ژوئن 23, 2021

رهام چت

چت آنلاین

چگونه به فروش آنلاین کتاب و ایجاد برخی از پول

[ad_1]

چگونه اغلب شما خود در این وضعیت ؟ شما باید برخی از کتاب های دروغ گفتن در اطراف; جمع آوری گرد و غبار و شما می خواهید به آنها را به فروش برساند. چه چیزی شما را انجام دهید ؟ شما می توانید آنها را به خودتان و یا شما می توانید آنها را به فروش به یک کتاب فروشنده (bookbyte.com, cahs4books.net و غیره) و با آن انجام می شود. اما شما ممکن است دریافت پول نقد شما انتظار می رود. اگر شما می خواهید امکان پول بیشتر و سپس فروش آنها را خودتان ممکن است تنها پاسخ است. به نظر من فروش آنلاین بهترین راه برای رفتن است.

OK شما می گویند, اما شما باید چند سوال:

که در آن هر کسی فروش کتاب های من?

وجود دارد بسیاری از سایت های آنلاین است که فروش کتاب Froogle, Tomfolio, Alibris Barnes & Noble, آبه, آمازون, eBay, به نام چند. از این آمازون و eBay در حال شاید بزرگترین. شما می توانید به وب سایت خود را و در بلوک جستجو فضا یا با وارد کردن عنوان و یا شماره ISBN و فشار “جستجو”. اگر آنها از حمل آن شما خواهد شد آن را ببینید. علاوه بر این شما باید ببینید قیمت, توضیحات و عکس از کتاب است.

چقدر می تواند برای من و کتاب ؟

نتایج جستجوی خود را به شما نشان داد آنچه را که آنها در حال فروش است. اما آن را دشوار است برای دیدن که در واقع به فروش می رسد یکی و چقدر است. اگر شما ورود به بی, در بالای صفحه شما خواهد شد دیدن همان بلوک جستجو فضای شما استفاده می شود برای پیدا کردن کتاب. فقط با وارد کردن عنوان کتاب دوباره. اما این بار متوجه فقط به حق که فضای یک دکمه “جستجوی پیشرفته”. اگر شما فشار دکمه که آن را به شما می دهد بیشتر پارامترهای جستجو شما می توانید از را انتخاب کنید برای قرار دادن کتاب خود را. وارد کردن عنوان. زیر بخش “جستجو از جمله” بررسی “تکمیل لیست” را فشار دهید. سپس با فشار دکمه “جستجو” را. زمانی که جستجو انجام می شود در این زمان شما ببینید اگر این کتاب فروخته شده و چه مقدار از آن فروخته شده است. در حال حاضر شما باید یک ایده از چه کسی حاضر به پرداخت برای خرید این کتاب آن است که آیا جدید و یا استفاده می شود.

من چه کاری باید انجام دهید برای شروع ؟

پیشنهاد من این است را انتخاب کنید یا eBay یا آمازون برای کمک به شما به فروش کتاب های خود را. چرا ؟ از آنجا که بیشتر مردم به این سایت برای نگاه کردن به یک کتاب قبل از آنها رفتن به یک فروشگاه برای خرید آن است. آن کسانی که شما می خواهید برای نشان دادن کتاب خود را و آنها را به خرید آن.

این روند به دریافت این آغاز شده است و مشابه در هر دو وب سایت است.

  • راه اندازی یک حساب کاربری. شما ممکن است مجبور به ارائه یک کارت اعتباری و یا چک کردن شماره حساب به منظور برای آنها را به می دانم که در آن به ارسال خود را $$. علاوه بر این بی پی پال خدمات است که باعث می شود معامله آنلاین ایمن و بدون درد است.
  • ورود به حساب خود را برای آغاز فرایند از فروش کتاب خود را آنلاین. با کلیک بر روی شروع به فروش دکمه (eBay) و یا زرد “فروش مسائل خود را” را فشار دهید (آمازون).
  • دنبال گام به گام دستورالعمل در وارد کردن عنوان و شرح کتاب. تذکر: اگر شما وارد ISBN شماره (معمولا در پشت کتاب در نزدیکی پایین در یک فضای سفید با بسیاری از کافه ها|||||||||) در فضای مشخص شده عنوان سایت را نگاه کنید آن را برای شما ارائه توضیحات و در بسیاری از موارد حتی یک عکس. این باعث می شود یک کل خیلی آسان تر است.اگر شما را وارد کنید شماره ISBN و به جای آن وارد کنید به عنوان شما همچنین نیاز به گرفتن یک عکس از کتاب ها و نوشتن قانع کننده شرح این کتاب و محتویات آن است.
  • مطمئن شوید که شما توصیف وضعیت با دقت. هر دو سایت باید دستورالعمل برای توصیف وضعیت از این کتاب است. آنها را دنبال کنید. شما برای جلوگیری از بسیاری از سردرد از خریدار به خصوص اگر آنها دریافت آنچه آنها فکر بکر کتاب و در واقع آن را تا به حال لکه ها و علائم بر روی صفحات. مطمئن شوید که آنها را در درک آنچه آنها در پرداخت و چه در انتظار زمانی که آنها آن را دریافت خواهید کرد.
  • دولت چه قیمت شما می خواهید به آن را برای فروش. خود را در پژوهش های قبلی می توانم به شما بگویم آنچه که مردم در حال حاضر به پرداخت بنابراین استفاده از بهترین قضاوت خود را.
  • دولت های حمل و نقل شما می خواهید به استفاده از به ارسال کتاب. انتخاب های بسیاری وجود دارد بنابراین مطمئن شوید برای بررسی از هزینه. سعی نکنید به اتهام مقدار زیادی برای حمل و نقل اما شارژ به اندازه کافی برای پوشش هزینه حمل و نقل به علاوه زمانی که شما در زمان برای قرار دادن آن و ارسال آن (به اتهام دست زدن به).
  • باقی مانده را وارد کنید اطلاعات درخواست شده در فرم های آنلاین ارائه شده است.
  • نقد و بررسی فهرست خود را قبل از اینکه شما فشار “لیست آن”. بررسی املا و دستور زبان, قیمت حمل و نقل هزینه ، همچنین بررسی تمام هزینه های سایت شما را به لیست خود کتاب. مطمئن شوید که شما را به یک سود!

هنگامی که شما لیست کتاب بازگشت یک بار در روز و دیدن اگر آن را به فروش می رسد. مهم این است که یک بار آن را به فروش می رساند و شما خود را دریافت کرده اند $ $ که شما کشتی آن را بلافاصله. پس از همه, شما پرداخت شده است و در حال حاضر از لحاظ فنی این است که اموال خود را. پس از ارسال آن را در راه خود را به مبارک خریدار. که چه فروش آنلاین کتاب همه چیز در مورد.

[ad_2]