سپتامبر 19, 2021

رهام چت

چت آنلاین

چه جستجوگرها است ؟ (برای مبتدیان)

[ad_1]

اگر شما در حال شروع یک کسب و کار آنلاین شما ممکن است شنیده مدت “SEO” و شما ممکن است تعجب آنچه در آن است. سئو یکی از مهم ترین مهارت های شما نیاز به یادگیری به منظور داشتن یک کسب و کار موفق آنلاین. SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو.” این برای تلفن های موبایل پیچیده برای هر کسی که با آن نا آشنا بنابراین من آن را برای شما.

اول, اجازه دهید بحث در مورد “موتور جستجو” بخشی از جستجوگرها آنچه در آن است و چگونه از آن استفاده خواهد شد در کسب و کار شما. یک موتور جستجو است که مردم جستجو در اینترنت برای یک هدف خاص. های مختلف وجود دارد موتورهای جستجو در اینترنت, اما یکی از محبوب ترین است “گوگل”. اگر شما تا کنون شنیده ام کسی می گویند “فقط گوگل آن را” آنچه که آنها در حال مراجعه به محل (و یا موتور جستجو) شما می توانید رفتن به در اینترنت برای پیدا کردن فقط در مورد هر چیزی که شما همیشه می تواند می خواهید به جستجو برای. در اینجا می توانید جستجو برای هر چیزی مانند دستور العمل کتاب, شماره تلفن پاسخ به فقط در مورد هر گونه سوال و شناخته شده برای انسان و یا کسب و کار یا خدمات شما ارائه.

بنابراین یک موتور جستجو (به عنوان مثال گوگل) است به این معنی است که توسط آن شما می توانید جستجو برای فقط در مورد هر چیزی در اینترنت است. روز با استفاده از تلفن کتاب فقط در مورد از بین رفته اند. اکثر مردم در حال حاضر فقط جستجو برای آنچه که می خواهید در اینترنت با استفاده از موتورهای جستجو بنابراین شما نیاز مشتریان به شما در پیدا کردن وجود دارد اگر شما می خواهید به کسب و کار موفق.

“بهینه سازی” بخشی از SEO عبارت است آنچه شما واقعا نیاز به دانستن در مورد کسب و کار شما. این بدان معنی است که شما می خواهید می شود قادر به کسب و کار خود را رتبه بندی بالا در موتورهای جستجو در جهت برای افرادی که به دنبال آنچه شما باید ارائه دهد را پیدا خواهد کرد آن را به سرعت زمانی که آنها در نوع کلمات است که از نزدیک منعکس کننده محصول یا خدمات شما. به عبارت دیگر اگر شما در فرش تمیز کردن کسب و کار شما می خواهید مشتریان بالقوه به شما در پیدا کردن به راحتی زمانی که آنها در نوع “شیشه شوی” در موتورهای جستجو است. اگر شما آموخته اند که چگونه به “بهینه سازی” وب سایت خود را به رتبه بالا در موتورهای جستجو خود را تمیز کردن فرش وب سایت خواهد شد یکی از اولین فرش تمیز کردن کسب و کار آنها را در خود جستجو کنید.

هنگامی که به شما در بهبود سایت شما وب سایت در موتورهای جستجو رتبه بندی سایت شما در حال حاضر خواهد شد آسان تر برای قرار دادن در وب و از آن خواهد شد یک شرط بندی امن است که وجود دارد خواهد بود یک تغییر قابل توجهی در میزان بازدید از مشتریان بالقوه است که سایت خود را می توانید دریافت کنید. نگه داشتن در ذهن است که ساخت سایت خود را آسان تر برای پیدا کردن باعث می شود تمام تفاوت زیادی برای کسب و کار خود و بقا به خصوص برای کسانی که بر اساس آنلاین.

اکنون که شما می دانید آنچه SEO, آموزش چگونه تمام SEO کار سیستم است که گام بعدی خود را در مدیریت کسب و کار آنلاین و یا وب سایت به خصوص برای یک مبتدی مانند خودتان. درک چگونه کار می کند می تواند کمک به شما در تعیین اینکه چه مراحل شما نیاز دارید را به منظور به طور کامل درک و استفاده از کل فرآیند SEO در تبدیل کسب و کار خود را به طور کامل موفقیت آنلاین. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند SEO بازدید از خانه من آنلاین.

[ad_2]