اکتبر 3, 2022

رهام چت

چت آنلاین

چگونه به فروش کتاب در آمازون و دیگر سیستم عامل های دیجیتال

[ad_1]

بهتر است بدانید که چرا برای فروش یک کتاب قبل از دانستن چگونه به فروش می رسانند. به عنوان همه چیز گرفتن آنلاین پس چرا خرید و فروش از یک مورد است ؟ بله شما که راست کردم. ما در حال حاضر در نسل بعدی که در آن فروش یک آیتم است که به عنوان مشکل در مقایسه با زمان در جایی که همه چیز فروخته شد به صورت دستی با نزدیک شدن به یک فرد و یا یک شرکت و یا توزیع آن را به صورت آفلاین از طریق های مختلف نمایشگاه و یا فروشگاه.

نوشتن یک کتاب است و یک کار گیج کننده است و باید پرداخت درآمده است. نویسندگان و ناشران مورد استفاده قرار گیرد به صرف مقدار زیادی در گرفتن مطالب خود را چاپ و منتشر شده و همچنین به بازار عرضه شد. ارسال کتاب به های مختلف قفسه و کتابخانه های محبوب به طوری که نوشتههای خود می تواند به فروش می رسد و آنها را وادار به بازگشت پولی در اولین امکان پذیر است با این حال از آن است که آسان نیست به عنوان بازاریابی و فروش یک کتاب بود که هیچ کس آگاه از طریق آفلاین فروشندگان خسته کننده و وقت گیر است.

زمان گذشت و پس از آن چیزی به وجود آمد که تغییر کل چرخه خرید و فروش روند. آنلاین بازاریابی و فروش شد روش که اتخاذ شده توسط بسیاری از نویسندگان و ناشران جایی که آنها در بر داشت خود را به فروش کتاب های الکترونیکی آنلاین در سیستم عامل های مختلف و گرفتن پرداخت برای همین به طور مستقیم از طریق معاملات آنلاین.

وجود دارد مقدار زیادی به دانستن در مورد “چگونه به فروش یک کتاب در سیستم عامل های مختلف” با این حال ما خواهد بود صحبت کردن در مورد محبوب ترین پلت فرم در حال حاضر و که آمازون است.

وجود دارد یک سری از مراحل است که باید انجام شود برای رسیدن به خروجی مورد نظر و آنها به شرح زیر است:

ایجاد یک آمازون حزب دموکرات کردستان حساب:

استارت در اینجا این است که ایجاد یک Kindle Direct Publishing حساب در آمازون است. لینک است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ثبت نام:

https://kdp.amazon.com/self-publishing/signin

هیچ نگرانی اگر یک کتاب نیست Mobi/روشن شدن قالب بعد از آپلود این کتاب آن را در نهایت تبدیل به سازگار روشن شدن قالب.

افزودن کتاب به قفسه کتاب:

گام بعدی است که باید انجام شود این است که اضافه کردن یک کتاب به قفسه کتاب. در سمت چپ داشبورد پس از شما در اختیار شما گزینه “اضافه کردن عنوان جدید”. با کلیک بر روی این گزینه شما را به صفحه که در آن شما نیاز به اضافه کردن جزئیات کتاب.

زمینه بسیار خود توضیحی با این حال گزینه های وجود دارد برای کمک به شما در پر کردن هر فیلد در صورت نیاز.

خود را وارد کنید جزئیات کتاب و ترک ISBN (شماره کتاب استاندارد بین المللی) زمینه سفید در صورتی که شما لازم نیست که اطلاعات. ذکر نام خود را به عنوان به خوبی در مورد شما خود چاپ و نشر کتاب.

بعدی شما نیاز به انتخاب دسته شما احساس می کنید خود کتاب باید در اقامت و کلمات کلیدی نیز هست که ممکن است کمک به خوانندگان در پیدا کردن محتوای مورد نظر.

پس از تمام مراحل ذکر شده در بالا انجام می شود, شما نیاز به آپلود تصویر روی جلد برای کتاب خود را که به عنوان مهم به عنوان کتاب خود را به دلیل این است که تصویری که نشان داده خواهد شد در آمازون فروش صفحه خواهد بود و بازتابی از مطالب خود را.

آپلود کتاب بر روی پلت فرم:

شما هم می توانید با آپلود یک فرمت Kindle eBook یا PDF/فرمت ورد و اجازه آمازون را تبدیل به کتاب خود را. اگر شما اجازه آمازون انجام تبدیل به چیزی و سپس مطمئن شوید که شما مجددا فایل برای تصاویر و یا گرافیک به عنوان تبدیل آنلاین ممکن است مزاحم قالب بندی.

تایید خود را قیمت گذاری و حق امتیاز گزینه های:

شما نیاز به تصمیم گیری در خانواده سلطنتی از گزینه است که شما می خواهید برای رفتن به این دلیل که بقیه گرفته خواهد شد توسط آمازون.

وجود دارد 2 خانواده سلطنتی گزینه های که شما می توانید از را انتخاب کنید:

35%

70%

اگر شما می خواهید به نگه داشتن 70 درصد و سپس شما نیاز به فروش کتاب خود را بین $2.99 و $9.99. اگر قیمت از این محدوده پس از آن شما خواهد بود گرفتن 35 درصد از کل قیمت فروش پس مراقب باشید و مطمئن شوید که شما هدف گذاری مناسب به طوری که بازگشت به جیب خود بیشتر است.

شما انجام می شود. تماشاگر صبر کنید و تماشا کنید. اجازه دهید آمازون خود را مرور کنید و محتوای آن را تایید کند. یک بار آن را تصویب کتاب منتشر خواهد شد و از لینک مستقیم به اشتراک گذاشته خواهد شد با شما.

[ad_2]