اکتبر 16, 2021

رهام چت

چت آنلاین

چگونه خود را Instagram برای شما کار می کنند

[ad_1]

وجود دارد هیچ قانون سخت و سریع به عنوان چگونه به مطمئن شوید که شما را Instagram پست در حال کار برای شما. وجود دارد تنها چند قاعده شست و من فکر می کنم Neil Patel نویسنده و کارآفرین اینترنت میخ کاملا چند از آنها را در یک مقاله.

اما من آن را کوتاه اگر شما لازم نیست که زمان برای رفتن از طریق هر یک از آنها را به خودتان و من ضامن این اهمیت با توجه به آنچه که من فکر می کنم مهم است که به یک Instagram پست بدون ضرب و شتم در سراسر بوش.

سرمایه گذاری در یک تصویر خوب

نه هر یک از پست های خود را به کارت پستال-آماده – همه شما نیاز به یک چند تصاویر با کیفیت خوب که برجسته بهترین محصولات خود را. وجود دارد یک بار در تحویل مواد غذایی سایت است که من به دنبال در توییتر که ساخته شده از بهترین مواد غذایی است اما به بدترین روشن تصاویر در Instagram. من فکر کردم آن را اتلاف پتانسیل و خواسته آنها را اگر آنها می تواند احتمالا به نیشگون گرفتن و کشیدن تصاویر خود را با فیلتر قبل از ارسال آن. آنها و تصاویر خود شده اند دهان آبیاری از زمان!

دریافت شخصی

خود را Instagram حساب یک چهره کسی که آنها می تواند مربوط به پست یا یک پشت صحنه عکس. یک دلیل خوبی وجود دارد که چرا مردم شکار کردن BTS YouTube فیلم ها قبل از/تماشای یک فیلم یا سریال تلویزیونی. انسان کنجکاو هستند که در راه است. هنگامی که آنها می تواند به شما آنها نصف راه رو.

خنده دار بود دمدمی بود در می دانم سرد و یا هر یک از کسانی که

اگر شما نمی تواند خنده دار بود دمدمی. اگر شما نمی تواند دمدمی بود در می دانم. اگر شما نمی توانید در می دانم سرد. یکی را انتخاب کنید. به این ترتیب مردم به یاد داشته باشید شما هر زمان که شما زیرچشمی نگاه کردن در اطراف گوشه. آنها شما را از گوشه چشم خود را و می دانم که در آن شما و آنها علاقه مند هستید همه را دوباره و دوباره. که نام تجاری است.

یک تاثیر گذار

من متولد روز و سن زمانی که با شما تماس کسی تاثیر گذار والدین شما احتمالا فکر که آنها قاچاقچیان مواد مخدر. اما در عصر دیجیتال به این معنی کسی که دارای یک زیر بزرگ خود را در حساب های رسانه های اجتماعی. اگر شما می توانید استطاعت به پرداخت یکی از کسانی که در تاریکی و یا Instagrammers به برجسته کردن محصول یا خدمات شما ، اگر شما نمی توانید پیدا کردن کسی که مقرون به صرفه شما می توانید با کار ترجیحا در صنعت مشابه اما نه خود را رقیب. من واقعا باید بگویم که ؟ =) این است که یک لیست در اینترنت است که به شما نشان می دهد آنهایی که با پلت فرم بین المللی. اگر شما در حال رفتن به محلی نترس به مذاکره با آنها است.

استفاده از Instagram تبلیغات

به عنوان طولانی به عنوان شما در حفظ و به بودجه شما و بسیار چشم نواز فیلم کوتاه ، شما نباید صرف هزاران نفر در تبلیغات به هر حال. هنگامی که شما در تقسیم هزینه بین Facebook, Twitter, Instagram و گوگل شما ممکن است لذت بردن از یک مناسب و معقول ROI. آنچه شما می خواهید برای لذت بردن از, در پایان روز است چشم.

اجرای مسابقات و تشویق تعامل مثبت

پست که چیزی بسیار خوب و ساده را شگفت زده خواهد کرد حتی بهترین ما. برخی از مردم سعی خواهد کرد خود را darnest برای برنده شدن در یک نوت بوک یک جفت بلیط به پارک یک بطری لوسیون دست یک تعطیلات بلیط های هوایی و یا یک پیانو بزرگ. اگر این برنامه رایگان نیست و بسیاری از شکایت خواهد کرد. و علاوه بر این نسبت به Facebook, Instagram کردم کمتر قوانین را دنبال کنید… در حال حاضر.

استفاده از هشتگهای

من نمی توانم بگویم به اندازه کافی در مورد چگونه برخی از مردم با استفاده از هشتگ اشتباه است. شما اصلا پست یک عکس از کودک شما و با استفاده از هشتگ مانند #AngieandBobsBabyisSoCute. 1) هیچ کس دیگری با استفاده از این برچسب پس از آن اتلاف زمان و فضا); 2) شما می خواهید به استفاده از یک هشتگ است که مردم می توانند برای جستجو و در حال حاضر با استفاده از; 3) یافتن پست های مشابه دیگر برای الهام و مانند قرار گرفتن در معرض. شما همچنین می توانید آمد تا با سرد خود را برچسب و ترویج آن در همه جا. منظورم در همه جا به طوری که دوستان و خانواده و پیروان آن استفاده خواهد شد بیش از حد. در حال حاضر که هدف از هشتگ.

موفق باشید و لذت ببرید!

[ad_2]