آگوست 14, 2022

رهام چت

چت آنلاین

چگونه می تواند تبلیغاتی تخته سیاه کمک به کسب و کار شما?

[ad_1]

تخته سیاه aren't فقط برای قدیمی, معلمان, هر, بسیاری از کسب و کار می تواند استفاده از آنها را به نفع خود به ترویج محصولات و خدمات خود را. ما've ذکر چند نمونه زیر.

مواد غذایی و نوشیدنی تولید کنندگان البته باید بیشتر به دست آوردن و از تبلیغاتی تخته سیاه. چگونه اغلب شما را به یک میخانه و ببینید 'Pepsi' یا 'Ginsters' در گوشه ای از یکی از تخته سیاه. اگر شما're نه به دنبال برخی از تبلیغاتی تخته سیاه برای کسب و کار خود را در یک میخانه, کافه یا هر جای گرفتند کسی است که در خدمت محصولات خود را به شما از دست رفته جدی ترفند. شما حتی می تواند آن را یک گام بیشتر و خنده دار در تخته سیاه. گناه,,,,, برای مثال, یک فوق العاده با نام تجاری. آنها می توانند به جای قرار دادن آرم خود را در یک تبلیغاتی هیئت مدیره قرار دادن یک عکس از خرگوش که معمولا برجسته در تبلیغات خود گفت: چیزی به خواننده. شما نیاز به تصمیم هیئت مدیره خود را به ایستادگی کردن از جمعیت به منظور رسیدن به حداکثر تاثیر.

بدیهی است که پس از نقطه قبلی بارها و کافه ها و رستوران ها و کافه ها نیز باید با استفاده از تخته سیاه برای ترویج خود. در دوران سخت اقتصادی کسب و کار در صنعت مهمان نوازی واقعا می تواند رنج می برند بنابراین شما باید فریبنده مردم در خیابان ها تشویق آنها را به صرف پول خود را با شما به جای رقبای خود را. مطمئن شوید که برای دریافت یک تخته زیبا طراحی شده به عنوان یک ضعیف نوشته شده علامت می تواند قرار داده و دوستدار فوتبال و خراب کردن شهرت خود را. اگر می تواند ارزش پرداخت هنر آموز به حداقل طراحی هدر برای شما. اگر شما تا به حال مغناطیسی تخته سیاه شما به راحتی می تواند تغییر آنچه که در ثبت نام خود را به عنوان اغلب به عنوان شما می خواستم با هیچ ظروف سرباز یا مسافر.

اگر شما're یک سازمان خلاق و سپس یک تخته سیاه می تواند گنجانیده شده یک چریکی بازاریابی استراتژی. با ظهور رسانه های اجتماعی بیشتر و بیشتر مردم به دنبال برای به اشتراک گذاشتن همه چیز. حق کسب و کار شما می تواند یک تخته سیاه در جاده ها و یا حتی قرار دادن آن در خارج از دفتر / فروشگاه / رستوران و یا دیگر کسب و کار و اجازه می دهد تا مشتریان به ابله ترک بازخورد و یا فقط به بیان خودشان هستند. این امر می تواند چیزی متفاوت برای جلب توجه به شما و مشتریان شما.

در نهایت, تخته سیاه, هنر در حال تبدیل شدن بسیار محبوب به عنوان یک سبک از نقاشی های دیواری. اگر شما're کسب و کار با هدف یک جوان یا arty مخاطبان شما می توانید برخی از تخته سیاه طراحی شده برای جشنواره و یا رویدادهای است که شما're برگزاری نمایشگاه در. آنها'll کمک به شما ایستادگی کردن از جمعیت و ایجاد وزوز در اطراف محصولات خود را.

[ad_2]