اکتبر 3, 2022

رهام چت

چت آنلاین

چگونه به فروش در آمازون برای مبتدیان

[ad_1]

وجود دارد بیش از یک راه شما می توانید پول را با فروش در آمازون است. من قصد دارم به شما بگویم در مورد آنهایی اصلی در این مقاله است.

اول از همه آمازون بازار. بازار به شما ارائه می دهد یک فرصت برای فروش محصولات (و نه فقط کتاب اما یک طیف وسیعی از مسائل) در همان صفحه در وب سایت آمازون که در آمازون به فروش محصول خود را. بنابراین شما می توانید به رقابت با آنها سر و حتی با آنها به رقابت در قیمت می باشد. قیمت فروش ثابت هستند – بازار نیست حراج. شما می توانید تعداد نامحدودی از اقلام به صورت رایگان اما آنچه به آنها تماس بگیرید ارجاع هزینه در هر فروش. بازار برای محصولات جدید و استفاده.

بازار مناسب است که آیا شما فقط می خواهید برای ایجاد برخی از پول نقد یدکی پاره وقت, اما اگر شما می خواهید برای شروع یک ‘مناسب’ کسب و کار کوچک.

اصلی دیگر از راه برای کسب درآمد آمازون همکاران. همکاران است که اساسا یک برنامه سهامداران.

چگونه به فروش در آمازون بازار

آن را بسیار آسان برای شروع به کار با آمازون بازار. شما نمی نیاز به ثبت نام در پیشبرد. شما می توانید باز کردن یک حساب فروشنده هنگامی که شما لیست اولین محصول خود را.

اگر شما در حال حاضر باید یک حساب خریدار در آمازون شما می توانید خود را از حساب فروشنده به آن است.

برای ثبت نام به عنوان یک فروشنده شما نیاز به یک کسب و کار نام یک آدرس یک صفحه نمایش نام و کارت اعتباری و تلفن شماره تماس. که همه شما نیاز به شروع کنید.

رفتن به آمازون سایت پایین صفحه به ‘پول با ما’ و سپس ‘فروش در آمازون’. پس از آن شما دو گزینه:

فروش کمی و یا فروش بسیاری? آمازون ارائه می دهد دو نقطه ورود به بازار است که آنها غیررسمی برچسب ‘فروش کمی’ و یا ‘فروش بسیاری از.

اساسا ” کمی ” است که به صورت گاه به گاه و سرگرمی فروشندگان که انتظار می رود به فروش کمتر از 35 اقلام در ماه است. هزینه آن 86p به علاوه هزینه ارجاع برای هر فروش. شما نیز محدود به دسته بندی محصولات شما می توانید فروش در. اما مزیت آن این است که هزینه آن تقریبا هیچ چیز برای شروع و وجود دارد بدون هزینه های جاری اگر در ابتدا شما نمی فروشیم بسیار زیاد است.

فروش “زیادی” است که به صورت حرفه ای فروشندگان که به انتظار فروش بیش از 35 اقلام در ماه است. به شما پرداخت 28.75 ماهانه هزینه ثابت و هزینه ارجاع. شما می توانید فروش در تمام آمازون دسته بندی محصولات.

آن است که همیشه ماندگار به لیست و قیمت پایین و کم حجم محصولات به عنوان یک ‘فروش کمی’ فروشنده. برای انجام این کار شما نیاز به یک ‘فروش زیادی’ فروشنده! اما من می خواهم به شما توصیه می را ‘فروش کمی’ مسیر برای شروع با. شما همیشه می توانید ارتقاء بعد.

را انتخاب کنید گزینه های خود را و سپس پر کردن فرم آنلاین.

نرم افزار های تجاری فروشندگان

هنگامی که شما در حال فروش “زیادی” شما احتمالا خواهد شد همچنین می خواهید برای تبدیل شدن به آنچه که آمازون تماس با یک نرم افزار تجاری فروشنده. نرم افزار تجار دسترسی به حجم و فروش عمده لیست ابزار. وجود یک رابط وب است که اجازه می دهد تا شما به راحتی مدیریت محصول خود را توصیف موجودی و سفارشات. همچنین شما می خواهد قادر به صادرات و واردات اطلاعات به و از حساب کاربری خود شوید.

هنگامی که شما به بالا و در حال اجرا فروش زیادی/نرم افزار های تجاری گزینه کار خواهد شد بسیار ارزان تر و از همه مهمتر اجازه خواهد داد که شما را به کار سخت تر حاشیه و پول را از فروش است که کسانی که به فروش فقط کمی نمی تواند.

آمازون بازار فروش – چگونه به فروش محصولات خود را

حال بیایید نگاهی به در دقیقا چگونه شما قرار دادن محصولات برای فروش در آمازون در بازار است.

ایده اصلی این است که شما به فروش محصول خود را در دقیقا به همان صفحه ای که در آن آمازون و دیگر بازار فروشندگان آن را به فروش برساند.

پس, اول, پیدا کردن معادل محصول جدید در آمازون کاتالوگ. استفاده از ‘جستجو’ ابزار در بالای آمازون صفحه اصلی. قرار داده و در نوع محصول و نام و آمازون را به طور خودکار شما را به صفحه درست به آن لیست.

بعد با دقت چک کنید که نوع محصول و نام تجاری و شماره مدل و یا هر آنچه که آمازون پیدا کرده برای شما صحیح است.

هنگامی که شما در رسیدن به آن صفحه شما پیدا کردن یک دکمه به نام ‘فروش شما در اینجا. روی آن کلیک کنید و ثبت نام را به حساب فروشنده و شما هم اکنون می توانید لیست محصول خود را بلافاصله.

در حال حاضر این است که واقعا باهوش چیز در مورد آمازون است.

فرض کنید این محصول در حال حاضر موجود در آمازون کاتولوگ یک لیست ساخته شده آماده برای شما به استفاده از. شما لازم نیست برای نوشتن توضیحات و یا آپلود یک عکس. همه شما باید انجام دهید این است که دولت چه وضعیت محصول خود را در است (یعنی جدید و یا یکی از چندین استاندارد با استفاده از توصیف) دولت مقدار شما باید برای فروش و پر کردن در قیمت شما نیاز به. همچنین تصمیم بگیرید که چه پستی گزینه های شما می خواهید برای ارائه. (در این مرحله شما همچنین می توانید تصمیم بگیرید که آیا شما مایل به ارسال محصول به خارج از کشور یا نه.)

اگر شما می خواهید, شما می توانید اضافه کردن توضیحات بیشتر تا 2000 کاراکتر (و نه کلمات). این کمک خواهد کرد که شما را متمایز محصول خود را و یا ارائه از آمازون و از فروشندگان دیگر.

سپس آمازون را به شما خلاصه ای از لیست خود را برای بررسی و همچنین تایید چه هزینه های خود را خواهد بود اگر در این مورد به فروش می رساند. اگر شما خوشحال با این فقط کلیک کنید ‘ارسال لیست خود را و شما خاموش است. هنگامی که شما انجام داده ایم این مورد شما به طور خودکار ذکر شده تا زمانی که آن را به فروش می رساند و یا به مدت 60 روز (به طور نامحدود اگر شما یک نرم افزار تجاری).

چه یک آسین? آسین مخفف آمازون استاندارد شماره شناسایی. تقریبا در هر محصول را در سایت خود به خود ASIN – یک کد منحصر به فرد با استفاده از آنها به شناسایی آن است. اگر شما می دانید آسین شما می توانید لیست آن را به طور مستقیم با استفاده از آن. (برای کتاب آسین همان ISBN شماره های کت.)

[ad_2]