اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

چگونه برای ایجاد وب سایت خود را به درستی – 3 راه های آسان برای پیدا کردن یک تو رفتگی در دیوار!

[ad_1]

اگر شما در حال تلاش به آمده تا با ایده های خود را برای تو رفتگی در دیوار وب سایت و سپس این مقاله برای شما است. من خواهد شد به دنبال 3 منابع از تو رفتگی در دیوار ایده های که شما می توانید اشفتگی فکری موقتی و حفر کردن عمیق تر به کشف برخی از میکرو-سوله. اول از همه این مهم است که شما را در درک یک مفهوم چند.

بازار سوله و میکرو-سوله

یک بازار آنلاین است جامعه از افراد های منافع مشترک در یک موضوع خاص است. برای مثال عکاسی و یا یادگاری های ورزشی. در هر بازار وجود دارد بسیاری از کوچکتر فرعی بازار شناخته شده به عنوان سوله. در عکاسی بازار ما ممکن است در سراسر آمده تو رفتگی در دیوار “فهرست عکاسی”. در داخل هر یک تو رفتگی در دیوار وجود دارد بسیاری از کوچکتر سوله زیر شناخته شده به عنوان میکرو-سوله. به عنوان مثال “فهرست دوره لباس عکاسی”.

در یک میکرو طاقچه وجود دارد کمتر از مشتریان بالقوه در یک بازار یا یک تو رفتگی در دیوار اما از همه مهمتر هم وجود دارد کمتر از رقبایو آن را به یک مکان جذاب برای مبتدیان به ایجاد اولین وب سایت خود را.

1. Amazon.com

این یک محل عالی برای پیدا کردن جالب بازار و سوله.

شروع به جستجوی خود را در بخش مجله

حقیقت گفته شود اگر وجود دارد کل مجله اختصاص داده شده به یک موضوع بسیاری از مردم خواهد شد به دنبال اطلاعات آنلاین در مورد این موضوع. برای دسترسی به این مجله بخش بروید:

  • Amazon.com (شما لازم نیست برای باز کردن یک حساب کاربری به عنوان شما خواهد شد تنها به مرور!)
  • در سمت چپ صفحه کلیک کنید و “کتاب ها”
  • کلیک کنید “مجلات”
  • با کلیک بر روی “فهرست موضوعات”- یک لیست از مجلات دسته ها نمایش داده خواهد شد

از آنجا شما می توانید محدود کردن جستجوی خود را به یک زمینه خاص و مورد علاقه. برای مثال “صنایع دستی و سرگرمی”.

در سمت چپ صفحه شما خواهد شد با یک لیست از پتانسیل تو رفتگی در دیوار ایده های مانند: سبد تسبیح, کتاب, ساخت, و غیره. شما می توانید حتی عمیق تر حفر کردن با کلیک کردن بر روی یک طاقچه خاص مانند “papercrafts”. این خواهد آورد تا مجلات در قراضه رزرو و ساخت کارت.

2. Google جستجو بر اساس کلید واژه ابزار

برو به: http://www.google.com/sktool

اسکرول به پایین صفحه کلیک کنید “و یا دیدن کلمات کلیدی بالا در تمام دسته بندی ها“. این شما را به یک صفحه از بازار و سوله که آشنا به گوگل.

با کلیک بر روی یک رده را و ببینید چه چیزی می آید تا. شما متوجه خواهد شد که نتایج (در همان دسته) هستند به شدت متفاوت از آمازون. این است که چرا گوگل sktool مورد استفاده در ترکیب با Amazon است که دیگر جای بسیار خوبی برای طوفان مغزی سوله و ایده های

3. روند لکه بینی با بی

تمام “سیاست گذاران و shakers” همیشه به نظر می رسد برای اولین بار در eBay.

  • رفتن به http://www.eBay.com
  • بر تمام دسته ها
  • یک گروه انتخاب کنید – برای مثال “کودک”
  • کلیک کنید دسته بندی ها در درون کودک

شما خواهد شد ارائه شده با تعداد زیادی از زیر مجموعه ها (baby حیوان مورد مراقبت از نوزاد, کتاب, و غیره.)

با انتخاب یک زیر شاخه برای مثال “کودک نظافت” پس از آن شما قادر به دسترسی بیشتر میکرو سوله مانند (نوزاد, مراقبت از پوست, اسباب بازی حمام, و غیره.)

پس از اقدامات فوق ما در حال کارآمد “میکرو-niching”. آن است که اساسا با شروع بازار بزرگ و شکستن آن را به میکرو-تو رفتگی در دیوار.

چگونه برای ایجاد وب سایت خود را بدون مشکلات ؟ یادگیری همه چیز وجود دارد به سرعت خود را یاد بگیرند.

آمار لینک زیر و کل “چگونه برای ایجاد وب سایت خود من” تصویری ،

[ad_2]