سپتامبر 16, 2021

رهام چت

چت آنلاین

چگونه به فروش کتابها در یک کنوانسیون یا نمایشگاه کتاب

[ad_1]

زمانی که من امضا قرارداد برای حق بیمه ناشر به انتشار رمز و راز من, رمان, من می دانستم که این اثر با تمرکز بیشتر بر فروش دیجیتال از نسخه قابل چاپ. این کتاب منتشر شد و در کتاب و شومیز سال قبل از روشن شدن انقلاب, بنابراین من آن را به چالش کشیدن برای بازار دیجیتال نسخه از این کتاب که هم مقرون به صرفه تر فرمت. این روزها بیشتر خوانندگان درخواست در مورد کتاب در دسترس بودن کتاب های من به جای چاپ و در حالی که من وقت خود را صرف ترویج همه چیز من نوشتن در نمایشگاه کتاب و منفی, فروش کتابها همیشه ثابت به چالش کشیدن. این روزها من در حال حاضر دسترسی به بسیاری از ابزارهای مفید و بنابراین شما انجام دهد.

این که آیا شما یک نویسنده یا به تازگی منتقل شده خود را backlist به فرمت های دیجیتال شما می توانید فروش کتابها نیست. راه اندازی خود را نویسنده میز به عنوان شما به طور معمول و اجازه دهید خوانندگان می دانند که با مناسب علامت های که آنها می توانید خرید کتاب های دیجیتال در نقطه و حتی شروع به خواندن آنها سمت راست وجود دارد.

فروش کتاب های الکترونیکی در یک رویداد

شما نیاز به قطعات زیر به فروش کتاب شما سرمایه گذاری موفقیت:

1) لپ تاپ و Tablet/دستگاه های تلفن همراه و اینترنت کار/اتصال وای فای است. اگر شما یک اشتراک تلفن مطمئن شوید برای بررسی در مورد اتصال وای فای در محل خود. اگر شما یک MiFi در دستگاه است که شما برای استفاده از اینترنت بر روی بروید و مطمئن شوید که آن را به طور کامل شارژ در روز از این رویداد و این که شما دسترسی به یک پریز برق اضطراری دوباره شارژ.

2) ابر نرم افزار برای ذخیره سازی فایل های (تلفن همراه). اگر لپ تاپ دارید, شما می توانید تمام فایل های دیجیتال در یک پوشه و ایمیل آنها را به عنوان شما را به فروش برساند. کاربران تلفن همراه باید یک ابر نرم افزار است که اجازه می دهد تا برای ارسال و دریافت ایمیل از فایل های فورا. من با استفاده از Dropbox برای من کتابها به دلیل آن است خصوصی پوشه که در آن من می توانم نگه داشتن کتاب های من, و آن را آسان برای استفاده است.

3) سیستم پرداخت آنلاین. در گذشته من پذیرفته شده تنها برای پول, کتاب, اما به لطف برنامه های کاربردی مانند SquareUp و پی پال تلفن همراه جدید با سیستم من می توانم قبول کارت های اعتباری از طریق تبلت من. با استفاده از یک کارت swiper دستگاه مشتریان می توانند خرید فورا یا من می توانم ورودی اطلاعات خود را در مربوط به نرم افزار است. شما حتی می توانید ایمیل رسید در صورت درخواست.

البته در حالی که فروش کتابها در یک رویداد زنده در حال حاضر ساده تر یکی ممکن است بپرسید “چگونه می توانم شما تولدش کتاب الکترونیکی؟” من در بر داشت که نویسندگان بوده است خلاق در حل این مشکل است. امضا bookplates برای خواننده روشن شدن و یا گوشه و فایل پی دی اف از صفحه عنوان پوشش و یا با امضا و امضا پوشش کارت پستال چند ایده شما می توانید در نظر بگیرید.

با بیشتر خوانندگان علاقه مند به کتابهای شما را افزایش می دهد فرصت برای فروش در نمایشگاه کنوانسیون و رویدادهای دیگر. نمی خجالتی در متصل کردن کتابهای خود را در کنار خود عناوین چاپ. شما ممکن است پیدا کردن فروش تحت الشعاع قرار دادن کتابهای.

[ad_2]