اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

چه نویسندگان می توانند یاد بگیرند از باور نکردنی داستان فیلم THE ELEPHANT MAN

[ad_1]

فیلم مانند کتاب گاهی اوقات باید فروتن.

به یاد داشته باشید فیلم The Elephant Man? این یک داستان واقعی در مورد یک قرن نوزدهم استقلالی عجایب بود که ذخیره شده توسط یک دکتر به تصویر کشیده شده در این فیلم آنتونی هاپکینز.

مرد فیل به تصویر کشیده شده توسط این اواخر John Hurt همچنان به عنوان یک استاندارد طلایی برای حیله گر, سینمایی, خلاقیت امروز. این فیلم از آکادمی برنده جایزه تولید کننده فیلم Jonathan سانگر.

چگونه این فیلم آمد ؟ آن را یک عامل اجرا بشه ؟ هیچ.

آن برنده جایزه اسکریپت ؟ هیچ.

آیا تجربه فیلمنامه نویسان ایجاد این شاهکار? هیچ.

آن را برگرفته از یک کتاب است ؟ هیچ.

به تازگی شرکت Westwind کتاب بازاریابی مرتب امضای کتاب و ویژه صفحه نمایش بزرگ نشان از مرد فیل در مصر تئاتر در هالیوود است. جاناتان سانگر معرفی فیلم به چند صد نفر که در آن او گفته باور نکردنی داستان این فیلم در مورد آمد بر اساس کتاب جدید خود: ساخت ELEPHANT MAN – یک تولید کننده خاطرات.

که در آن اسکریپت می آیند ؟

او نگهدارنده آن را به دست او به عنوان خوانده شده! که حق خود را نگهدار. سانگر در زمان اسکریپت و گفت: او می خواهم آن را بخوانید و به سرعت آن را کنار… حدود یک سال است. سپس یک روز او آمد از سفر باز کشو میز خود و وجود آن بود… خیره در او را مانند یک تعهد.

او چه بود ؟ او آن را بخوانید – و او آن را دوست داشت!

او در کتاب “ساخت Elephant Man: یک تولید کننده خاطرات” به ما نگاه خودی در ایجاد یکی از اولین فیلم های indie و یک جعبه سر و صدا به عنوان به خوبی به عنوان یک زیرچشمی نگاه کردن به اوایل مشاغل از فیلم نوابغ David Lynch, مل بروکس و آنتونی هاپکینز.

اگر شما می خواهید برای ایجاد کتاب خود را به یک فیلم پس از آن این کتاب کمک خواهد کرد که شما را در درک پیچیدگیهای هزاران جنبه از ساخت یک فیلم است. سانگر طول می کشد تجربه خود را به عنوان تولید کننده مرد فیل و باز قدرتمند بحث بر تحول سینما از او چگونه ‘کشف’ اسکریپت نوشته شده توسط ‘گمنام’ کریستوفر DeVore و اریک Bergren پیدا کردن “این دقیقا همان نوع از داستان من می خواهم برای ایجاد یک بیوگرافی تاریخی در مورد یک روح رنجور که تا به حال با این وجود در زندگی یک زندگی فوق العاده” – داستان واقعی از قرن 19 به شدت تغییر شکل جان Merrick شناخته شده به عنوان مرد فیل مشغول به کار در یک استقلالی در لندن که تحت درمان با یک نوع دکتر Treves.

“وقتی که من این نوشته من آموزش یک دوره در فیلم مستقل و با استفاده از تجربه من با این فیلم به آموزش می گوید:” سانگر. “من متوجه شدم که این امر می تواند بزرگ برای به دست آوردن این داستان پایین و قرار دادن آنها در یک کتاب است.” برای هر فیلم او می سازد سانگر نگه می دارد یک نوت بوک در مورد خدمه این برنامه چه آنها دستور داد برای ناهار و جزئیات دیگر. او قادر به استفاده از یادداشت ها از 30 سال پیش آورده است که کل فرایند تا تازه در ذهن خود از جمله احساسات قوی است که گریبانگیر او پس از خواندن اولین اسکریپت..

بروکلین متولد Jonathan سانگر بسیار محترم تهیه کننده و کارگردان اصلی فیلم تلویزیونی و تئاتری تولیدات داشتن به دست آورده از بیست نامزد جایزه اسکار و برنده سه.

در سال 1976 سانگر از نقل مکان به لس آنجلس که در آن او کار می کرد برای Lorimar تلویزیونی در شبکه تلویزیونی شوالیه آبی و هشت کافی است. در سال 1978 او مل بروکس’ دستیار مدیر در اضطرابکه منجر به یک انجمن حرفه ای. برای بروکس’ همسر, Anne Bancroft را از ویژگی های کارگردان اولین فیلم Fatso, شهربابک به عنوان دستیار تهیه کننده است. در طول این دوره سانگر تا به حال به دست آورد حقوق به اسکریپت مرد فیل – اولین تولید که منجر به یک موفقیت حرفه ای در تولید و کارگردانی فیلم – فیلم هایی مانند فرانسیس بدون محدودیت, وانیل, آسمان, پرواز, هدایتگر, تولید, و کد نام: زمرد.

خط پایین: شیر را به دوستان خود, خانواده, شبکه گسترده و آیا نمی شود خجالتی در مورد خود نوشته و کار تحویل به فرد مناسب. یک لیست از کسانی که شما می دانید ” و رسیدن به آن!

ساخت ELEPHANT MAN – یک تولید کننده خاطراتدر کتاب جلد کاغذی و روشن شدن است و در آمازون در دسترس و یا در وب سایت نویسنده www.JonathanSangerProductions.com

[ad_2]