اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

چگونه به 50K از یک سال و فروش کتاب در آمازون (راز واقعی ساده است)

[ad_1]

کسی که دیگری را دوست دارم برای به دست آوردن چشم پول به نوشتن کتاب های آمازون ؟ آیا شما مخفیانه طلب شهرت و ثروت و تمایل به صحبت می کنند به جهان ؟ شاید شما الهام بخش پیام شما باور بسیار مهم است برای به اشتراک گذاشتن ؟ یا شاید شما به سادگی می خواهید یک راه آسان برای گسترش نفوذ خود را گسترش مخاطبان خود را و رسیدن به مردم بیشتر در بزرگترین پلت فرم چاپ و نشر در این سیاره ؟

حقیقت این است که صرف نظر از اینکه انگیزه خود را پول است, به معنی بازاریابی و یا هر چیز دیگری شما می توانید و باید خود انتشار کتاب اسناد و محتوا برای روشن شدن.

نکته خنده دار این است که بسیاری از استراتژی های مخفی گورو را لقب و اسباب بازی وجود دارد که به شما قول شهرت و ثروت اگر تنها شما می توانید سیستم خود را در حالی که راز واقعی این است که بسیار ساده تر از شما می توانید تصور کنید.

در اینجا 2 takeaways من آموخته نوشتن خود من کتاب و… در کمک به مشتریان به سرعت و به راحتی انجام همان.

1 – آیا نوشتن در تقسیم عددی بر مضرب و یا در یک سری. حقیقت این است که صلیب فروش کتاب راز موفقیت طولانی مدت در آمازون و یا خود انتشارات به طور کلی. بله, شما می توانید خوش شانس و یک شات تعجب می کنم و به خوبی انجام دهد. اما کوچک و سازگار فروش در سراسر چندین عنوان کلید واقعی برای دراز مدت انتشار سود… و هر بار که شما به فروش یک کتاب, شما به احتمال بسیار زیاد به فروش دیگران در فروشگاه خود را, به خصوص اگر شما خوانندگان لذت بردن از آنچه که آنها فقط به عنوان خوانده شده! (که بدیهی است که اولویت اول خود را هنگام انتشار:-)

2 – آیا تمرکز بر روی سرعت و یک سیستم. من رئوس مطالب همه چیز با استفاده از آنچه که من اسمش “مطالب بنای”. من شکستن من کل موضوع را به آسان به درک زبان ، و سپس تمرین را به مطمئن شوید که من مطالب پوشش داده شده در راه است که آسان به خواندن و درک.

3 – آیا سعی می کنید به “اطلاعات کمپرسی” همه چیز شما در مورد تو رفتگی در دیوار و یا یک سرگرمی و یا یک صنعت در یک کتاب. شکستن آن را به محصولات متعدد و یا چند جلد و هر یک کتاب جامع در مورد یک راه حل خاص, استراتژی یا منطقه است.

4 – انجام محاسبات ریاضی قبل از نوشتن کتاب خود را! برای مثال اگر شما می خواهید برای به دست آوردن 50K یک سال در آمازون که صداهای دلهره آور و “بیش از حد خوب درست باشد” هنگامی که شما نگاه کنید در آن صورت ارزش. فکر می کنم در مورد ریاضی و نه بازاریابی. فروش 5 کتاب در 2.99 یک روز بسیار بسیار ساده برای انجام این کار در اکثر سوله زیر آفتاب. 5 کتاب یک روز را “خالص” شما حدود 12 دلار است. هنگامی که شما در مقیاس است که در طول 365 روز هر سال شما می تواند منطقی انتظار می رود که یک کتاب به تولید حدود 5k حتی اگر آن ناشناخته و غیر بهترین فروشنده و شما فقط “خوب” با آن به طور کلی.

اما زمانی که شما متوجه شما می توانید واقعا نوشتن 15000 کلمه کتاب هر 10 روز با سهولت… و شما شروع به تمرکز بر روی, ریاضی, نوشتن 10 کتاب یک سال به شما هدف خود را حتی اگر هیچ چیز شما نوشتن همیشه باعث می شود یا می شود معروف است.

حقیقت این است که من نوشته ام بیش از 5000 مقالات مانند این یکی در طول سال – احتمالا به اندازه کافی برای پر کردن 200 کتاب – در حالی که در حال اجرا یک کسب و کار واقعی به عنوان به خوبی. آن را سخت نیست و می توان در چند ساعت در روز و به اعتقاد من هنگامی که من به شما بگویم اگر شما می خواهم برای نوشتن و چیزی برای گفتن آن خواهد بود که ساده ترین پول شما تا کنون به دست آورده و یک دسته کامل از سرگرم کننده برای بوت شدن!

[ad_2]