ژوئن 23, 2021

رهام چت

چت آنلاین

چگونه خود را برای شروع کسب و کار خانگی کسب و کار

[ad_1]

در جستجوی راه هایی برای ایجاد پول آنلاین معمولا در نتیجه یک بار زباله مانند گرفتن پرداخت برای خواندن ایمیل و یا تکمیل نظرسنجی; و یا پرداخت پول برای خرید بی فایده e-کتاب ها و دوره های آموزشی که برای فرمول سحر و جادو. شما باید چشم پوشی از همه که “راه آسان برای ساختن آنلاین پول” بی معنی است. به یاد داشته باشید اگر آن را به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد, سپس آن را احتمالا است.

پس چگونه شما ایجاد یک کسب و کار و پول ؟ اساسا وجود دارد سه راه است که عبارتند از: بازاریابی, فروش محصول خود را و یا ارائه خدمات. من را از طریق این گزینه با شما بنابراین شما می توانید یکی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است.

بازاریابی وابسته

اگر شما یک محصول به فروش و یا ارائه خدمات به سهامداران بازاریابی است یک جای خوب برای شروع است. این ایده کلی در بازاریابی وابسته است که شما ترویج محصول به شخص دیگری است و فرد (فروشنده) می پردازد شما یک کمیسیون. فروشنده به شما عرضه خواهد شد با یک صفحه وب است که شما می توانید ترویج است که معمولا شناخته شده به عنوان “دروازه” صفحه. به این ترتیب فروشنده می داند که وابسته به فروش به عنوان آنها می توانید پیگیری که “دروازه” منظور از طریق آمد. فروشنده در معاملات با همه این پردازش سفارش و تحویل در حالی که شما فقط تمرکز بر ارتقاء دروازه خود را صفحه.

جستجو برای “شرکت های وابسته” با استفاده از گوگل و اسکن لیست برای هر چیزی که می گوید “بالا پرداخت برنامه های وابسته” یا چیزی مشابه. نگاه برای محصولات است که شما فکر می کنم شما می تواند در وب سایت خود یا وبلاگ. برخی از شرکت های ارائه اندازه های مختلف آگهی ها که شما می توانید از قرار دادن بر روی وب سایت خود را که می تواند در فروش نتیجه اگر یکی از بازدید کنندگان خود را به کلیک بر روی بنر و می خرید. نگاهی به آنچه محصول و مقدار کمیسیون ارائه شده است.

توجه داشته باشید: برخی از شرکت های ارائه “بازاریابی شبکه ای گزینه ای است که اغلب به عنوان یک طرح هرمی است. پیشنهاد من این نیست این شرکت ها باید اجتناب شود اما من می خواهم پیشنهاد شما بسیار مراقب باشید به خصوص اگر آنها درخواست عضویت. اگر شما مطمئن نیستید در مورد یک شرکت توصیه من به شما در جستجو را وارد کنید مدت مانند “(نام شرکت کلاهبرداری)” و دیدن آنچه که مردم می گوید. وجود دارد بسیاری از مردم که با استفاده از خط “است (نام شرکت) کلاهبرداری” به عنوان بخشی از بررسی های خود را از این شرکت به منظور ترویج آن است. مطمئن شوید که شما خواندن تا آنجا که شما می توانید از سایر افراد است.

فروش محصول خود را

محصول خود را می تواند چیزی است که شما خودتان را ایجاد کنید مانند یک کتاب و یا یک قطعه از نرم افزار است. شما می توانید کسب درآمد خوب اگر شما می توانید نوشتن و یا برنامه. اطلاعات بازاریابی بسیار محبوب است که مردم اغلب جستجو برای چگونه به انجام کاری. شاید شما می توانید فانتزی جواهرات و اشیای قیمتی و شما می خواهم به دیگران یاد می دهد که چگونه به آن را انجام دهد. اگر شما یک دانش خوب از چیزی و یا یک مهارت و سپس شما می توانید به اشتراک گذاری آن را با جهان از طریق کتاب های الکترونیکی. آمازون اجازه می دهد تا شما را به ارسال کتاب به آنها و ارائه خواهد شد آن را برای فروش بر روی وب سایت خود را.

اساسا هر چیزی که شما می توانید خود را ایجاد کنید می تواند به فروش می رسد آنلاین یا از طریق خودتان و یا از طریق یک خرده فروش است که مایل به انبار محصول برای شما. من به یاد داشته باشید فروش بازی من برنامه ریزی شده در آتاری ST طریق PD کتابخانه ها به عنوان Licenceware جایی که آنها پرداخت می شود و من یک کمیسیون. البته این محصول ندارد به چیزی است که شما ساخته شده است. شما می توانید به خرید و فروش اقلام از طریق eBay و آمازون است. وجود دارد و عمده فروشان که ارائه محصولات به صورت فله است که شما می توانید در بازار به فروش برسد و یا بر روی یک ماشین, فروش بوت. شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا چیز ارزان از بوت خودرو فروش و سود آنها است.

هر کس دوست دارد به خوردن بنابراین اگر شما می توانید طبخ یا پخت شما می توانید فروش مواد غذایی است. البته, شما نیاز به مطمئن شوید که شما لازم سلامت و بهداشت گواهینامه قبل از اینکه شما شروع. فقط روز دیگر من به دنبال حلال پای و دو مکان من پیدا شد و عمده فروشان که نیاز به خرید پالت از پای. همچنین به من ندارد و یک فریزر و یا یخچال و سپس این خوب است برای من. بنابراین یک ایده می تواند به آنها را خرید مستقیم از تولید کننده و فروش آنها را در بازار و یا در کوچکتر کیفیت به مردم محلی اگر شما یک ماشین یا ون.

ایده کلی این است که به ارائه محصولات است که مردم می خواهند. وجود دارد یک داستان از یک زن مسلمان که دوست را به خوردن غذا آماده ساخته شده. اما وجود دارد هیچ حلال نسخه بنابراین او شروع به کسب و کار فروش حلال آماده وعده های غذایی. با اسلام رسمی جهان را روزه دین در حال رشد وجود دارد می تواند بازار خوبی وجود دارد برای غذاهای حلال. بعد از همه وجود دارد بسیاری از مردم که در حال محدود به محلی غذای آماده و ممکن است بخواهید به دیگر خوردن گوشت و محصولات دیگر از کباب یا ادویه کاری. یکی دیگر از روند محبوب در لحظه ای یکپارچهسازی با سیستمعامل-بازی. نسل جوان در نظر گرفتن علاقه در بازی های رایانه ای.

ارائه خدمات

آیا شما مهارت شما پیشنهاد می مردم ؟ شاید شما می توانید تعمیر کامپیوتر و یا اتومبیل. شاید شما خوب هستند در باغبانی. شاید شما می تواند ارائه دهد سفارشی مبلمان ؟ اگر شما از دست زدن با مجموعه ای از ابزار و یا شما خوب هستند در نقاشی و تزئینات سپس این چیزی است که شما می توانید تبدیل به یک کسب و کار سودآور. خودتان را به ساخت یک وب سایت دریافت برخی از کارت های چاپ شده و به گسترش این کلمه در جامعه خود را. لیست خدمات خود را در تبلیغات خود را و مطمئن شوید که خود را با قیمت های رقابتی در منطقه شما. فکر می کنم از استعدادهای خود را و چگونه شما می توانید آنها را به پول.

[ad_2]