دسامبر 2, 2021

رهام چت

چت آنلاین

چگونه به فروش کتاب از طریق وبلاگ ها

[ad_1]

امروز در محیط دیجیتال, فروش کتاب از طریق وبلاگ قابل دوام است و ترجیح داده برای بسیاری از نویسندگان است. در اینجا اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فروش خود را کتاب های منتشر شده از طریق وبلاگ.

علاقه: شما نیاز مخاطبان است که علاقه به کتاب خود را. یک سری از وبلاگ ها می تواند کمک به نه تنها توسعه اما درگیر است که مخاطبان است. اجازه دهید آنها را می دانم آنچه شما باید ارائه دهد, حتی اگر شما نمی ارائه آن تا زمانی که آنها به خرید کتاب است.

تعامل: شما نیاز به یک پلت فرم رسانه های اجتماعی برای تعامل با مخاطبان که, و آن را سخت به انجام است که در خود. آن بزرگ را به خانواده و دوستان خود علاقه مند در پیام خود اما ترویج وبلاگ خود را از طریق رسانه های اجتماعی می تواند کمک به شما در رسیدن به مردم بیشتر.

کیفیت مطالب و محتوا: وبلاگ ارائه یک محل برای محتوای واقعی. بسیاری از خوانندگان نمی تواند خود را متقاعد نیاز به خرید کتاب خود را از کوتاه تبلیغاتی Facebook پست ها و توییت. برای دیدن آنها نیاز به بیشتر کیفیت مطالب و وبلاگ اجازه می دهد تا شما را به ارائه آن است. پاسخ به یک سوال و یا مشکل را حل کند و شما را در دام خواننده.

درک: با وبلاگ شما احساس می کنید بیشتر قابل درک است چرا که مردم در حال خواندن و بتواند کتاب خود را پیام. اگر دلیل شما در حال نوشتن است که برای کمک به دیگران شما حداقل بخشی از رسیدن به هدف خود را از طریق وبلاگ نویسی است.

انسانی: وبلاگ نویسی اجازه می دهد تا خوانندگان خود را برای ارتباط با شما به عنوان یک انسان و این بدان معناست که آنها را درونی خود را نوشتن و بازگشت به شما برای پاسخ به پرسش های زندگی را. آیا این بدان معناست که مثبت یا منفی پیام های داستانی و یا غیر داستانی, داستان, نظری و یا پیام و یا عملی چگونه به فرم خوانده شده است تا به شما اما بدون در نظر گرفتن نویسی کمک می کند تا مخاطبان خود را به دیدن شما به عنوان یک انسان است که در تلاش برای حل و فصل مسائل متصل به زندگی و کار و خانواده.

اتصالات: وبلاگ نویسی در مورد نوشتن شما ارائه می دهد فرصت برای نویسندگان دیگر برای ارتباط با شما است که می تواند ارائه حمایت ارزشمند از نظر ساخت کار خود را شناخته و به دیگران نیز ایجاد یک سیستم پشتیبانی برای شما. نویسندگان ایم که وجود دارد و انجام داده است که می تواند مسیر خود را به انتشار موفقیت بسیار کوتاه! شما دیدار با نویسندگان که استخدام کرده اید طراحان گرافیک, عوامل و دیگران که می تواند کمک به شما در سفر خود را.

قیف بازاریابی: وبلاگ ها اجازه می دهد تا شما را به طور مستقیم خوانندگان علاقه مند کردن قیف بازاریابی نسبت به خرید کتاب خود را. اکثر کاربران نمی خرید در اولین دیدار آنها می خواهند برای رسیدن به می دانم که شما برای اولین بار. اجازه دهید خوانندگان تعامل با شما از طریق وبلاگ تا زمانی که توسعه به اندازه کافی اعتماد به خرید و ترویج کتاب خود را.

خواننده ارتقاء: خوانندگان می خواهم که مطالب وبلاگ خود را ترویج خواهد شما را به خوانندگان دیگر حتی اگر آنها نمی خرید کتاب خود را و این بیشتر توسعه مخاطبان خود را.

وبلاگ ها تبدیل به کتاب: وبلاگ نویسی اجازه می دهد تا شما را به توسعه بیشتر نوشتن خود را در پاسخ به خواننده بازخورد. شما ممکن است آمده تا با شما بعد از انتشار کتاب از طریق وبلاگ نویسی است.

فروش کتاب: وجود دارد بدون هیچ دلیل شما نمی توانید فروش کتاب از طریق وبلاگ خود. اضافه کردن یک پی پال لینک و یا دیگر سبد خرید گزینه و آن را آسان برای خوانندگان علاقه مند به خرید کتاب خود را!

وبلاگ نویسی یک گزینه بسیار عالی برای ترویج و فروش کتاب های خود را.

[ad_2]