جولای 25, 2021

رهام چت

چت آنلاین

چگونه به فروش کتاب های دیجیتال در حوادث فیزیکی

[ad_1]

کتاب های دیجیتال هستند یک راه عالی برای دریافت مطالب خود را به سرعت به دست میلیون ها نفر از خوانندگان. اما آنچه در مورد فروش کتاب های دیجیتال در فیزیکی حوادث ؟ شما می توانید به مردم در مورد کتاب خود را و چگونه بزرگ آن است اما آنها در واقع نمی تواند خرید کتاب مگر اینکه شما یک کیوسک برای آن را راه اندازی و یا یک تلفن همراه کارت خوان به آنها را خرید در آن وجود دارد. اگر شما می خواهید یک رویکرد بهتر به فروش کتاب های دیجیتال در حوادث فیزیکی و سپس شما خوشحال خواهید بود به می دانم که وجود دارد چیزی است که شما می توانید انجام دهید برای بهبود بازاریابی خود را.

فروش

آنچه شما فروش? کتاب های دیجیتال ، این است که اطلاعات در یک فضای دیجیتال و مردم می توانند آن را لمس نمی کند (بر خلاف کتاب های فیزیکی). چگونه انجام شما فروش یک محصول دیجیتال در یک رویداد فیزیکی است که مردم در واقع می تواند خود را لمس ؟ آن پایین می آید به کد کوپن. برخی از شرکت ها مانند Enthrill در حال فروش کوپن در ارزان قیمت است که شما می توانید استفاده کنید با این حال شما می خواهید.

در اینجا چگونه کار می کند. اول شما خرید کد کوپن. قیمت در حال حاضر مجموعه 1.50 دلار در هر کد با خرید حداقل 100 کوپن. شما می توانید کتاب خود را به سرور های خود را و هر کس ورودی کد خود را دریافت کنید کتاب. شما همچنین می توانید این کار را با ساخت خود را کوپن و آپلود کتاب به وب سایت خود را و یا سرور قطع خواهد کرد که این قیمت اما این روش نیاز به برخی از دانش فنی و یک وب سایت تحت کنترل کامل خود را (به طوری که هیچ وب سایت رایگان).

بدون در نظر گرفتن, شما خواهید دید که حتی پرداخت $1.50 هر کد کوپن هنوز هم می تواند عملکرد برخی از نتایج سودآور.

ساخت یک محصول

در حال حاضر که شما باید این کد کوپن, چه چیزی شما را با آنها انجام دهد ؟ آیا شما ارسال آنها را بر روی کاغذ نوت بوک و دست آنها را ؟ آیا شما ارسال آنها را بر روی کارت های کسب و کار? بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که چاپ آنها را بر روی آیتم های کوچک است که شما می توانید فروش. این اجازه می دهد تا شما را به محصول خود را با ارزش تر در حالی که بهبود توانایی فروش خود را.

برای مثال بیایید می گویند که شما یک کتاب آشپزی. شما می توانید فروش یک کیسه کوچک از مواد تشکیل دهنده و یک برچسب روی کیسه با کد کوپن. و یا شما می تواند فروش خوردگی قاشق و یا دیگر ابزار آشپزخانه و چاپ کد کوپن را بر روی آنها. و یا اجازه دهید بگویم که کتاب خود را در مورد از دست دادن وزن. شما می توانید کد کوپن در pedometers بخش کنترل صفحات مقاومت گروههای مختلف و یا موارد دیگر. فقط در مورد فروش برای $10 و شما باید یک سود خوب و یک خواننده جدید. حتی با اضافی مورد تبلیغاتی, شما باید قادر به دو برابر سرمایه گذاری خود را.

روش ساده تر

اگر یک آیتم تبلیغاتی و چاپ کدهای روی آن بیش از حد سخت است پس نگران نباشید. وجود دارد یک روش بسیار ساده است که در حالی که نه به عنوان موثر هنوز هم می تواند به شما مقدار زیادی از پول. Enthrill مایل به چاپ این کد بر روی کارت های هدیه به طوری که شما می توانید آنها را در طول رویداد خود را. اگر شما ترجیح می دهم چاپ کدهای خود را به صرفه جویی در پول کمی پس از آن شما می توانید خرید برخی از کارت های کسب و کار کاغذ از دفتر محلی خود را عرضه, فروشگاه, دریافت کارت های کسب و کار در قالب Word یا هر برنامه پردازش کلمه شما استفاده و چاپ آنها را برای چند سکه یک ورق.

در حالی که مردم ترجیح می دهند یک مورد واقعی آنها می توانید استفاده کنید و آیتم خواهد بود فریبنده تر از یک کارت هدیه شما هنوز هم می توانید آنها را به یک ابزار موثر به اندازه کافی با بازاریابی. شما فقط باید به کار بیشتر بر فروش محصول خود را. این روش بهترین است اگر شما نگران در مورد صرف پول بیش از حد و آن را اولین رویداد و یا اگر شما یک محافظه کارانه تر مخاطبان است که ترجیح می دهند ساده, کارت هدیه بیش از یک مورد تبلیغاتی.

نتيجه گيری

فیزیکی حوادث در حال حاضر یک فرصت عالی برای شما به فروش کتاب خود را. اما شما در ضرر جزئی از آنجا که شما کتاب چاپ نمی و نمی توان آن را لمس کرد. در حالی که این به نظر می رسد مشکل شما هنوز هم می توانید فروش محصول خود را بدون تلاش زیاد. خوب کد کوپن ارائه دهنده زوج با برخی از اقلام تبلیغاتی می تواند کمک به شما راه اندازی یک رویداد موفق که در آن شما را به پول و به دست آوردن خوانندگان به طور همزمان.

[ad_2]