نوامبر 29, 2022

رهام چت

چت آنلاین

چگونه برچسب سفید برنامه مزایای کتاب های الکترونیکی توزیع و بازاریابی

[ad_1]

با محبوبیت کتابها افزایش ناشران نیز احساس نیاز برای کارآمد eReader راه حل نیز هست. این است که چرا شما می توانید بیش از حد بسیاری از شرکت های متخصص در برچسب سفید eBook نرم افزار به طوری که ناشران که خود یک معامله بزرگ از محتوا می تواند خود به خود کانال توزیع و تهیه وفادار خود مجموعه ای از خوانندگان.

اگر شما هم به دنبال موثر eReader راه حل در اینجا برخی از ویژگی های است که شما باید در آن است.

افزود: تعامل:- همه ما عاشق یک کمی اضافی نمی کنیم! در حالی که خواندن کتاب های جیبی, بیش از حد بسیاری از ما تا به حال عادت از خط خطی کوچک و یا شاید با اضافه کردن کمی توجه داشته باشید در پایین صفحه. این چیزها اضافه شده تا تمام تجربه کتاب خواندن. این است که چرا eReader راه حل نمی خواهید به از دست دادن در این عامل بیش از حد. بسیاری از eReader برنامه های در حال حاضر با ویژگی هایی مانند متن برجسته, اضافه کردن یادداشت و حاشیه نویسی, تند و حتی doodling به عنوان به خوبی. تمام این ویژگی های اضافی اما آنها واقعا وصله پینه کردن لذت بردن از خواندن کتاب در فرمت دیجیتال.

بازسازی نسل بعدی خواسته:- بیشتر به شما ارائه کمتر از آن است. این به نظر می رسد روند فعلی تا آنجا که به تکنولوژی مربوط می شود. به منظور اطمینان حاصل شود که شما eReader راه حل زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره شما می توانید ترکیب دمدمی ویژگی های مانند ژست مبتنی بر چرخش صفحه کنترل صدای بیش از یک راه برای خواندن کتاب که به نوبه خود می تواند سفارشی به چند نقش زبان به عنوان خوانده شده – با صدای بلند از ویژگی های و چه چیزی نیست. آسمان است و عملا حد و بیشتر عملکرد بهتر باید پاسخ.

طراوت و چالاکی:- رفته اند روز هنگامی که کتاب های دیجیتال به معنای معمولی سیاه و سفید روی صفحه نمایش. با ورود دیجیتال مقاله شما واقعا می تواند تبدیل تجربه خواندن کتاب یک معامله بزرگ است. با کاغذ رنگی شما می توانید تعداد زیادی از رنگارنگ متون و پس زمینه نیز هست. شما می توانید در حال حاضر ارائه کامل-رنگ انعکاسی صفحه نمایش به این معنی که دیجیتال کتاب خواندن می تواند بسیاری از سرگرم کننده بیش از حد.

بنابراین نگه داشتن یک چشم را برای این امکانات و این احتمال وجود دارد که خود را eReader راه حل را تبدیل به مد روز و به گرفتن فانتزی از بیش از حد بسیاری از خوانندگان خارج وجود دارد. در نهایت فراموش نکنید که برای اطمینان حاصل شود که شما ارائه یک تجربه کاربر بدون درز بدون هیچ زحمتی به عنوان این است که تمام ویژگی های اضافی است که عمل مانند یک گیلاس در بالای کیک.

مفید, راه حل سفید برچسب راه حل برای ناشر با تعداد زیادی از مزایای. ناشر نه تنها صرفه جویی در زمان و پول خود را اما همچنین آنها می توانند به سفارشی کردن تجربه کاربر و بسیاری از چیزهای بیشتر و دریافت نسخه ی نمایشی زنده امروز!

[ad_2]