آگوست 14, 2022

رهام چت

چت آنلاین

چه حس کسب و کار از دادن دور رایگان بازاریابی کتاب ؟

[ad_1]

در حالی که این واقعا درست است که یک کل بسیاری از مردم پیدا کردن آن سخت به دور چیزهای با ارزش به صورت رایگان…به دور e-books عالی محتوا در اینترنت را به شما در کل خیلی خوب و آن واقع است سود آور کسب و کار; به عنوان آن را به شما به مراتب بیشتر ترافیک و ایجاد نام تجاری خود را در بازار است.

در اینجا 4 نکته برای افزایش ترافیک برای وب سایت خود را رایگان کتاب الکترونیکی فروشگاه:

نکته #1:

چرا مردم خود را کتاب های الکترونیکی را به صورت رایگان? کارشناسی ارشد در بازاریابی اینترنتی همیشه قوی باعث می شود برای تقریبا همه چیز را که آنها انجام می دهند. آنها را دور چیزهایی که برای کمک به ساخت یک لیست جدید ترافیک تولید فروش و یا برای به دست آوردن اعتبار.

اگر شما از محصولات مفید برای, جالب, شما به طور بالقوه می تواند شریک زندگی با تاسیس بیشتر بازاریابان به ‘دور’ محصولات خود را به صورت رایگان به لیست مشترک برای شما.

ترفند این است به آنها را بزرگ انگیزه برای کمک به شما توزیع کتاب های الکترونیکی از جمله 50% -100% کمیسیون برای عقب پایان فروش محصول (الکترونیکی.g یک تا فروش در یک کتاب الکترونیکی با فیلم آموزش). این اطمینان خواهد داد که خود را به شرکای خود را دریافت کنید رایگان کتاب الکترونیکی توزیع شده به عنوان به طور گسترده ای به عنوان محتمل است.

نکته #2:

شما همچنین می توانید دوستان خود را که خود را رایگان کتاب الکترونیکی برای توزیع آن را به دوستان خود. یک روش ساده انگیزه ای است که همیشه به آنها اجازه برای قرار دادن خود را در تبلیغات و یا لینک به کتاب الکترونیکی خود را به طوری که آنها به خود را دارند تبلیغات ذکر شده به صورت رایگان در کتاب الکترونیکی خود را. یک فرم خوب از بازاریابی ویروسی است.

نکته #3:

راه اندازی بازاریابی خوب آموزش و منابع صفحه وب برای وابستگان خود را با موفقیت به ترویج و توزیع کتاب الکترونیکی خود را. خوب بازاریابان اینترنتی نیست مقدار زیادی از وقت آزاد در سمت خود را, بنابراین مطمئن شوید که شما فقط همه چیز را برای آنها فقط قبل از اینکه دست از جمله آماده سازی تبلیغات, درآمد, کپی و دیگر مواد مربوط از جمله آگهی ها. در این راه آنها را مجبور به ایجاد منابع خود را برای ترویج محصولات خود را.

نکته #4:

آخرین نکته این است که برای شما به استفاده از مسابقات و مردم هیجان زده در مورد توزیع کتاب الکترونیکی خود را. E. g. مردم به توزیع کتاب الکترونیکی خود را به حساب های ایمیل و شما خواهد شد پاداش 10 بچه می گویند با 300 دلار یا محصولات خود را به صورت رایگان. شما ممکن است همچنین می توانید یک رکورد از مسابقه گرسنه بازدید کنندگان آنلاین است که شما می توانید در آینده است.

کامل بازاریابی اینترنتی بازی طول می کشد زمان به کارشناسی کارشناسی ارشد بنابراین درک از کسانی که وجود داشته اند خود را کوتاه یادگیری و دور ماندن از درد اشتباهات.

[ad_2]