اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

چه نوع شغل نوشتن آنلاین در دسترس هستند ؟ (قسمت دوم)

[ad_1]

در بخش اول این مقاله, من صحبت در مورد زیر آنلاین نوشتن شغل:-

  • مقالات
  • محتوای وب سایت
  • پست های وبلاگ
  • منتشر شده در مطبوعات
  • فروش صفحات

چندین نوع دیگر از شغل نوشتن آنلاین در دسترس هستند که هر چند آنها ممکن است به عنوان محبوب به عنوان این عزیزان. در اینجا یک لیست از آنها را.

کتابها

کتابها و یا کتاب های الکترونیکی, در حال حاضر اسناد و مدارک است که حمل اطلاعات دقیق در مورد یک موضوع خاص است. آنها معمولا بسیار طولانی برخی از آنها ممکن است به صدها نفر از صفحات و نوشته شده است درست مثل یک کتاب است. آنها نیاز به یک گفتار یک صفحه مطالب و postword. همه چیز را باید به فصل تقسیم شده. برای نوشتن یک کتاب الکترونیکی شما نیاز به یک مقدار زیادی از دانش در مورد این موضوع و باید یک استعداد برای آموزش. پس از این حجیم کار شما پرداخت می شود بسیار نیز هست.

گزارش ها و ویژگی های نوشتن

دوباره این چیزی است که نیاز به مقدار زیادی از دانش در مورد این موضوع. اینها چیزهایی است که حرفه ای در زمینه خاص مراجعه می کنید. شما باید آماده برای سوالات و توضیحات و همچنین. حتی افرادی که چنین نوشتن تکالیف معمولا کارشناسان در مورد این موضوع. هنگامی که شما در حال نوشتن کار خود را خواهد شد بسیار نزدیک طلبه. دوباره پرداخت بالا است.

نظرسنجی

شما می توانید این بسیار ساده شغل بیش از حد. تحقیقات یک محصول خاص در اینترنت و پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد آنها. سپس فرم نظر در مورد این محصول و با پر کردن یک فرم نظر سنجی. این نه نوشتن اما شما باید به یک نظر. پرداخت به طور کلی خوب است, اما شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از این مشاغل رفتن در اطراف.

آزمونها

برخی از وب سایت است که بر اساس آزمونها و همواره تقاضا برای این عنوان است. یک مثال ExpertRating.com که در آن شما می توانید به طور مستقیم اعمال می شود. پرداخت بسیار بالا برای آماده سازی آزمونها حداقل متناسب با نوع دانش و کار ورودی شما ارائه, اما اگر شما یک میل شدید برای درخواست ترفند سوالات و سپس این می تواند چیزی که برای شما مناسب.

شرح محصول

شما ممکن است خواسته شود به نوشتن این به عنوان به خوبی. این شرح است که معمولا برای وب سایت محصول و یا یک فروشگاه آنلاین که در آن از آن خواهد شد به فروش می رسد مانند آمازون یا eBay. آن یک ایده خوب برای بررسی این مکان برای اولین بار و ببینید که چگونه دیگر محصولات شرح داده شده و سپس به دنبال الگو است.

بررسی محصول

بسیاری از مردم که خرید محصولات آنلاین برای اولین بار نظرات خود را کنید و سعی کنید برای دریافت و می دانم که این محصولات بهتر است. این است که در آن مورد نیاز برای نوشتن نظرات ناشی از. شما می توانید یک نظر در اینجا و اکثر مردم نمی خواهد ذهن اگر شما نوشتن نظرات منفی نیز هست. پرداخت کافی است نه به عنوان خوب به عنوان برای نوشتن مسائل فنی و یا گزارش.

بنابراین در اینجا آنها… انواع شغل نوشتن آنلاین است که شما می توانید پیدا کنید. نگاه آنها را از نزدیک و دیدن آنچه که شما می خواهم به انجام.

[ad_2]