نوامبر 29, 2022

رهام چت

چت آنلاین

چگونه برای تولید یک مثبت Buzz برای خود کسب و کار بازاریابی شبکه

[ad_1]

شما می خواهم برای افزایش خود را در بازاریابی شبکه ای موفقیت است ؟ وجود دارد مقدار زیادی از بحث در مورد حق داشتن طرز فکر. آیا می دانید که تنها نیمی از معادله ؟ مثبت بودن و ماندن در این منطقه در حال اساس به نردبان موفقیت. از طرف دیگر موفقیت این است که برای ایجاد یک چرخش مثبت برای کسب و کار شما. وجود دارد راه های بسیاری برای انجام این کار است. اما بهترین راه این است که به مخاطبان خود را به تعامل با مطالب خود را. در سراسر این مقاله به شما خواهد آموخت که چگونه برای ایجاد یک چرخش مثبت برای کسب و کار شما.

مردم به صحبت در مورد کسب و کار بازاریابی شبکه

کلمات معنی موفقیت و یا شکست برای خود بازاریابی شبکه ای کسب و کار. ایجاد وزوز اجتماعی با ایجاد محتوا است که تعامل ما با مخاطبان خود را. در آغاز هر بحث خوب است صحبت کنید. پس از یک در حالی که شما نیاز به اندازه گیری و تجزیه و تحلیل گفتگو در مورد مطالب خود را. وجود دارد ممکن است نظرات منفی که شما باید برای مقابله با. در سطح عمومی وجود خواهد داشت و افراد منفی اما با یک راست کمپین شما می تواند دروازه هر منفی.

اکثر کسب و کار بازاریابی شبکه دچار شکست جزئی; با توجه به عدم گوش دادن به بازخورد از مخاطبان است. وجود دارد که لازم است برای آموزش و اجتماعی از گوش دادن و مشارکت در کسب و کار خود را در بخشی. به طور کلی معمول است که به تولید محتوا و آنجا سر و صدا به عنوان امکان پذیر است. این است موثر برای کسب و کار جدی است که در حال تلاش برای گسترش سهم بازار خود را.

گوش دادن پاسخ و تعامل با مخاطبان خود

خود را در بازاریابی شبکه ای کسب و کار به سطح بعدی. آیا شما صرف زمان با دوستان و انجام چیزی جز صحبت کنید ؟ برخی از کسب و کار در حال انجام این کار به صورت منظم و خوب نیست. خواندن نظرات خود را برای ارسال که شما به اشتراک گذاری اگر شما آنها را دریافت کنید. پاسخ به این دیدگاه اگر آنها مناسب برای محتوا مهم است. تعامل با مخاطبان و ارائه لینک به آثار مشابه شماست و یا از نویسنده مورد علاقه و کسب و کار. حذف هر گونه نظرات اسپم و لینک های خود را ارسال. این زمان بر است اما می تواند و اغلب بیش از حد منجر عمده موفقیت است. نترس به اشتراک گذاری دیگر بازاریابی شبکه ای موفقیت داستان و محتوای این ساخت اقتدار خود را به عنوان به خوبی. شما ممکن است یک تجلیل از نویسنده اصلی و آنها ممکن است به نفع بازگشت. فراموش نکنید که برای به اشتراک گذاری محتوای قدیمی و همچنین و آن را ممکن است مفید برای مخاطبان خود را.

[ad_2]