اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

چگونه خود را فروش نامه

[ad_1]

شما نوشتن یک نامه فروش که تبدیل با نوشتن به عنوان اگر شما با داشتن یک گفتگو با کسی که شما در مورد مراقبت. شما را در نوشتن خود را صدای منحصر به فرد. و البته این ترکیب با هر چیز دیگری که شما باید.

برای مثال اگر کسی به نظر می رسد من در موتور جستجو و یا آنها تصمیم به خرید کتاب من اول آنها پیدا کردن چیزی در مورد من. آنها می خواهند برای نمونه چه شان می کند و آن را بسیار آسان برای رفتن آنلاین و پیدا کردن افراد دیگر صحبت کردن در مورد من پیدا کردن افراد دیگر که در حال حاضر برای به اشتراک گذاشتن یک کپی از چیزی که من ایجاد کرده اید.

و یا آن را واقعا آسان به بیش از رفتن به آمازون و خرید کتاب و خواندن آن را, و آنها را از “وای! در حال حاضر من واقعا اعتماد شان! من خواندن برخی از مقالات است که نام او بر آن است. مقالات که او را مسئول.”

می گویند که شما به من نگاه کرد و دیده می شود این چیزها سپس شما دوباره و خواندن نامه فروش یک هفته بعد – من هنوز هم مجبور به قرض گرفتن و یا سرقت و یا هر چیزی شبیه به آن به پیچ و تاب و بازوی خود را به شما برای خرید. چون من یک فرد واقعی و شما به من اعتماد کن. نه فقط به خاطر من نوشته ام یک نامه فروش. اما از آنجا که شما آموخته اند که درباره من در زمینه وب سایت تمام وجود اعتماد وجود دارد چرا که از مقالات به دلیل فایلهای دیداری به خاطر این کتاب. فروش نامه به سادگی پیچد که تا.

من حتی نمی مجبور به گرفتن علاقه داشتن به در پایان نامه فروش من می تواند چیزی به عنوان ساده به عنوان “چیزی که هست اینه که اگر شما می خواهید به تغییر زندگی خود را با اضافه کردن یک برنامه مربیگری من پیشنهاد می کنم که شما به من آموزش است. در اینجا چگونه آن را تحویل داده و در حال حاضر حقیقت این است که این می تواند به ارزش X, Y, Z را به فرد است. فقط بر اساس چه کسی می تواند با آن انجام دهد. اما در حال حاضر من بازاریابی از این در این قیمت خاص, من نمی دانم چه مدت من می توانم آن را نگه دارید در این قیمت شما می دانید شاید من نمی خواهم جهان به اشباع با استفاده از این اطلاعات است. من نمی دانم چه مدت من می توانم آن را نگه دارید در این قیمت. اما اگر شما می خواهید به تغییر زندگی خود را, قیمت نیست و این موضوع در اینجا آن است که آیا $100, $200, $1k $10k اگر شما می توانید استطاعت آن قیمت نیست واقعا این موضوع در اینجا. مسئله این است که شما به من اعتماد کن. من شما را خوانده ام کتاب. شما به من به عنوان خوانده شده مقالات. شما تا به حال به برخی از فایلهای دیداری. من شما را خوانده ام فروش نامه. شما به من اعتماد کن. آیا شما می خواهید به تغییر زندگی خود را با یک برنامه مربیگری? اگر سرمایه گذاری در آموزش است.”

شما احتمالا پاک که اما که به عنوان مثال یک نامه نوشته شده است در این سبک مکالمه.

آنچه که من فقط با شما به اشتراک گذاشته واقعا خلاصه چه آسان می توان آن را برای کسی که به نوشتن کپی خود را به عنوان یک فرد عادی.

وجود دارد یک محل برای همه کسانی که علاقه داشتن به نوشتن کپی دوره های آموزشی. من معتقدم که وجود دارد یک محل برای آن برای کسی که می گوید: من انجام داده ام از این همه اما شاید من می خواهم برای دریافت بهتر است. من می خواهم برای یادگیری یک چند خط است که گوشت گاو تا نامه. یا من طبیعی در این, و من می توانید انجام دهید که, کافی شاپ, گفتگو, اما پس از آن زمانی که من برای نوشتن آن من خالی در ذهن من است.

پس شما به خرید کپی نوشتن البته از یک سوپر duper-کپی-نویسنده و شما یاد بگیرند و 17 حوزه او می گوید به نیشگون گرفتن و کشیدن. اما آیا فقط سعی کنید برای کپی کردن و قرار دادن تمام اطلاعات خود را. شما یاد بگیرند که ابتدا, وسط, پایان نامه فروش.

اما پس از آن شما پشت این ایده داشتن یک مکالمه در یک کافی شاپ و نوشتن کل نامه به عنوان اگر آن را یک مکالمه است. استفاده از آن به عنوان پایه خود را و استفاده از copywriting البته برای کمک به بهبود پس از آن – و نه به عنوان یک خشک فرمول که فاقد صدا است.

اگر شما واقعا تلاش در نحوه نوشتن و شما فقط خیره در یک صفحه خالی بر روی صفحه نمایش شما, شاید شما نیاز به پرش به سمت راست به یک کپی نوشتن ،

همراه با آن, من می خواهم بگویم به خرید برخی از کتاب ها در ارتباط است. حتی اگر کسی ازدواج نکرده یک کتاب در مورد برقراری ارتباط با همسر خود خواهد بود یک کتاب عالی برای یادگیری چگونه برای برقراری ارتباط با هر کسی. یک کتاب در مورد برقراری ارتباط در یک محیط کسب و کار خواهد بود یک کتاب عالی برای هر کسی که می خواهد به یاد بگیرند که چگونه به برقراری ارتباط با همسر خود!

چرا ؟ زیرا ارتباطات ارتباطات ارتباطات است. اگر کسی به بیرون رفتن وجود دارد و خرید 10 کتاب در ارتباطات 1 در برقراری ارتباط با فرزندان خود را 1 در برقراری ارتباط خود را با همسر 1 در برقراری ارتباط خود را با شوهر 1 در برقراری ارتباط با چشم انداز خود را 1 در برقراری ارتباط با مشتریان خود را 1 در فروش, ارتباط, خرید تمام آن و خواندن همه آنها را و آنها را مطالعه.

و سپس شروع به تمرین این در زندگی روزمره خود را. نه فقط زمانی که شما در حال نوشتن کپی! من اعتقاد دارم که شما خود را پیدا کنید کپی نوشتن را فقط افزایش می یابد. و آن را به سطح بعدی بروید چرا که آن را تبدیل شدن به خیلی بیشتر با شخصیت – شما در ارتباط با چشم انداز خود را در یک بسیار شخصی راه است.

[ad_2]