در بازار بیرون بکشد حل نشده (یا زیر حل شد) چالش ها و آدرس آنها را با infoproduct.

2. این اطلاعات نه نثر. همه ما در زمان فارسی در مدرسه ما تا به حال دردناک عناصر از نوشتن و صحیح نوشتن زبان انگلیسی, هیجان زده به ما. ما هم شنیده ام که چگونه برخی ادبی نویسندگان را سال به انتشار یک کتاب است. فراموش نکنید که همه چیز از آن! کار خود را به عنوان یک محصول اطلاعات کارآفرین است برای پاسخ به سوالات در یک راه است که به شما مجموعه جدا از رقابت خود را. بله شما نیاز به یک درک اساسی از زبان انگلیسی اما سازماندهی نوشتن خود را در اطراف پاسخ دادن به سوالات کمک خواهد کرد که برای نگه داشتن خود را در نوشتن متمرکز, ساده, جالب و بسیار مطلوب به ذکر است سریع.

3. فروش نامه طرح خود را برای InfoProduct. این ممکن است صدای عجیب و غریب به شما, اما من می خواهم به آزمون کتاب من و یا infoproduct طرح با نوشتن من نامه فروش. فروش موثر حروف گچ کامل از فواید و هر یک به نفع شما خواهد پیدا کردن لینک به یک پرسش و پاسخ است که شما با استفاده از خود کتاب است. لیست 30-40 مزایای خواندن کتاب آینده خود را, شما خواهد شد نه تنها بسیار موثر نامه فروش شما باید یک طرح کلی برای خود infoproduct.

بیشتر از تقاضا است که زمینه کتاب خود را به فروش بیشتر شما خواهد شد و بیشتر اهرم شما را به ساخت کسب و کار آنلاین شما را قادر می سازد برای به دست آوردن یک درآمد تمام وقت از پاره وقت و تلاش است.

[ad_2]