آگوست 18, 2022

رهام چت

چت آنلاین

چگونه برای ایجاد یک آرم ؟

[ad_1]

ایجاد یک آرم برای کسب و کار شما می تواند دلهره آور. واقعا وجود دارد بسیاری از متغیرها را در نظر بگیرید و چگونه شما می دانم که شما در حال ساخت حق انتخاب. شما می خواهید لوگوی خود را به ایستادگی کردن از بمباران آرم در حال حاضر خارج وجود دارد و شما می خواهید آن را به طور موثر نشان دهنده کسب و کار شما. یک طراح گرافیک خوب می تواند کمک به شما ممکن است بهترین آرم برای شما, اما, این, راهنمایی, زیر, اطمینان را به شما می رویم به راه راست.

1. یک لوگو زیبا که هیچ اگر آن را نمی کند و ارتباط خود را کسب و کار. بنابراین اولین چیزی که برای انجام تحقیقات و مطمئن شوید که شما باید یک ایده روشن در مورد آنچه که پیام شما می خواهید برای انتقال. وقتی من و همسرم برای اولین بار شروع به خود را بررسی کسب و کار ما آمد تا با یک چپ مرکز کسب و کار نام و لوگو برای رفتن با آن. هیچ کس نمی تواند بگوید که چه آرم بود (یک سه پایه به شکل یک برگ) و نام (خاک حاصلخیز زمین نقشه برداران) به ما مقدار زیادی از تماس های تلفنی از مردم نیاز خود را از خاک آزمایش, اما نه برای نقشه برداری! ما به پایان رسید تا تغییر نام و لوگو!

2. نگاهی به آنچه که دیگران در این زمینه خود را به عنوان آرم خود انتخاب چند که کار می کنند و تعداد کمی که نیست. این کمک خواهد کرد که شما احساس می کنید برای طراحی. شما نمی خواهید برای کپی کردن اما شما می توانید الهام!

3. اگر شما استخدام یک طراح مطمئن شوید که آنها به شما یک طراحی مختصر به پر کردن. کمک به آنها را با دادن مقدار اطلاعات خاص به عنوان شما می توانید.

4. فکر می کنم بی انتها است. اگر شما انتخاب می کنید یک فونت یا تصویر است که در روند آن ممکن است نگاه خوب در حالی که برای, اما به طور بالقوه می تواند تبدیل به مورخ. آیا می دانید افسانه ای کک لوگو ایجاد شد و در سال 1886 و هنوز هم قوی! حالا که بی انتها است.

5. شما لازم نیست به یک image/ icon. متن را می توان آرم اگر شما می خواهم.

6. لوگوی شما باید به ظهور در انواع مواد: کارت, آگهی, نشانه, تی شرت و غیره. اطمینان حاصل شود آن را به نگاه خوب در سراسر هیئت مدیره.

7. نگه داشتن در ذهن که چگونه یک شعار (شعار خود را) را به آرم خود را.

8.یک لوگوی بزرگ خواهد شد نگاه خوب در سیاه و سفید و همچنین رنگ.

9. به یاد داشته باشید – آیا تقلید از دیگران! کسب و کار اصلی است و بنابراین شما می باشد. آرم خود را باید نشان دهنده این باشد.

10. در نهایت استفاده از آرم خود را. پاپ به عنوان بسیاری از چیزهایی که شما می توانید بنابراین هر کس می تواند تبدیل به آشنایی خود را با عالی کسب و کار!

[ad_2]